Nesistenkite vyro akyse kurti idealios merginos įvaizdžio. Anksčiau ar vėliau jūs parodysite save, kokia esate iš tikrųjų ir... nuvilsite savo vaikiną. Archyvo nuotrauka

Tiesiog todėl, kad jie patys nemoka jų parodyti. Ir jei mergina nori įsimylėti vyrą, kuris jai patinka, tai labai apsunkina jos užduotį. Žinoma, galima mėginti keisti savo elgesį ir įpročius, kad būtumėte patrauklesnė išrinktajam, tačiau vien to neužtenka.

 

  1. Geriausias būdas atkreipti jo dėmesį

Pasirinkite tinkamą momentą, kad nebūtumėte su juo, nebėgtumėte pas jį po pirmo jo skambučio ir kiekvieną laisvą akimirką. Tai gali padėti atgaivinti blėstantį vyro susidomėjimą.

Dėmesio deficito principas puikiai veikia abiem kryptimis, nes kuo sunkiau jums ką nors gauti, tuo labiau jūs to norite. Trūkstant dėmesio santykiuose, vienas partneris pradeda labiau vertinti antrąjį. O jei, priešingai, „permaitinsite“ meile ir dėmesiu, tada, kai pasisotins, ji pavargs ir nustos vertinti tai, ką dėl jo daro. Ir tokį padidintą dėmesį jis priims kaip savaime suprantamą dalyką.

O jei perkelsite dėmesį nuo partnerio į save, tada, negavęs to, prie ko buvo įpratęs, jis pradės galvoti, kur yra jo širdies draugė, ką ji veikia, kaip jai sekasi be jo.

Tačiau atminkite, kad ši taisyklė veikia tik tuo atveju, jei vyras tikrai jus myli ir domisi. O jei nėra jausmų, neturėtumėte tikėtis, kad jis jūsų ilgėsis. Jis ramiai ir greitai suras jums pakaitalą.

  1. Jis turi paimti, o ne priešingai

Visi žino, kad vyrai iš prigimties yra medžiotojai, o moterys šiuo atveju yra jų grobis. Jos bėga, o pastarieji pasiveja, tad logiška, kad grobis niekada nebėga paskui plėšrūną.

O vyrams gyvybiškai svarbu užkariauti merginą, kuri jiems patinka, kartu įveikiant sunkumus, kylančius pakeliui į šį užkariavimą. Ir kuo rimtesni sunkumai, tuo labiau vyras įvertins ir išlaikys iškovotą trofėjų. Tačiau jei jam nereikia laimėti merginos dėmesio, o ji pati kariasi ant kaklo, tada jam labai greitai pasidaro nuobodu ir neįdomu.

  1. Jis nori jūsų

Jei atsiduriate tokioje situacijoje, turite suprasti, kad bet kuriam vyrui patinka jausmas, kad jis jūsų siekia. Jis nori pajusti, kad jis lenkia visus varžovus, kad yra geresnis ir kad būtent jis gavo pirmąjį prizą jūsų pavidalu. Tačiau neverta tikėti, kad to užteks. Nereikia atsipalaiduoti. Turėsite vėl ir vėl priminti vyrui, kad jis yra medžiotojas, ir suteikti jam galimybę vėl ir vėl jus užkariauti.

Patikėkite, užkariavęs jus vėl ir vėl, jis patirs ne ką mažiau malonumo iš paties medžioklės proceso nei pirmą kartą.

  1. Nori jaustis nugalėtoju

Kiekvienas vyras turi jaustis nugalėtoju. Taigi suteikite jam šią galimybę. Tegul jis jaučiasi stipriausias, drąsiausias ir ryžtingiausias. Sulaukęs panašių emocijų iš šalia esančios merginos, jis ją saugos ir bijos prarasti. Ir jis įvertins tą, kuriai tiek daug laiko ir pastangų skyrė, o ne tą, kuri pati atėjo prie jo durų. Tai yra, kai mergina stengiasi įtikti, imasi iniciatyvos, skambina, rašo, dovanoja, tada  laikui bėgant jam pasidaro nuobodu, o susidomėjimas tokia mergina išgaruoja.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą