Daug vaikų pasižymi nuostabia savybe  – įsijausti į tai, kas vyksta aplink juos ir nustebinti tėvus žiniomis, kurių iš tikrųjų neturėtų būti.

Kartais tai gali būti ir blogas dalykas. Pavyzdžiui, kai netyčia pykstatės su savo antrąja puse ir vaikas pakartoja tai žodis žodin. Tačiau kartais tai gali būti graži gyvenimo akimirka, dėl kurios  tėvams net užgniaužia kvapą, pamačius, ką jų vaikas sugeba.

 

Nusprendė skatinti sūnelio meilę muzikai

Stevenas Converse‘as yra gitaristas, gyvenantis Modesto mieste, Kalifornijos valstijoje. Jo 2 metų sūnelis Danielis dažnai būna greta tėčio, kol šis kuria naują muziką namuose  arba savo rankomis įrengtoje studijoje.  Žinoma, muzikantas dažnai prisimena ir žinomų atlikėjų dainas, kurias pagroja sau. Tačiau mažasis sūnelis neleido laiko veltui, o įsidėmėjo tėvelio grojamos  Elvio Presley atliekamos dainos melodiją ir žodžius. Ir vieną gražią dieną  netikėtai užtraukė savo balseliu… dainą “Can’t Help Falling In Love”  („Negaliu neįsimylėti“). Išgirdęs Stevenas ir jo žmona neteko žado: buvo sukrėsti ir sužavėti.

„Mes pajutome kažką ypatingo netikėtai išgirdus, kaip jis dainuoja, įsiminė melodiją ir žodžius“, – sako mažylio tėtis Stevenas.  Žinoma, kaip ir bet kuris kitas tėtė, o juo labiau Stevenas – muzikantas, nusprendė skatinti sūnelio meilę muzikai. Jis atsivedė mažąjį berniuką į savo muzikos studiją, uždėjo jam ausines ir pritariant gitarai, įrašė sūnelio atliekamą garsiąją Elvio Presley dainą. Nors jų ketinimas buvo gana kuklus – tik įamžinti vaiko atliekamą žymaus atlikėjo dainą ir padėti į šeimos archyvą, bet Stevenas neatsilaikė ir patalpino  vaizdo įrašą į „Facebook‘ą“. Tokios reakcijos nesitikėjo – per labai trumpą laiką vaizdo įrašą peržiūrėjo daugybė žmonių ir parašė gražių atsiliepimų apie šį mažą, bet talentingą berniuką.

 

Dainos melodiją traukia užtikrintai ir tiksliai!

„Danielis pirmą kartą paėmė mikrofoną į rankas būdams dviejų metų, – parašė Stevenas „Facebook‘e“.- Aš dar ir dar kartą prašau jo padainuoti Elvio dainą. Šis vaizdo įrašas kol kas dažniausiai  ir kasdien peržiūrimas mūsų namuose“.

Žinoma, Danielis išmoko dainos žodžius atmintinai! Savo saldžiu vaikišku balseliu mažylis dainuoja visą pirmą ir antrą dainos posmus ir priedainį iki kol vaizdo įrašas nutrūksta… Nors gal jis ir nežino kiekvieno dainos žodžio, bet melodiją dainuoja užtikrintai ir tiksliai!

O tiems iš mūsų, kurie gali dainuoti tik „užsidėję kibirą ant galvos“, berniuko atliekama daina turėtų padaryti didelį įspūdį! Tas mažas berniukas jau žino, kaip laiku prisiderinti prie ritmo, pakeisti intonacijas ir atlikti tą nuostabią dainą nepriekaištingai, kaip profesionalus atlikėjas. Puikus darbas, Danieli!

parengta pagal doyouremember.com

Nuotr. Facebook

 

4 KOMENTARAI

  1. Do you have a spam problem on this site; I also am a blogger, and I was wondering your situation; many of us have developed some nice procedures and we are looking to swap techniques with other folks, be sure to shoot me an e-mail
    if interested.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą