Pamesti auksiniai papuošalai dažniausiai lemia, kad jų šeimininkų asmeninės problemos būtų perduotos nepažįstamam žmogui

Net ir  tie daiktai, kuriuos dažnai matome pamestus gatvėje, gali tapti simboliniu likimo ženklu, įspėjančiu apie galimas bėdas. „Todėl verta įsiklausyti į užuominas iš viršaus,  kad pasiimti radinį ir parsinešti jį namo gali būti pavojinga“, – įspėja žinoma ekstrasensė Aza Petrenko.

 

Ko gero ne vienas iš jūsų yra radę pamestų ar paliktų daiktų. Ir labai dažnai žmonės nešasi rastus savo trofėjus namo, naiviai tikėdami, kad jiems nusišypsojo sėkmė. Tačiau ne visus daiktus galima pasiimti ir parsinešti namo – daugelis jų gali būti pavojingi ir pridaryti bėdų.

  1. Auksas

„Bet kur rastas auksinis žiedas (ypač vestuvinis) yra labai pavojingas. Juo labiau, jei jis gulėjo kur nors gatvėje, nes jis dažnai naudojamas įvairiausiuose ritualuose, pavyzdžiui, perduodant užkalbėjimą“, – teigė Aza Petrenko. Anot jos, auksiniai papuošalai dažniausiai lemia, kad jų šeimininkų asmeninės problemos būtų perduotos nepažįstamam žmogui. Pakanka tik prisiliesti ir pasikeis papuošalo biolaukas, o  tuo pačiu gali pasikeisti ir kito žmogaus likimas. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas pakabukams su kryželiu ar tiesiog vienas kryželis, atitrūkęs nuo pakabuko, kurių patartina iš tolo vengti, jei nenorite prisiimti kieno nors karmos.

  1. Aštrūs daiktai

Peiliai, žirklės, ylos, smeigtukai, adatos pavojingi dėl to, kad jų visa neigiama energija  kaupiasi aštriuose galuose. Tai gali paveikti sveikatą, finansinius srautus, laimę asmeniniame gyvenime ar net perrašyti likimą.

  1. Raktai

„Raktas nuo seno buvo laikomas stebuklingu daiktu. Dažnai raktai tampa apeigos dalimi, kurios metu žmogus simboliškai užsirakina nuo problemų ir sunkumų prie spynos ir išmeta raktą, kad galėtų pradėti gyvenimą nuo nulio. Todėl, jei nenorite atverti durų į kieno nors niūrų gyvenimą, geriau neturėti ar nelaikyti kitų raktų prie savęs“, – teigė ekstrasensė.

  1. Raganos maišelis

„Tai juodas talismanas, sukurtas siekiant apsisaugoti nuo blogio. Jam pagaminti naudojamas nedidelis medžiaginis  juodos spalvos maišelis, į kurio vidų pridedama įvairių žolelių, aliejų, nukirptų plaukų ir nagų. Jei tokį maišelį aptiktumėte gatvėje, prie savo namų, tada reikalas yra nešvarus. Tai reiškia, kad jums kažkas tyčia pakišo tą maišelį, norėdami jums pakenkti“, – patikino Aza Petrenko.

  1. Kaulinė adata

Anot ekstrasensės,  kaulinės adatos naudojimas  siekia tolimus laikus. Ji gana aktyviai naudojama ir įvairiose magiškose praktikose, ypač būrimo ir juodųjų ritualų metu. Todėl geriau neerzinti likimo, nes galite prisišaukti rimtą nelaimę.

  1. Taro kortos

Bet kuri taro korta  gali daug ką pasakyti, todėl jei aptiktumėte  vieną jų gatvėje, nepriklausomai nuo to, kas vaizduojama ant kortos, jokiu būdu negalima jos liesti. Mat su tokiu radiniu gali būti siejama daugybė niuansų ir paslėptų implikacijų. „Juk nežinoma, kas buvo ankstesnis  šios kortos turėtojas. Tačiau akivaizdu, kad jis yra susipažinęs su magija ir tikriausiai  tyčia numetė kortą, norėdamas padaryti neigiamą įtaką konkrečiam asmeniui. Tai dažniausiai būna susiję su nužiūrėjimu ir „bloga akimi“, – sakė ekstrasensė.

  1. Veidrodžiai

Veidrodis yra paslaptingas daiktas, kuris jau seniai laikomas pavojingu. Veidrodžiai turi atmintį, kuri sugeria energiją, įvykius, emocijas, jausmus. Todėl nerekomenduojama ilgai žiūrėti į kitų žmonių veidrodžius, jau nekalbant apie jų pasiėmimą gatvėje – tai padarę galite pasukti savo likimą bloga kryptimi.

  1. Monetos

Banknotuose nėra to neigiamo dalyko, kurį gali suteikti pakelta moneta nuo žemės. Žinoma,  dažniausiai  tai būna žmogaus nesąmoningo  elgesio rezultatas. Bet gali atsitikti ir taip, kad moneta gali būti užburta. „Tokiu būdu  moterys, vadinančios save būrėjomis ir raganomis,  gali perkelti jums kitų ligas, nesėkmes ir kitas bėdas, padedant specialiai numestoms  monetoms ant žemės, tikėdamosi, kad kas nors perims visą šį „bagažą“, – teigė ekstrasensė.

  1. Piktogramos

„Gali būti ir taip, kad gatvėje rasite kažkieno ranka nupieštą ir numestą piktogramą. Ji dažniausiai naudojama juodosiose apeigose ir, greičiausiai, turint blogų ketinimų, kitaip piktograma nebūtų numesta“, – įspėjo Aza Petrenko.

10.Telefonas

„Kad ir kaip norėtumėte pasiimti laiptinėje ar gatvėje rastą brangų ir  veikiantį telefoną, neturėtumėte to daryti. Mat jis yra neatsiejamas nuo jo šeimininko biolauko. Todėl paėmę kieno nors telefoną, galite pažeisti savo biolauko vientisumą ir perimti ankstesnio savininko bėdas ir problemas. Tą patį galima pasakyti ir perkant nenaują telefoną iš jo šeimininko rankų. Iš esmės galima tą daryti, bet reikia įsitikinti, koks yra tas žmogus“, – pamokė žinoma ekstrasensė

Gatvėje dažnai galima rasti vertingų dalykų. Pagunda pasiimti juos sau gali būti didelė, tačiau tokie radiniai  gali būti ir pavojingi. Kas žino,  gal kuris nors jų yra užkeiktas ir specialiai paliktas gerai matomoje vietoje?..

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą