Tai sustiprina ne tik žmogaus energiją, bet ir gali kartą ir visiems laikams pakeisti savo gyvenimą ir likimą. Archyvo nuotrauka

Visi nori būti gražūs, turtingi, sėkmingi, mylimi. Visi nori materialinės ir dvasinės naudos, tik ne visi žino, kaip galima tą padaryti. Jūsų mintys vaidina svarbiausią vaidmenį. Tai yra mintys materializuojasi, nepaisant to, geros jos ar ne.

 

Neužtenka vien noro ko nors pasiekti

Gyvenimas, kurį norite susikurti sau, yra tai, ko nusipelnėte, todėl stenkitės atmesti bet kokias neigiamas mintis. Yra daugybė istorijų, kad žmonės, kurie tam tikru momentu pagalvojo apie ką nors blogo, ir tai išsipildė. Tai gali būti nelaimingas atsitikimas, gaisras, avarija ir panašiai.

Kodėl svarbu vengti neigiamų minčių? Kadangi materializacijos metodai veikia ne tik teigiamoms, bet ir neigiamoms mintims. Visi esame žmonės, todėl nė vienas negalime visiškai atsiriboti nuo minčių apie pralaimėjimą ir nesėkmę. Tačiau nevalia leisti joms realizuotis. Neužtenka vien noro ko nors pasiekti, reikia į tai ir investuoti. Kalbant apie nesėkmes, nereikia per daug stengtis, nes neigiama energija yra galingesnė nei teigiama. Išmesti blogas mintis iš galvos gali būti neįtikėtinai sunku, todėl visada atkreipkite dėmesį į tai, ką galvojate. Nelinkėkite blogo kitiems žmonėms – tai taip pat gali labai pakenkti jums.

Yra trys pagrindiniai būdai, kaip įgyvendinti teigiamas mintis. Kad pozityvus mąstymas įgytų galios, reikia išmokti vieną iš technikų ir jos laikytis.

Pirmoji technika: teiginiai

Patvirtinimas yra žodis ar frazė, kurią nuolat kartojate sau. Kaip jau minėjome, teigiamų minčių įvedimas yra labai sunkus procesas, užimantis daug laiko ir reikalaujantis daug jėgų. Pasitikėkite savimi, kad sutaupytumėte laiko. Jei nemanote, kad galite pakeisti savo mintis, teigiamų programų ir instaliacijų kūrimo procesas taps labai ilgas.

O tokios frazės kaip „aš laimingas žmogus“, „sėkmė visada su manimi“, „pasieksiu savo tikslus“ pakeis jūsų pasaulėžiūrą į gerąją pusę. Tai geras pasirinkimas tiems, kurie nuolat patiria nuotaikos problemų.

Yra patvirtinimų ir dėl meilės bei sėkmės. Tai ypatingas atvejis, kai po kojomis reikia jau paruoštos ir tvirtos žemės. Kai pajusite, kad tapote laimingesni ir geresni, pereikite į šį lygį. Pradėkite sau sakyti, kad surasite meilę, sukursite šeimą, sukursite verslą, uždirbsite daug pinigų ir panašiai.

Kai ką nors kartoji kasdien kuo dažniau, tai tas pats kaip įkalti vinį į sieną. Tai užtruks daug laiko, bet bus verta. Kartokite sau teigiamas frazes, kad kuo labiau priartėtumėte prie laimės. Tai sustiprins jūsų energiją, sėkmę ir įgyvendins tai, apie ką svajojate. Tai sukurs tam tikrus vaizdus jūsų galvoje.

Antroji technika: meditacija

Meditacija – tai reiškia pasinerti į savo mintis. Pirmiausia atsipalaiduoji, tada sureguliuoji savo energiją taip, kaip tau jos reikia. Šis metodas padės pasiekti tai, ko norite, tačiau prireiks šiek tiek laiko, kol išmoksite teisingai medituoti. Bet koks metodas yra labai daug laiko reikalaujantis darbas, tačiau meditacija gali rimtai padėti sutaupyti laiko, jei žinote, kaip greitai pasinerti į sąmonę. Vienaip ar kitaip, bet jūs galite to išmokti, jei tikrai norite pakeisti savo gyvenimą.

Yra meditacija apie meilę, apie sėkmės pritraukimą, apie turto pritraukimą. Jų yra labai daug, todėl visada galite rasti ką nors naudingo sau. Pavyzdžiui, meditacija „Labirintas“ padės išspręsti kokią nors svarbią problemą ir apsispręsti. Mažas minusas, jei taip galima pavadinti, yra nuolatinės meditacijos poreikis. Nes vienas kartas jums nieko neduos. Pirmiausia turite sunkiai dirbti, kad išmoktumėte medituoti. Tada viskas eisis kaip iš pypkės.

Trečia technika: vizualizacija ir pozityvus mąstymas

Atvaizdavimas yra kažkas panašaus į iš anksto paruoštą metodą. Turite įtempti savo protą, kad įsivaizduotumėte galutinį savo veiklos rezultatą. Pavyzdžiui, jei norite gauti paaukštinimą darbe, įsivaizduokite, kad jūsų viršininkas ateina pas jus ir sako, kad esate paaukštintas.

Pagalvokite apie kiekvieną detalę. Sustiprinkite savo mintis pozityvumu, taip pat tiesiog žinokite, kad viskas bus taip, kaip norite.

Daugelis žinomų sportininkų ir verslininkų sako, kad jų sėkmė gimė jų galvose, nes jie matė savo ateitį. Jie tiesiog žinojo, kad viskas bus taip, kaip jie nori. Be to, verta įsidėmėti, kad gerumas ir ramybė yra geriausi vizualizacijos draugai.

Naudokite visus tris būdus, kad pagerintumėte savo gyvenimą. Minčių materializavimas yra pakankamai sunkus procesas, kurio nepavyks pasiekti, jei turėsite bent kokių abejonių. Neleiskite sau abejoti ir po kurio laiko pamatysite, kad kiekviena diena prasideda gerai, o nuotaika visada gera.  Tai bus pirmas įrodymas, kad einate teisingu keliu.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą