Tyrimai parodė, kad žmonėms sunkiau susirasti savo antrąją pusę, jei jie nenusistato sau aiškių tikslų. Juk norint susirasti sau gyvenimo draugą ar tiesiog su juo eiti į pasimatymus, reikia pagal norimą rezultatą išsiaiškinti, kokių tikslų sieki ir kaip teisingai bendrauti. Archyvo nuotrauka

Padedant šiuolaikinėms technologijoms, žmonėms nebereikia išeiti iš namų, kad užmegztų naują pažintį – tereikia užsiregistruoti kurioje nors pažinčių programoje. Tačiau norint, kad pažintis būtų sėkminga, verta laikytis tam tikrų taisyklių, kurias ir pristatysime  šiame straipsnyje.

 

Daugelį metų populiarios „Badoo“ programos analitikai tyrinėjo vartotojų elgseną, sėkmingiausias ir populiariausias paskyras, ir padarė, deja, ne itin teigiamą išvadą – socialiniai tinklai primeta žmonėms savo standartus, verčia juos prisitaikyti prie neegzistuojančių dalykų. Žmonės pamiršta savo individualumą, nesupranta nuo ko pradėti ir priima neteisingus sprendimus, kurie neduoda norimo rezultato.

Tyrimai parodė, kad žmonėms sunkiau susirasti  savo antrąją pusę, jei jie nenusistato sau aiškių tikslų. Juk norint susirasti sau gyvenimo draugą ar tiesiog  su juo eiti į pasimatymus, reikia pagal norimą rezultatą išsiaiškinti, kokių tikslų sieki ir kaip teisingai bendrauti. Sudarėme penkių paprastų taisyklių sąrašą, kurios padės išlikti savimi ir tuo pačiu sudominti pašnekovą.

 

  1. Nevenkite humoro jausmo

Paprastai rimti santykiai prasideda nuo kažko nerimto. Kad pasisektų ir susitartumėte dėl pirmojo pasimatymo, turite būti išradingi ir išsiskirti iš kitų. O tai geriausia padaryti pasitelkus humorą.  Taigi nesidrovėkite – kuo linksmesnė ir juokingesnė bus jūsų pirmoji žinutė, tuo geriau. Tai gali būti jums patinkantis pokštas ar neįprastas memas – ir pašnekovas iškart nusišypsos kitoje ekrano pusėje. Beje, tai taip pat geras būdas patikrinti kandidato  į gerbėjus adekvatų humoro jausmą, nes tai taip pat svarbu.

  1. Ieškokite bendrų temų

Kad ir kaip banaliai tai skambėtų, dar vienas suartėjimo katalizatorius  gali būti bendrų temų ar pomėgių paieška, todėl prieš pradedant pažintį, pravartu būtų atlikti kokybinę pašnekovo socialinių tinklų analizę, jei tokių yra, žinoma. O jei ne, tuomet reikėtų bent jau atidžiai peržvelgti nuotraukas jo puslapyje ir paieškoti ką nors bendro. Pirma, tokiu būdu jūs patys galėsite susidėlioti pirminę informaciją apie tą žmogų. Kita vertus, turėdami bendrų pokalbių temų, nė vienam iš jūsų nereikės ieškoti protingų būdų palaikyti dialogą.

  1. Nepersistenkite su išsamiais atsakymais

Pokalbio pradžioje geriau šiek tiek riboti, neperkrauti pašnekovo  savo pernelyg išsamiais atsakymais. Mat pernelyg išsami ir didelės apimties informacija gali išgąsdinti jūsų potencialų kompanioną – jam gali susidaryti įspūdis, kad esate per daug šnekūs ar plepūs, o tai nėra labai malonu. Stenkitės laikytis dešimties žingsnių taisyklės – kiekvienas iš partnerių žengia vieną žingsnį vienas kito link, taip tolygiai plėtodami santykius. Tačiau jei pusiausvyra prarasta, o vienas iš partnerių žengia kelis žingsnius iš karto, o kitas stovi vietoje, tai yra priežastis sustoti ir pagalvoti, ar verta tęsti bendravimą.

  1. Palaikykite pokalbį

Tai reiškia, kad ankstesni patarimai neatmeta jūsų aktyvaus dalyvavimo bendraujant. Svarbu būti geru klausytoju, tai visada užkabina. Stenkitės įsitraukti į pokalbį, užduokite klausimus, parodykite nedidelį susidomėjimą, bet nepersistenkite. Vėlgi, čia svarbu išlaikyti pusiausvyrą – dažniausiai ji formuojama savarankiškai, su sąlyga, kad jus domina dabartinis pokalbis. Taip pat verta stebėti pašnekovo reakciją: jei jis užduoda susijusius klausimus ir bando plėtoti temą, tai geras ženklas.

  1. Pasakykite neįprastą komplimentą

Jei vis dėlto pokalbis internete pavirto pirmuoju pasimatymu, taip pat reikėtų elgtis atsakingai. Galite pasakyti kokį nors nestandartinį komplimentą. Pavyzdžiui, pasakykite, kokius gražius pirštus ar šnerves jis turi (kodėl gi ne?). O vaikinas gali pagirti merginos plaukus, akis, jų spalvą, nagų laką, žinoma, jei ji nusilakavusi nagus. Bus miela, juokinga ir įsimintina. Be to, tokie komiški komplimentai padeda nuslopinti įtemptą atmosferą, kuri neišvengiamai atsiranda per pirmąjį pasimatymą.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą