Kita vertus, santuoka per jėgą vargu ar bus laiminga, ir jūs turite tai suprasti. Archyvo nuotrauka

Palaukite šiek tiek ilgiau, o po to galite mėginti paimti vadžias į savo rankas. Tik nepersistenkite.

Bet tik tuo atveju, jei esate kartu jau daugiau nei metus, tačiau nediskutuojate apie bendrą ateitį, nekuriate planų, o jūsų partneris nuolat nuleidžia juokais, kai iškeliate vestuvių temą? Vyras tam turi priežasčių, o jūs turite galimybę pakeisti situaciją. Taigi, kodėl partneris nekviečia tuoktis?

 

 1. Jis neturi pinigų vestuvėms

Galbūt vyras iš jūsų išgirdo: „Svajoju apie tobulas vestuves, noriu Vera Wang suknelės, Tiffany žiedo ir ceremonijos lauke Maldyvuose“. Žinoma, tai yra jūsų teisė, tačiau partneris gali būti nepasiruošęs tokioms išlaidoms.

 1. Jis bijo

Vyras nenori vesti, nes bijo atsakomybės, nenori prarasti laisvės, virsti buku šeimos žmogumi ir prarasti draugus. Jis bijo, kad aistra tarp jūsų išnyks, o intymus gyvenimas nutrūks. Galų gale jis bijo, kad nesugebės aprūpinti savo šeimos ir suteikti jums visko, ko jums reikia.

 1. Jis turi karčios patirties

gali būti, kad jūsų partneris  neturi gyvo laimingos santuokos pavyzdžio. Jo tėvai išsiskyrę, tarp draugų taip pat daug iširusių porų. Ir jis nesupranta, kodėl turėtų tą daryti, nes nemato teigiamo rezultato.

 1. Ankstesnė jo santuoka buvo nesėkminga

Vyras tiesiog nenori kartoti klaidos, todėl neskuba vėl  eiti prie altoriaus.

 1. Jis neigia santuokos institutą

Antspaudas  ir įrašas jam nieko nereiškia. Jį tenkina esama padėtis, o formalume prasmės nemato.

 1. Jis nėra tikras dėl savo pasirinkimo

Vyras nenori vesti, nes jūs nesate jo romano herojė. Čia problema gali būti ir kiekviename iš jūsų, ir visuose santykiuose. Nepakankamas įvertinimas, dažni kivirčai arba, pavyzdžiui, kardinaliai kitoks požiūris į ateitį. Dėl viso to partneris nemato jūsų kaip žmonos. O gal jam tai visai nepatinka. Būti su jumis jam patogu, bet nepakanka žengti rimtą žingsnį.

 1. Dabar jis nenori tuoktis

Jis galvoja apie vestuves, bet tai nėra prioritetas. Jis nori kurti karjerą, nusipirkti butą ir tik tada nuvesti  jus prie altoriaus.

 1. Jis jau vedęs

Taip atsitinka. Jūs nesate jo vienintelė aistra, bet jūs apie tai nežinote. Partneris kruopščiai slepia savo teisėtą sutuoktinę, o jūs esate per daug įsimylėjusi, kad atkreiptumėte dėmesį į kai kurias keistenybes. Arba šiuo metu  gali būti užsitęsęs vyro skyrybų procesas ir nenori apie tai pasakoti, kol viskas oficialiai nesibaigė.

 

Santuoka per jėgą nebūna laiminga

Kaip nustoti dėl to jaudintis? Pagalvokite, kodėl jums tai rūpi. Turite suprasti, kodėl taip norite tuoktis ir dėl to nerimaujate. Priežastį „visos mano draugės jau seniai su žiedais, o aš dar ne“ vargu ar galima pavadinti gera.

Kita vertus, santuoka per jėgą vargu ar bus laiminga, ir jūs turite tai suprasti.

Ar jums svarbu, kad santykiai būtų tvirti, kad tarp jūsų viešpatautų tarpusavio supratimas ir harmonija? O gal viskas dėl vienos dienos su prabangia balta suknele ir antspaudu? Pirmiausia supraskite, ko norite ir nusistatykite tikruosius motyvus.

Jei norite susituokti, nes bijote prarasti vyrą ir manote, kad galite jį išlaikyti tik per santuoką, greičiausiai santykiuose yra problemų. Santuoką suvokiate ne kaip bendrą subalansuotą sprendimą sukurti šeimą ir įteisinti santykius, o tiesiog bandote gelbėti situaciją.

Tačiau jūs viską tik pabloginsite. Santykių problemas reikia išspręsti iki santuokos, o ne atvirkščiai.

Be to, daug kas priklauso ne tik nuo jūsų motyvų, bet ir nuo priežasčių, kodėl vyras nepasiūlo tuoktis. Jei suprasite, tada galvosite, ar apskritai verta nerimauti.

Tikriausiai bijote, kad partneris jūsų nemyli, todėl neskuba dovanoti žiedo. Tačiau reikalas gali būti visiškai kitoks.

Ką galima padaryti?

 1. Aptarkite problemą ir raskite kompromisą

Pasikalbėkite su partneriu. Nepastebimai, subtiliai palieskite jums rūpimą temą. Pasakykite, kodėl jums tai svarbu, pateikite argumentus (jei yra) ir sužinokite jo nuomonę. Leiskite jam pasidalinti savo patirtimi su jumis.

Jei paaiškės, kad jis nėra pasiruošęs didelėms išlaidoms, paaiškinkite, kad jums tiks kukli suknelė  ir paprasta vakarienė su šeima ir draugais.

Jei jūsų partneris turi paslėptų nuoskaudų ar baimių, apie kurias anksčiau nekalbėjo, išklausykite ir kartu spręskite dėl tolesnių veiksmų. Leiskite jam suprasti, kad esate pasirengusi išklausyti jo nuomonę ir vertinti santykius. Prisiminkite, kad be sąžiningumo, pasitikėjimo ir abipusio supratimo nebūna santarvės ir harmonijos.

Būna, kad problema slypi kur kas giliau ir neapsieina be bendros kelionės pas šeimos psichologą. Tačiau tai turėtų įvykti abipusiu noru.

 1. Nekalbėkite apie vestuves visą laiką

Nereikia tapti įkyriai ir kasdien klausti: „Na, o kada jau?“.  Per didelis spaudimas tikrai nepadės, greičiau, priešingai – dar labiau atitolins trokštamas vestuves. Vyras neturėtų galvoti, kad santuoka yra spąstai, į kuriuos kažkodėl mergina nori kuo greičiau jį įvilioti.

 1. Palaukite

Jei viską aptarėte, tikrai žinote, kad jūsų partneris neturi kitos merginos, meilė stipri ir planuojate ateitį kartu, sutikite prie klausimo grįžti vėliau. Pavyzdžiui, kai pasieksite savo pagrindinius tikslus.

 1. Pasisiūlykite pati

Galbūt tai ne visai tai, apie ką svajojote, bet yra tokia galimybė. Ir tai gali suveikti, jei palydovo neveiklumo priežastys nėra psichologinė trauma ar kita moteris.

 1. Susitaikykite su tuo

Jis tiesiog jūsų neves. Arba  jei ir ves, tai tas bus labai negreitai. Viskas. Priimkite tai ir susitaikykite. Susidėliokite prioritetus ir nuspręskite, kas jums svarbiau: laimingi santykiai su mylimu žmogumi ar lapelis iš santuokų rūmų.  Žinoma, mes nekalbame apie atvejus, kai vyras jau vedęs ar nejaučia jums jausmų. Jis tiesiog nenori tuoktis.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą