Numerologija yra seniausias mokslas, tiriantis skaičių energetiką. Šį kartą paaiškinsime, kaip sužinoti pagal namo ar buto numerį, kokia jo energija yra palanki.

Priklausomai nuo namo ar buto skaičiaus ir tuose būstuose esančios auros, galima išsiaiškinti kokia  tinkama vienoms veikloms, o kitoms – ne. Paprasti numerologiniai skaičiavimai padeda išsiaiškinti visą tiesą apie visas namų sienas. Ir norint pritraukti sėkmę į namus, svarbu teisingai derinti  šiuos dalykus tarpusavyje.

Numerologija veikia su skaičiais nuo 1 iki 9. Jei jūsų bute yra toks numeris, tada jums tiesiog reikia pasižiūrėti, kaip numerį iššifruoti. Jei buto numeris yra 10 ar daugiau, turite atlikti skaičiavimus.

Pavyzdžiui, buto numeris 12. Norėdami gauti norimą skaičių, tiesiog turite sudėti du skaitmenis kartu: 1 + 2 = 3. Taip atsitinka, kad šią procedūrą reikia pakartoti dar ne kartą. Pavyzdžiui, jei buto numeris yra 87: 8 + 7 = 15. Vėl sudedame skaičius, kad gautume skaičių nuo 1 iki 9: 1 + 5 = 6. Po to jums reikės tik pažvelgti į gauto numerio išaiškinimą.

 

1

Šis skaičius liudija, kad namas ar butas idealiai tinka gausiai šeimai. Vienetas yra bendruomenės, tarpusavio supratimo ir vienybės simbolis. Todėl tokiame bute geriau negyventi vienam. Arba bent turėti augintinį.

2

Dvejetas reiškia, kad butas yra prisotintas kūrybinės energijos, kuri kiekvienam jame gyvenančiam žmogui suteikia entuziazmo, užmojų, meilės. Šių namų sienos paprastai prisigeria  teigiamos  energijos, todėl ten gyvenantys turėtų jaustis visiškai saugūs. Be to, tvarkinga aplinka suteikia žmogui jėgų ir palaiko gerą sveikatą. Priešingu atveju, jei gyvensite chaotiškai ir apsivertę, staiga nutrūks sėkmės srautas. Todėl venkite netvarkos.

3

Skaičius „3“ yra sėkmės simbolis. Tokiame bute gyvenantiems žmonėms lengviau išvengti didelių rūpesčių ir sunkumų. Tokioje aplinkoje palanku būti bet kuriam žmogui. Be to, gyvenant šiuo numeriu pažymėtame name ar bute, dažnai gimsta gerų idėjų ir sumanymų, daug teigiamų ir kūrybinių minčių, o traukos dėsnis veikia puikiai.

4

Keturi simbolizuoja harmoniją. Štai kodėl  šiuo skaičiumi pažymėtame bute dažnai jaučiama vidinė ramybė ir tyluma. Kai kuriais atvejais buto energija gali būti per daug rami, todėl geriau jame nesukurti nuobodaus ir monotoniško interjero. Labai būtų gerai papuošti namus ryškiais ir kiek  neįprastais akcentais.

5

Skaičius „5“ numerologijoje žymi pokyčių ir pozityvumo troškimą. Tokiame bute gyvenantys žmonės linkę pakeisti ne tik savo, bet ir artimųjų gyvenimą. Gana dažnai atsiranda nauji tikslai ir sumanymai, bet  prarasta energija pasipildo labai greitai.

6

Butas su šiuo numeriu jame gyvenantiems žmonėms suteikia daug kūrybinės energijos. Galima sakyti, tai kone tobuli namai laisvai samdomiems darbuotojams, rašytojams, dizaineriams, menininkams ir muzikantams. Tačiau negalvokite, kad kitiems juose bus blogai. Greičiau priešingai – tokioje vietoje aktyviai gimsta naujos idėjos.

7

Skaičius „7“ ant durų suteikia ramybės ir laimės aurą. Net blogiausią dieną žmonės, gyvenantys šiuo skaičiumi pažymėtame bute jaučiasi laimingesni už kitus. Svarbiausia – viską tvarkyti nepriekaištingai ir kuo rečiau įsileisti į namus tuos, kurie jums nepatinka.

8

Verslininkai tokiame bute jausis puikiai. Skaičius aštuonetas byloja, kad žmonės, anksčiau ar vėliau, pasieks finansinės sėkmės. Bet kad neprarastumėte sėkmės, turite būti nuolankesni ir dosnesni kitiems.

9

Namai, pažymėti numeriu „9“, puikiai tinka atsipalaiduoti. Tai reiškia, kad šių namų atmosfera ir energija yra puiki priimant svečius,  rengiant pobūvius ir linksminantis. Svarbu, kad tų namų būtų geras ir ryškus apšvietimas bei šviesios sienos.

Nepriklausomai nuo buto energijos, jame visada yra palankios zonos. Juos identifikavę, galite teisingai paveikti įvairias savo gyvenimo sritis.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą