Pažiūrėkite į Zodiako ženklų vaikinų įpročių vadovą ir būkite pasiruošę viskam. Archyvo nuotrauka

Net pats mieliausias vaikinas gali turėti ne pačius draugiškiausius įpročius! Tikriausiai šia tema diskutavote su draugais.  Kodėl jis taip elgiasi?  Iš kur atsirado toks įprotis?  Ką daryti, jei ką tik sutikote šaunų  vaikiną ir norėtumėte daugiau apie jį sužinoti? Pažiūrėkite į Zodiako ženklų vaikinų  įpročių vadovą ir būkite pasiruošę viskam.

 

Avinas

Priverčia sutikti, net jei sakai „ne“. Užsispyrimas – ne yda, bet jei Avinas kažko labai nori, tai jis  ir nesustos. Pavyzdžiui, Avino draugas ar mergina nenori žiūrėti kurio nors filmo, todėl pasiūlo užsiimti kuo nors kitu. Tačiau  Avino draugų kompanija  nė nepastebės, kaip netikėtai tas filmas pasirodys ekrane, nors tam nebuvo jokių prielaidų ar užuominų. Be to, nieko pakeisti nebus įmanoma. Avinas gali konkuruoti su generolais, kurdamas taktikos ir strategijos schemas ir, paprastai, visada gali laimėti, nori to ar ne.

 

Jautis

Jaučio ženklo vaikinai mėgsta gyventi taip, kaip nori. Sveikas egoizmas dar niekam nepakenkė, tačiau šio ženklo vaikinams  neretai viskas gali nueiti per toli. Tarkime, jis grįžta namo. Pavargęs, nori pailsėti ir atsipalaiduoti. Norėdamas tai padaryti, Jautis turi susikurti patogų lizdelį. Taip ant minkštasuolio aplink net švariausią vaikiną pradeda formuotis drabužių, kojinių, traškučių paketų ir net puodelių krūvelė. Tuo pačiu Jaučiui sunku suprasti, kad jo komforto zona gali pažeisti kieno nors kito komforto zoną. To nesupratimas yra žalingo Jaučio vaikino įpročio esmė.

 

Dvyniai

Tie, kurie gali  ir mėgsta daug kalbėti, yra komunikabilūs ir mėgstantys bendrauti žmonės. Ypač vaikinai ir ypač vaikinai su humoru jausmu ir gimę po Dvynių Zodiako ženklu.  Sunku atsispirti jų žavesiui, todėl belieka tik klausytis ir klausytis jų…  Net ir pavargus. Taip Dvyniai eina per gyvenimą ir tiki, kad jų šnekumas padeda padaryti gerą įspūdį. Tik kartais net triukšmingiausioje kompanijoje norisi tiesiog patylėti. Todėl tokio šnekoriaus buvimas gali  ne vienam sukelti diskomforto jausmą. Deja, bet tai tiesa.

 

Vėžys

Emocingi Vėžio  ženklo vaikinai kartais irgi nesilaiko savo principų. Jie gali praskysti, pamatę žavingą merginą, pasinerti į romantikos atmosferą,  ir tiesiog užburti mylimą žmogų savo dėmesiu ir rūpestingumu. Be to, jie sugeba įsijausti ir įsiklausyti į kitų žmonių norus. Bet problema ta, kad jei tarp Vėžio ženklo vaikino ir kieno nors kito ženklo vaikino įvyksta kova… magija baigiasi. Vaikinas Vėžys aiškiai parodys, kad yra susinervinęs ir niurzgės ne vieną ar dvi dienas. Tuo pačiu tikrai pajusite jo pasipiktinimą, nesvarbu, ar problema buvo menka, ar rimta. Bet greičiausiai jis jos neįveikė ir pralaimėjo kovą.

 

Liūtas

Liūtai myli save, tiksliau, nori išreikšti save kuo šauniausiu būdu. Jiems svarbu ne tik išvaizda,  garderobą,  bet apskritai įvaizdis, į kurį visada žiūri visu rimtumu ir atsakingai. Žodžiu, Liūtas yra pasirengęs padaryti bet ką, norėdamas padaryti gerą įspūdį. Taip, taip, kai Liūto vaikinas pradeda vaikštinėti per parduotuves, sunku būna jį iš ten iškrapštyti net jei piniginėje nelieka nė cento. Jis išleis viską, kad ir koks ekonomiškas būtų už prekybos centro ribų. Tuo pačiu metu Liūtas supranta, ką daro, bet negali nieko padaryti.

 

Mergelė

Paprasčiau tariant – jam nepatinka 90 proc. tai, kas pasitaiko po ranka.  Tai yra, šio ženklo vaikinai mėgsta labai atsirinkti, todėl būna ganėtinai išrankūs. Tarkime, Mergelės ženklo vaikinas ir jo draugai eina į restoraną. Mergelė vaikinas išstudijuos valgiaraštį, ilgai rinksis, kas jam patinka… Bet  tai nereiškia, kad jam patiks pats patiekalas. Jis tikrai pastebės, kas su juo negerai, grąžins lėkštę ir savo nuomonę išsakys tiesiogiai įstaigos vadovui. Tiesiog todėl, kad jis mano, kad tai yra teisinga. Kiti jausis nepatogiai, o Mergelė  – visiškai normaliai. Ir tai tik vienas pavyzdys. Ieškoti priekabių net dėl ​​smulkmenų yra įprastas Mergelės vaikino reikalas. Beje, panašiai nutinka ir renkantis merginą.

 

Svarstyklės

Pirmutinis šio ženklo vaikinų įprotis – atidėti svarbų pokalbį vėlesniam laikui.  Užtat šio ženklo atstovai sugeba labai paprastai ir diplomatiškai užmegzti pokalbį. Bet! Jie mėgsta laikytis nuošalyje, neįsitraukti ir neperkelti  dėmesio į savo asmenybę. Tai ypač jaučiama santykiuose su Svarstyklių ženklo vaikinais. Šie vaikinai gali visą laiką tylėti, vengs rimtų pokalbių ir net priešintis. Jie tiesiog bijo konfliktų ir pasekmių. Tačiau tai nedaro jų bailiais – veikiau šiek tiek vaikiškais.

 

Skorpionas

Pagrindinis jų blogas įprotis yra noras turėti viską arba beveik viską. Iš pradžių tai  gali būti suvokiama kaip rūpestis ar noras būti šalia (dabar kalbame apie santykius su Skorpionu). Šio ženklo vaikinas rūpinsis mergina, jos sveikata, mityba, užimtumu ir požiūriu į ją. Iš pradžių jo pavydas  gali būti jai net malonus, nes šio ženklo vaikinas sugebės iki paskutinio palaikyti ją euforijos būsenoje. Bet laikui bėgant  paaiškės, kad  taip Skorpionas tiesiog valdo  ir kontroliuoja merginą ir jos gyvenimą. Jei vienoms merginoms toks požiūris  gali būti net malonus, tačiau kitoms toks bendravimas su Skorpiono vaikinu taps auksiniu narvu.

 

Šaulys

Šio ženklo vaikinai išsiskiria iš kitų tuo, kad atsidūrę bet kokioje nesuprantamoje ar sudėtingoje  situacijoje nenuleidžia nosies, o priešingai – leidžiasi į pramogas!

Šauliai paprastai yra su humoro jausmu draugaujantys  vaikinai. Apie tai tikrai turėtumėte žinoti, jei pažįstate kurį nors Šaulio ženklo atstovą. Bet problema ta, kad jiems viskas gana greitai gali atsibosti, kai reikia susitelkti ties konkrečios problemos sprendimu. Net kai reikia padaryti kokį nors svarbu darbą ar užduotį, Šaulys nieko nedarys, tik linksminsis iki paskutinio. Taip jis susidoroja su stresu, tačiau toks atsipalaidavimas  neretai tampa užburto rato priežastimi, iš kurio labai sunku išeiti.

 

Ožiaragis

Tikslingumas yra vienas šio ženklo žmonių bruožas, bet nepainiokite  jų su Mergelių perfekcionizmu! Ožiaragio vaikinas tiesiog mėgsta viską daryti tiksliai ir su liniuote. Toks vaikinas gali būti  tiesiog tobulas įrankis, kai reikia ką nors pataisyti ar patobulinti. Deja, toks požiūris jį persekioja ne tik moksluose, darbe ar studijose, bet ir kasdieniame gyvenime, santykiuose su kitais žmonėmis. Draugystė su juo turėtų būti tobula, meilės santykiai taip pat turėtų būti tobuli. Bet juk mes ne pasakoje gyvename. Taigi… Gali būti sunku sutarti su tokiu Ožiaragio vaikinu.

 

Vandenis

Norint apibūdinti šio ženklo atstovą keliais žodžiais, galima išvesti šią formulę: flirtavimas + tuščiažodžiavimas = blogas įprotis

Šio ženklo vaikinai, deja, negali pasigirti savo išskirtinumu ir ypatingu bendravimo būdu. Net jei mergina su juo tik draugauja ir nieko rimto negalvoja, jam gali atrodyti, kad  tarp jų įvyko trauka ir draugystė netrukus  peraugs į romantiškus santykius. Bet ką daryti, jei mergina to visai nesinori? Pasakyti jam, kad ji nori tik draugauti, netoleruoja flirto ir tikėtis, kad jis susigės? Sunku šią akimirką paaiškinti Vandeniui, kuriam koketavimas jau tampa įpročiu. Kai kuriais atvejais gali būti net  žalinga.

Bet, kaip sakoma, gali būti ir kita medalio pusė: jūs su Vandenio vaikinu patikote vienas kitam, ėjote į pasimatymus. Atrodo, kad viskas gerai, tiesiog nuostabu, bet… vaikinas tiesiog paėmė ir prapuolė. Nemalonus dalykas, ar ne?

 

Žuvys

Šio ženklo vaikinai išsiskiria iš kitų savo romantiškumu, fantazijomis ir svajonėmis, kurios, deja, dažnai neišsipildo. Tai nereiškia, kad Žuvų ženklo vaikinais negalima pasitikėti ir jų reikėtų vengti. Paprastai jų „įprotis“  pasireiškia tuo, kad jie nepraleidžia pro akis ir pačias mažiausias detales. Mat šio ženklo vaikinai turi labai turtingą vaizduotę, kurią neretai panaudoja kaip apsaugą nuo galimų nemalonumų, priešiškos kitų žmonių nuomonės ir nepasitikėjimo savimi. Gera žinia ta, kad pažinęs mergina geriau, Žuvų ženklo vaikinas pamažu atsivers, jausis saugus ir  ims pasitikėti ja be jokio pagražinimo.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą