Jei nesate tikra, ką tiksliai vaikinas jaučia jums, bet bijote, kad atsisakydama sekso, jį prarasite, tada, dėl Dievo, pasitikėkite savo gyvulišku instinktu ir raskite jėgų pirmenybę teikti savo interesams. Archyvo nuotrauka

Sabrina Alexis, knygos „He’s Not That Complicated“ autorė, pasakoja, ką reiškia permiegojus su vyru per trečią pasimatymą ir apie tai, kaip tiksliai išsiaiškinti, ko jis iš jūsų nori: pilnaverčių santykių ar sekso be įsipareigojimų.

 

Seksas jiems yra varomoji jėga

Anot knygos autorės, prieš daugelį metų jos draugas pasakė tai, kas visiškai pakeitė jos požiūrį į seksą ir santykius. „Jis sakė: „Moteris, prieš guldama pirmą kartą  į lovą su vyru,  turi jam visišką valdžią, o po pirmojo sekso – valdžia visiškai pereina į jo rankas“. Nuo tada begalę kartų kartojau šią frazę tiek vyrams, tiek moterims ir dažniausiai išgirsdavau atsakymą: „Taip – tai tiesa!“ Su šiuo teiginiu galite sutikti arba nesutikti, tačiau vienas dalykas yra visiškai akivaizdus – seksas gerokai pakeičia santykius: po jo jūsų santykiai arba taps gilesni ir stipresni, arba pavirs banaliu seksu be įsipareigojimų“, – rašoma knygoje.

Sabrina Alexis mano, kad dauguma vyrų nori sekso, o dauguma moterų yra įsipareigojusios. Tai nereiškia, kad vyrams nereikia įsipareigojimų. Bet seksas jiems yra varomoji jėga. Dėl blogo auklėjimo, prigimtinių polinkių, kultūrinių prietarų galite kaltinti stipriąją lytį kiek tik norite (kai vyras, kuris permiegojo su daugybe moterų, yra mačo, o moteris, permiegojusi su keliais vyrais, švelniai tariant, laisvo elgesio), tačiau faktas išlieka: moteris nusprendžia – duoti ar neduoti vyrui sekso, vyras – įsipareigoti ar ne moteriai…

Žinoma, atsiras moterų, kurios įrodys, kad joms taip pat nesvetimi kūniški malonumai ir puikiai išmoko naudotis vyrais. „Taip, tokių dailiosios lyties atstovių tikrai yra, bet klausykite, aš kalbu ne apie išimtis, o apie taisykles. Sutikite, ne kasdien sutiksite moterį, kuri tik galvoja, kaip permiegoti su daugybe vyrų ir tuo pačiu sugeba nė už vieno iš jų neištekėti. Tas pats galioja ir vyrams. Yra ir tokių, kurie pasiruošę tuoktis per pirmąjį pasimatymą. Tačiau toks uolumas labiau gąsdina nei džiugina“, – rašo knygos autorė.

Anot jos, svarbu žinoti vieną dalyką – priimti sprendimą permiegoti ar nemiegoti, o kada tiksliai tai jau galima padaryti, moteris turi nuspręsti pati. Bet vis tiek tai amžiams pakeis jos santykius.

Jau seniai įrodyta, kad moterų, kurios po pirmojo sekso praranda susidomėjimą vyru, procentas yra nereikšmingas, palyginti su vyrų, kurie nusprendžia, kad užtenka vieno karto, ir jis gali judėti toliau.

„Mano artima draugė kartą pažinčių svetainėje sutiko nuostabų vaikiną. Protingą, sėkmingą, išoriškai – tiksli Bradley Cooperio kopija. O svarbiausia – nei per pirmąjį, nei per antrąjį pasimatymą vyras nereikalavo iš jos intymumo, jiedu matydavosi nuolat, kartą per savaitę, šeštadieniais, visada jo iniciatyva. Toks elgesys galėjo prisidėti  ir prie greito įsimylėjimo. Bet per  trečiąjį pasimatymą įvyko tai, kas turėjo įvykti. Išvaizdus vyras nenusivylė ir šį kartą, o draugė buvo laiminga. Tačiau vyro elgesyje kažkas pasikeitė. Jei anksčiau jis pradėdavo kviesti ją į šeštadienio pasimatymą dar trečiadienio vakarą, tai dabar visa tai pamiršo. Jis ir toliau rašė jai žinutes, bet dabar jie buvo kupini seksualinių užuominų, o kai ji pokalbį pasuko kita linkme, jis galėjo tiesiog dingti pokalbio viduryje. Jų gražūs, romantiški šeštadienio pasimatymai porą kartų per mėnesį virto trumpais sekso susitikimais“, – rašoma knygoje.

 

Vyrai neįvertina to, kas gali būti lengvai pasiekiama ir kitiems

„Ką aš blogai padariau?“ – vėliau manęs paklausė draugė. Bijodama būti nesuprasta, niekada nedrįsau jai atsakyti, kad užuomina įžeidžiančiai paprasta: ji per anksti sukrito į vieną lovą su savo svajonių vyru. Taip, tai tikrai buvo problema – ji sutiko pasimylėti su juo dar prieš tai, kai jie suprato, kokius santykius turi, kokių tikslų siekia, kas iš tikrųjų yra bendro tarp jų ir ar apskritai tokių yra. „Aš su juo miegojau tik per trečią pasimatymą! – piktinosi ji… Tačiau bėda ta, kad pagarsėjusi „trečio pasimatymo taisyklė“ neveikia“, – rašo knygos autorė.

Anot jos, visiškai nesvarbu, kiek laiko praleidote kartu prieš suguldami į  vieną lovą. Paradoksas, bet mergina, permiegojusi su vyru per patį pirmąjį pasimatymą, kartais turi daug daugiau galimybių rimtiems santykiams nei ta, kuri po penkių pasimatymų neužmezgė emocinio kontakto su vaikinu.

„Jei seksas įvyksta prieš emocinį įsiskverbimą, santykių raidos nebus, ir tokie santykiai taip pat negalės atsinaujinti. Nesakau, kad vyras pirmiausia turi jus pristatyti kaip savo oficialią merginą ar prisipažinti jums mylintis. Ne, čia apie tai, kad prieš eidami miegoti turėtumėte jausti, kad galite bendrauti vienas su kitu, nusimetę kaukes, galite būti savimi, kai esate kartu, galite leisti sau būti atvirais, kaip su niekuo kitu“, – rašo Sabrina Alexis knygoje „He’s Not That Complicated“  .

Knygos autorės teigimu,  daugeliui moterų auklėjimo dėka susidaro įspūdis, kad seksas vyrui yra kaip morka, kuri pakabinta triušiui prieš nosį. Kad padedant seksui, galima manipuliuoti vyru ir gauti iš jo tai, ko nori. „Taigi, žinote, tai lygiai pusė tiesos. Šiuo metu sakau jums: vyrai neįvertina to, kas, jų nuomone, gali būti lengvai pasiekiama ir kitiems vyrams. Jei miegate su vyru, prieš tai nesistengdami jo gerai pažinti, tai suteikia jam pagrindo manyti, kad taip pat lengvai galite leistis į nuotykį su bet kuriuo kitu vyru. Jei pirmiausiai renkatės nuoširdų pokalbį, norėdama jį geriau pažinti, vyras nuoširdžiai tiki, kad po to jūs su juo mylėjotės dėl to, nes jis jums tapo ypatingas. Ar jaučiate skirtumą? Jei jis atsivėrė prieš jus – seksas ir jam nustoja būti gryna fiziologija“, – rašo knygos autorė.

 

Meilės akto metu turi būti ne tik „kūno trintis“

Jos teigimu, dažname moteriškame žurnale rašoma, kad kuo ilgiau neskubate permiegoti su vyru,  tuo geriau. Be to, ne viename straipsnyje pasakyta, kad „abstinencijos“ laikotarpis moteriai skirtas tam, kad  pažintų vienas kitą  geriau ir giliau. O vien žaisti, manipuliuoti vyru ir priversti jį bėgti paskui moterį yra begalinis laiko švaistymas, ir tai nepadeda sukurti rimtų santykių.

„Vyrams patinka tikros, natūralios moterys. Nepatikėsite, kaip lengvai jie mato skirtumą tarp merginos, kuri apsimeta neprieinama, kad galėtų manipuliuoti vaikinu ir priversti jį elgtis tam tikru būdu, ir merginos, kuri gerbia save ir dar neapsisprendė, ar tai tas žmogus, kuriam ji galėtų atsiduoti. Tarp sekso ir santykių,  vyrišku požiūriu, yra du dideli skirtumai. Jei vaikinas nori miegoti su mergina, didelė tikimybė, kad jis nori tik to. Moterys dažnai matuoja seksą santykių gilumo matu, skaičiuoja pasimatymų skaičių, po kurių bus padoru  permiegoti su vyru, bet, deja, jam tai gali būti tik atlygis už kantrybę. Galite įstrigti sekso be įsipareigojimų stadijoje arba jūsų santykiai gali išsekti“, – rašoma knygoje.

Autorės tvirtinimu, trijų pasimatymų taisyklė neveikia. Turite priversti jį norėti sekso su jumis, o ne sekso dėl sekso. Kiek tai užtruks, kiek pasimatymų – kartais į šį klausimą atsakyti sunku, nes viskas priklauso nuo situacijos, norint rasti tinkamą sprendimą.

„Jei nesate jam abejingi ir visa širdimi tikite, kad jūsų jausmai yra abipusiai, ir norite išreikšti savo meilę fiziniu lygmeniu, imkitės veiksmų. Bet jei nesate tikra, ką tiksliai vaikinas jaučia jums, bet bijote, kad atsisakydama sekso, jį prarasite, tada, dėl Dievo, pasitikėkite savo gyvulišku instinktu ir raskite jėgų pirmenybę teikti savo interesams. Seksu negalima nusipirkti įsipareigojimų, kurių vaikinas nenori duoti. Nei per pirmą pasimatymą, nei per trečią, nei per penktą…“, – rašoma knygoje.

Knygos autorės įsitikinimu, meilės akto metu turi būti ne tik „kūno trintis“. Priešingu atveju kyla pavojus, kad naktinis gyvenimas niekada nebus sujungtas su dienos gyvenimu. Ir čia vėl veikia jau pabodęs, bet vis dėlto amžinai aktualus patarimas: norint, kad vyras nepasinaudotų, mylėkite pirmiausiai save, dirbkite ties patobulinta savo versija ir visada tikėkite savimi.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą