Nemažai problemų kyla ir dėl nedrąsaus ir melancholiško šių Zodiako atstovų charakterio, kurie bet kokias, net ir menkiausias nesėkmes per daug ima į širdį. Archyvo nuotrauka

Yra žmonių, kurie kone kasdien patiria naujų nuotykių. Jų problemos niekada nesibaigia, nes jie neskuba jų spręsti, tačiau nuolat susiduria su naujais sunkumais, kuriuos  neretai stengiasi permesti kitiems. Sunku draugauti su šiomis asmenybėmis, mylėti jas yra tikra kankynė. Tačiau paveikti jų elgesį beveik neįmanoma, nes jie patys turi suvokti savo klaidas ir pradėti dirbti su savimi.

Tokios asmenybės dažniau sutinkamos tik tarp penkių Zodiako atstovų, todėl kitiems nebus sunku išsiaiškinti, iš kur galima tikėtis pavojaus.

 

Šaulys

Šaulius pagrįstai galima laikyti problemiškiausiomis ir neatsakingiausiomis asmenybėmis, nes jie niekada negalvoja apie savo veiksmų pasekmes. Šio ženklo atstovai be skrupulų mėgaujasi gyvenimu, daro tai, kas jiems patinka. Pavyzdžiui, dažniau  nei reikia keliauja, susipažįsta su įdomiais žmonėmis.

Šauliai tiesiog niekina sunkų darbą, stengiasi vengti buities darbų ir daro viską, kad įgyvendintų savo puoselėjamą svajonę. Net jei ir tektų ką nors dėl to paaukoti.

Juk Šauliai greitai abstrahuojasi nuo minčių, kad kažkam pakenkė, todėl sąžinė jų ilgai nekankina.

Beje, jie neretai susideda su abejotinos reputacijos žmonėmis, užsiima nelegaliu verslu ir gali kuriam laikui dingti, palikdami aibę problemų, kurias turės išspręsti jų artimieji. Svarbiausia, ir jie nesiruošia pasikeisti.

 

Dvyniai

Daugelis žmonių klaidingai įsivaizduoja Dvynius, kol pradeda artimiau susipažinti su šiais zodiako ženklais. Išties, su nepažįstamais žmonėmis jie visada yra mandagūs, draugiški, paslaugūs, tačiau draugai, kolegos ir artimieji žino, kokie grubūs, agresyvūs ir nesuvaldomi gali būti Dvyniai.

Didelį vaidmenį vaidina jų žalingi įpročiai ir priklausomybės, nes jeigu jiems kas nors ims nesisekti, tai neigiamas emocijas skandina stiklelyje, o susikaupusį pykti gali išlieti ir ant tų, kurie tuo metu yra šalia.

Dvyniai dažnai atsiprašo, sako, kad pasikeis, bet nuo jų žodžių niekam nepalengvėja. Nes po to viskas kartojasi vėl ir vėl.

 

Vėžys

Šio ženklo atstovai neretai užkrečia ar perduoda kitiems savo neigiamas emocijas ir išgyvenimus. Nors kartais ir negaili kritikos savo atžvilgiu, ką nors pasako apie save blogai, bet daugelis aplinkinių pradeda jaustis menkaverčiai.

Šio ženklo atstovai mėgsta ginčytis, pyktis, keršyti tiems, kurie, jų nuomone, su jais elgiasi blogai.

Jie  gali iškrėsti ir šunybių,  kartais elgiasi taip, lyg visi būtų jiems viską skolingi. Todėl dažnai sukelia daugiau problemų nei naudos.

Galų gale, net jei Vėžiui bus įrodyta, kad jis klysta, pradžioje ims teisintis, o  po to išvis išeis, garsiai trenkdamas durimis.

 

Vandenis

Dažnai Vandeniai yra abejingi kitiems ir jų problemoms, todėl neįžvelgia nieko nusikalstamo ką nors įskaudindami ar įžeisdami.  Dar daugiau – net nejaučia atsakomybės už savo veiksmus.

Šio ženklo atstovai lengvai išsiskiria su tais, kurie nustoja būti naudingi. Mat Vandeniams daugiausia reikia draugų, kad išspręstų jų problemas. O kai kuriems žmonėms  Vandenis neretai primena „verkšlenančią pagalvę“.

Vandeniai beveik neįvertina to, ką dėl jų daro kiti, todėl nereikėtų tikėtis iš jų nuoširdaus dėkingumo. Tačiau jei jiems vėl ko prireiks, jie akimirksniu pavirs pačiais mieliausiais ir žaviausiais žmonėmis pasaulyje.

 

Žuvys

Šio ženklo atstovai puikiai žino, kad kitiems kelia per daug problemų, tačiau nieko negali padaryti.

Galima sakyti, bėdos ir nelaimės persekioja Žuvis ir verčia jaustis  nelaimingais ir labiausiai apgailėtinai.

Nemažai problemų kyla  ir dėl nedrąsaus ir melancholiško šių Zodiako atstovų charakterio, kurie bet kokias, net ir menkiausias nesėkmes per daug ima į širdį.

Jie bijo imtis ko nors naujo ir nežinomo. Tiksliau, rizikuoti. Kartais vengia atsakomybės, dėl kurios kyla vis daugiau problemų ir Žuvys  tokiais atvejais atsiduria aklavietėje arba pačios save įstumia į kampą. Jiems nuolat tenka prašyti artimųjų, draugų pagalbos, nes  neretai sunku patiems spręsti problemas.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą