Kiekvienas žmogus turi savus kompleksus. Norėdami nustatyti savo, pakanka išlaikyti šį testą, kurį jums paruošė profesionalūs psichologai.

Taigi, siūlo atlikti įdomų testą, kad išsiaiškintumėte savo kompleksus ar baimes. Norėdami teisingai išlaikyti testą, turite atsisakyti nereikalingų minčių, pažvelgti į aukščiau esantį paveikslėlį ir pasirinkti mazgą, kuris pirmiausia patraukė jūsų dėmesį.

 

Pirmas mazgas

Jūs labiau kompleksuojate dėl savo išvaizdos. Jūsų netenkina jūsų kūno parametrai ar tam tikri veido bruožai. Norėtumėte atrodyti geriau ir gražiau. Tačiau iš tikrųjų visas jūsų grožis slypi jūsų viduje.  Todėl svarbu priimti save tokį, koks žmogus esate iš tikrųjų. Stengtis būti geresniam yra gerai, tačiau pirmiausia svarbu mylėti save.

 

Antras mazgas

Jūsų kompleksas slypi tame, kad jums sunku rasti bendrą kalbą su kitais žmonėmis. Jūs dažnai esate tiesiog įtraukiamas į pokalbį, nes sunku būna pradėti dialogą su nepažįstamuoju. Norint atsikratyti šio komplekso, būtina išklausyti psichologijos kursą.

 

Trečias mazgas

Panašu, kad gana dažnai lyginate save su kitais žmonėmis. Jums atrodo, kad kažkas už jus yra protingesnis, gražesnis, talentingesnis. Ir taip, deja, nutinka gana dažnai. Beje, visada atsiras toks žmogus, jei nemėginsite iš esmės keisti susiklosčiusios situacijos. Be to, jūs žiūrite į šią problemą netinkamu kampu. Turite atrasti savo dorybes, pranašumus, kurių neturi niekas kitas, išskyrus jus. Todėl daugiau ieškokite savyje pliusų, o ne minusų.

 

Ketvirtas mazgas

Galima sakyti, jūs turite puokštę kompleksų, užtat mėgstate viską tobulinti. Jūsų namuose negalima rasti nė dulkelės. Lėkštes išplaunate iškart po valgio. Neduok Dieve, jei jos pastovėtų papildomai penkias minutes be priežiūros. Šia tema galima daug kalbėti, bet geriau suprasti problemos esmę. Jūs esate nelaimingas žmogus, nes negalite sau leisti atsipalaiduoti.  Kadangi jumyse gyvuoja kompleksas, kad turite viską daryti nepriekaištingai ir teisingai. Žinoma, jei tai daro jus laimingu žmogumi, darykite tai. Tiesiog nepamirškite, kad kartais galite sau leisti klysti ir nebūti tobulu žmogumi.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą