Socialinio tinklo „Twitter“ vartotojai pradėjo aktyviai diskutuoti apie tai, kas turėtų sumokėti sąskaitą per pasimatymą ir nupirkti kavos. Archyvo nuotrauka

Žinia, įsimylėjimą lydi tam tikri elgesio ir mąstymo požymiai. Be akivaizdžių ženklų, yra ir subtilių. Ne visada juos pastebime ar susiejame su atsiradusiu jausmu. Nepaisant to, jie gali tapti įrodymu, kad kažkas įsiskverbė į jūsų širdį giliai.  Kodėl neretai mes nenorime pripažinti atsiradusių jausmų net sau? Stiprūs jausmai natūraliai keičia visą žmogaus gyvenimą. Bet šie pokyčiai gali sukelti baimės ir bejėgiškumo jausmą. Nepaisant to, kad įsimylėjimas teikia džiaugsmo, pripildydamas kraują endorfinų, atsisakyti įprasto gyvenimo būdo nėra taip paprasta. Atsiranda anksčiau nepažįstamų baimių: abipusiškumo stokos baimė, nusivylimo baimė. Visa tai lydi sunkumai,  atpažįstant savo jausmus.  Be to, pripažinimui dažnai trukdo gėda ar nepasitikėjimas savimi.

Daug lengviau prisiderinti pasąmonės lygmenyje į tai, kad viskas tvarkoje, tai tik draugiškumas, atjauta ir nieko daugiau. Tai suteikia žmogui galimybę likti psichologinio komforto rėmuose.

 

  1. Noras būti šalia

Tai reiškia, kad norite būti toje pačioje kompanijoje su  konkrečiu jums patinkančiu žmogumi. Šalia jo viskas, kas vyksta, atrodo įdomu,  jūsų nuotaika pasiekia neregėtas aukštumas. Jūs negalite to susieti su jo buvimu, bet jei šio žmogaus nėra, linksmybės kaip mat prapuola. Jaučiamas kažko svarbaus trūkumas, pasidaro liūdna.

  1. Išvaizda ir prisilietimai

Tarsi netyčia stengiatės kuo dažniau pažvelgti į  savo dievinamą objektą, nusišypsoti jam, „netyčia“ paliesti jo rankovę ar ranką. Arba tiesiog  pasėdėti ar pasivaikščioti susikibus už rankų. Iš pradžių tai pasireiškia draugiška forma, tačiau lytėjimo kontaktas tampa vis labiau malonesnis ir geidžiamas.

  1. Trūkumų priėmimas

Staiga pastebite, kad šiame žmoguje jums patinka tai, kas erzina ir atstumia kitus. Atrodo, kad visos jo savybės yra teigiamos ir puikiai papildo tobulą vaizdą. Smulkūs įžeidimai jam lengvai atleidžiami, o jo pokštai, net kvaili, sukelia linksmą juoką.

  1. Jo nuomonė tampa svarbi

Jūs pradedate koreguoti savo elgesį, atsižvelgdami į potencialaus partnerio norus. Jums svarbi jo nuomonė  ne tik dėl jūsų išvaizdos, bet ir veiklos. Klausote jo atidžiai ir nesąmoningai norite užsitarnauti pritarimą. Šio žmogaus pagyrimas jums reiškia daug.

  1. Atsiranda pavydas

Net ir nesant santykių, jaučiatės savininkai ir nenorite su niekuo dalytis mylimo žmogaus dėmesiu. Jam bendraujant su kitais, net pagalvojus sukelia nemalonius skausmingus pojūčius viduje.

Taigi, jei atpažįstate save iš  šių išvardytų bruožų, vadinasi, jūsų širdį sužeidė jo meilės rodyklė. O jei  tik vieną ar du sutapimus, vis dar galima priskirti  tai paprastam susižavėjimui ar trumpalaikei aistrai, kuri greitai ir praeis.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą