Avino ženklo žmonės šiuo klausimu lenkia visus, todėl jiems nepatinka, kai į jų gyvenimą kas nors kišasi be leidimo. Taigi, net nebandykite patarti Avinui, kaip gyventi teisingai: jis jums pasakys daug bjaurių dalykų ir liks (sau) teisus. Tuo tarpu Svarstyklės yra draugiškos būtybės visiškai nemoka ginčytis ir konfliktuoti, tačiau tai nereiškia, kad jos negali pastovėti už save.

Meilė, tarpusavio supratimas ir harmonija, žinoma, yra nuostabūs dalykai, bet niekas neatšaukė seno gero skandalo. Ir kiekvienas Zodiako ženklas turi asmeninę „pasiutligės“ priežastį.

Žmonės iš prigimties yra nenuspėjami. Ir tai paveldėjo iš žvaigždžių, tiksliau, priklausomai nuo to, po kuriuo Zodiako ženklu jie gimė. Žinoma, yra gerai žinoti, dėl ko Zodiako ženklai pyksta ir kivirčijasi, tačiau geriau suprasti priežastis, dėl kurių kyla konfliktas.

 

Avinas

Avino ženklo žmonės šiuo klausimu lenkia visus, todėl jiems nepatinka, kai į jų gyvenimą kas nors kišasi be leidimo. Taigi, net nebandykite patarti Avinui, kaip gyventi teisingai: jis jums pasakys daug bjaurių dalykų ir liks (sau) teisus. Tokie žmonės gali jums taip atšauti, kad nė nesisapnavo. Jie iš prigimtie yra impulsyvaus būdo ir irzlūs. Net nekenksmingas pokštas gali juos supykdyti, tačiau labiausiai juos erzina, kai kas nors mėgina vadovauti ir nurodinėti Avinui. Tik jis gali būti lyderiu  santykiuose. Vadinasi teks gyventi pagal tokį scenarijų, kurį sukūrė Avinas.

Nepriklausomybės stoka – kitas atvejis dėl kurio Avinas irgi gali reikšti savo nepasitenkinimą.

Svarbiausia, nebandykite daryti Avinui spaudimo, nes jis gali jus tiesiog sutraiškyti iš pykčio.

Neteisybė – tai dar viena Avino savybė, su kuria jis niekada nesusitaikys, kadangi savo viduje jis yra nenuilstantis kovotojas. Todėl nesavanaudiškai veržiasi ginti silpnųjų.

Galų gale Avino ženklo atstovas išsiskirs su jumis, jei nustosite jį stebinti, nes jis negali pakęsti monotonijos. Lygiai taip pat jis nenorės klausytis praeities prisiminimų, nes žino, kad vis tiek nieko pakeisti negalima, tai kam tuščiai virpinti orą.

 

Jautis

Jautis nemėgsta, kai žmonės nesidalina savo požiūriais, tačiau patys stengiasi vengti tokių pokalbių ir atvirų konfliktų, bet jei ką – perspėjame. Mat supykęs Jautis gali ne tik parodyti savo ragus, norėdamas atstovėti savo nuomonę ar poziciją. Yra keletas būdų, kaip išvengti kivirčo su Jaučiu.

Nespauskite jo – nesakykite, ką jam daryti, ir jis nepasakys, kur jums reikia eiti. Nestumdykite Jaučio, nes po to visą gyvenimą kaltinsite save. Jaučiui taip pat nepatinka ir kelia erzulį

nuobodūs ir paviršutiniški pašnekovai. Tai priverčia šį ženklą užimti gynybinę poziciją ir konflikto kilimas tada neišvengiamas.  Geriau nesiginčykite su Jaučiu, nors ginče neretai gimsta tiesa. Mat jis turi savo tvirtą nuomonę ir jos nesiruošia keisti. Taigi, geriau Jaučiui padėti ir būti naudingam.

Kita vertus, tipiški Jaučiai nėra įpratę forsuoti įvykių ir blaškytis – kam skubėti, jei galima neskubėti. Kaip bebūtų keista, Jaučio ženklo žmonės nėra švelnių jausmų gerbėjai.

 

Dvyniai

Akivaizdu, kad Dvyniai turėtų šviesti ryškiau nei visos žvaigždės. Nemėginkite jų aplenkti: jei sugadinsite jų pasirodymą vieno žmogaus teatre, tai bus labai gera priežastis kilti skandalui. Ir, žinoma, šio ženklo atstovus erzina kažkieno nepagarba jų atžvilgiu. Dvyniai  galvoja, kad jie yra

tobuli. Jie tokie gimė. Todėl nenurodykite jų trūkumų.

Beje, Dvyniai yra blogi klausytojai, nes jie yra vienintelis tikras gyvenimas, kuris sukasi aplink juos. Todėl ką bemėgintumėte  jam pasakyti, šio ženklo atstovas atsakys: „Tikiuosi, kad jūs čia kalbate apie mano sėkmę?“.

Dvyniams neegzistuoja stereotipai ir rėmai, o silpnos asmenybės jiems yra kone antrarūšiai žmonės.

 

Vėžys

Tipiškas Vėžys yra šiek tiek veidmainis. Tačiau už jo veidmainystės slepiasi trapi ir ​​pažeidžiama siela. Žinoma, jūs apie tai nesužinosite, jei jo neišprovokuosite. Nesiginčykite su Vėžiu, kitaip galite tapti didžiausiu jo priešu arba netyčia prives jus iki ašarų. Vėžiams nepatinka, kai kas nors  puikuojasi prieš jį, bandydami visa savo išvaizda parodyti, kas čia yra herojus. Be to, Vėžiai jautriai reaguoja į savo namus, todėl juos vargina vien mintis, kad kažkoks svetimas žmogus gali ateiti ir užsibūti.

Be to, jam ir nepavyktų su Vėžiu atvirai pasikalbėti, nes šio ženklo atstovai kupini paslapčių. Be to, neverta prašyti jų ir pagalbos, nes jie laikosi nuostatos: „Padėk sau, aš juk turiu savo gyvenimą“. Ir neverskite Vėžių per jėgą eiti į priekį – jiems patogiau žengti šimtą žingsnių atgal.

Taip pat jiems nepriimtinas viešas emocijų demonstravimas – Vėžiai yra paslaptingi ir juos erzina, kad kiti nesugeba kontroliuoti savęs taip sumaniai kaip jie.

Neatsakingumas – tai dar viena savybė su kuria negali susitaikyti. Vėžys pasakė – padarė.

 

Liūtas

Norint išvengti konflikto su Liūtu, nė nebandykite kelti savęs aukščiau už juos. Labiausiai juos pykdo neslepiamas meilikavimas ir atviras melas. Liūtai nekenčia, kai kiti atrodo kaip kvailiai jų akyse.  Taip pat juos erzina kitų humoro trūkumas. Mat ne visiems patinka Liūto pokštai. Šio ženklo atstovams nepriimtini ir kitų nuolatiniai skundai, nes, jų manymu, gyvenimą visada galima pakeisti į gerąją pusę, bet ne verkšlenant. Beje, Liūtai, kaip ir katės, mėgsta vaikščioti sau patys, todėl nė nemėginkite iš jų atimti laisvę ir nepriklausomybę.

Nepasitikėjimas –  dar viena savybė, kelianti Liūto susierzinimą. Jei nusprendėte nepasitikėti šiuo ženklo atstovu, geriau neturėti su juo reikalų. Antraip, konflikto neišvengsite. Be to, Liūtai nekenčia pavyduolių, grubių žmonių ir neatleidžia savo skriaudėjams.

Plepėti ir kalbėti už jo nugaros – tai dar vienas dalykas, kai galite išgirsti riaumojantį Liūtą.

 

Mergelė

Mergelė yra perfekcionizmo standartas. Tokie žmonės neatleidžia aplaidumo ir gali tiesiog nustoti palaikyti santykius su žmogumi dėl to, kad jo batai nenublizginti. Dėl savo polinkio kritikuoti, jie gali išbalansuoti bet ką. Todėl patartina nepasiduoti šioms provokacijoms, o priimti šio ženklo atstovus tokius, kokie jie yra. Taigi, jei paliksite plaukus vonioje ar ant šukų – „Tai šlykštu“ – pasakys Mergelė. Jų įsitikinimu, drabužiai ir batai yra sielos veidrodis, todėl netvarkingas žmogus gali sukelti Mergelės pasipiktinimą.

Beje, Mergelės visada džiaugiasi matydamos svečius ir nori, kad ir joms būtų atsakyta tuo pačiu.

Be to, verta žinoti, kad niekas neturi teisės atitraukti šio ženklo atstovą nuo savo minčių.

Ir dar vienas svarbus pastebėjimas: kelias į Mergelės širdį eina per skrandį.

 

Svarstyklės

Šios draugiškos būtybės visiškai nemoka ginčytis ir konfliktuoti, tačiau tai nereiškia, kad jos negali pastovėti už save. Kita vertus, jos nemėgsta kitų žmonių grubumo, pykčio, žiaurumo. Tokiu atveju šio ženklo atstovas tiesiog išbrauks jus iš žmonių, su kuriais nori bendrauti, sąrašo. Todėl norėdami  nesutrikdyti Svarstyklių sielos harmonijos, venkite šių dalykų:

Senamadiško – Svarstyklėms patinka žmonės, kurie žengia koja kojon su laiku;

Neverskite Svarstyklių rinktis, jos ir taip kupinos vidinių konfliktų ir prieštaravimų;

Neromantiškos aplinkos – gali ir neateiti į pasimatymą, jei jį paskirsite, pavyzdžiui, autoservise;

Godumo – Svarstyklės mėgsta išleisti daug pinigų;

Šaltumo – nebūkite abejingi šio ženklo atstovams, nes tokį nuostabų žmogų reikia nuolat maitinti dėmesiu;

Nuobodulio – Svarstyklėms patinka linksmi žmonės ir linksmybės;

Neestetiškumo – jei šalia jų bus kažkas šlykščiai negražaus, Svarstyklės supyks. Pasaulis, jų nuomone, turėtų būti gražus iš visų pusių;

Konfliktų – tarp susirinkusių besiginčijančių kvailių;

Ir dar vienas patarimas: netrukdykite Svarstyklėms gyventi visavertį gyvenimą, tik jos turi teisę nuspręsti, kaip gyventi ir kaip mirti;

 

Skorpionas

Konfliktai Skorpionui ž neatsiejama jo gyvenimo dalis.  Čia jis jaučiasi kaip žuvis vandenyje, todėl keletą kartų pagalvokite prieš įsitraukdami į ginčus su juo. Be to, tas, kuris kėsinasi į jo laisvę ir ragina laikytis tvarkos bei disciplinos, gali kaip reikiant supykdyti Skorpioną. Jie taip pat nekenčia:

Lengvabūdiškumo – Skorpionai skiriasi nuo kitų tuo, kad laiko savyje didžiulį vidinį pasaulį ir vertina tuos, kurie yra panašūs į save;

Išdavystės – jis tikrai niekada jums to neatleis. Anot jų, išdavęs žmogus yra silpnavalis;

Priešingos nuomonės – pasaulyje yra tik dvi nuomonės: Skorpiono ir klaidingos;

Patarimų – šis Zodiako ženklas pats žino, ko ir kodėl jam gyvenime reikia;

Veidmainių – Skorpiono žmonės įsitikinę, kad reikia naudotis žmonių ydomis, o ne už nugaros diskutuoti apie jų silpnybes;

Pasmerkimo – Skorpionai laikosi principo: „Nesek mano gyvenimo, stebėk savo“;

Netikėjimo – tikėjimo stoka ne juokais gali supykdyti Skorpioną. Anot jų, žmogui reikia kažkuo tikėti: Dievu, Visata ar savo pranašumu;

Ilgų apmąstymų – arba veiki, arba nedarai;

Galų gale gailestis yra paskutinis jausmas, nes Skorpionams nieko negaila. Galbūt todėl jiems taip meistriškai pavyksta atkeršyti;

Ir dar.  Skorpionai vengia svajoti  – tik realūs tikslai ir įgyvendinamos užduotys, jokių „smėlio pilių“.

 

Šaulys

Šaulio žvaigždyno atstovai nemėgsta konfliktuoti ir visada siekia normalizuoti santykius, nes yra įpratę būti kompanijos siela. Tačiau jie ilgai neištvers tų, kurie šviečia ryškiau už juos: gali pasakyti daug bjaurių dalykų ar patraukti per dantį. Ir, žinoma, jie nekenčia, kai:

Kažkas žino daugiau nei jie. Kai kažkieno erudicija neleidžia Šauliui būti mąstytojais ir eruditu;

Kažkas už juos patrauklesnio – Šauliams svarbu atsidurti dėmesio centre, todėl šalia jų turi būti už juos mažiau išraiškingesnis žmogus;

Neįvykdomi pažadai – jei davei žodį, tai įvykdyk jį bet kokia kaina;

Dominuoja menkavertiškumas. Tada Šaulys sako: „Parodysiu, ką daryti, kad taptum stipresnis“;

Beje, Šauliai turi hipertrofuotą optimizmo jausmą, todėl jie negali pakęsti depresinių žmonių;

Be to, Šaulys yra estetas, todėl nebendraus su bjauriais žmonėmis bjaurioje vietoje;

Taip pat Šauliai netoleruoja žmonių, kurie nemėgsta gyvūnų. „Mūsų mažesni broliai daro šį pasaulį malonesnį“, – įsitikinęs Šaulys. Taip pat nemėginkite patarinėti Šauliui – jis pats žino, kur yra dešinė ir kairė.

O jei žmogus yra laisvas ir nepriklausomas savo pažiūromis bei nuomone, Šaulys gali nusiminti. Mat tokiu būdu atimate iš jo pagrindinį ginklą – galimybę manipuliuoti.

 

Ožiaragis

Ožiaragiai gali susinervinti ir kyla didelis konflikto pavojus, jei pradėsite su jais diskutuoti tema, kurios neišmanote. Jie vertina žmones, kurie ko nors pasiekė, ir tikrai atkreips dėmesį į jūsų nekompetenciją. Tie, kurie nesistengia nuolat gerinti savo finansinės padėties, yra jų priešas numeris vienas. Jie taip pat ginčysis su jumis ir nejaus sąžinės graužaties, jei:

Jūsų menka socialinė padėtis visuomenėje. „Mes visi gimstame vienodomis sąlygomis, o tu nieko nepasiekei“, – pasakys Ožiaragis;

Statuso trūkumas – parodyk savo pasiekimus, kur tavo automobilis, namas, kur tavo sėkmė?;

Nėra aiškių tikslų – Ožiaragiai gerbia tik tuos, kurie žino, ko nori iš gyvenimo;

Primesta nuomonė – savo stereotipus pasilaikykite sau, nes šio ženklo atstovas niekam ir nieko neskolingas;

Nenuspėjamas charakteris – Ožiaragis jau viską būna suplanavęs šimtui metų į priekį, todėl jiems nepatinka  nenuspėjami žmonės, kurie pažeidžia jų planus. Ir tai gali sukelti rimtą konfliktą;

Perdėtas smalsumas. „Aš gyvenu savo gyvenimą, tu gyveni savo, mes vienas kitam netrukdome“, – įsitikinęs Ožiaragis;

Stiprūs jausmai – tai gali net išgąsdinti Ožiaragius, todėl geriau neskubėti sujaukti jų planus ir apriboti jų laisvę. Ožiaragis linkęs išklausyti, o tik paskui pradės kalbėti;

Tinginystė – yra labiausiai nepriimtina šio ženklo atstovams. „Dirbk kaip aš, arba atsisveikinam“, – pasakys jie.

 

Vandenis

Vandeniai labai priklauso nuo savo nuotaikos, todėl jie būna šiek tiek dviprasmiški, kai kalbama apie kivirčą. Bet ko jie jums neatleis, tai žiaurumo ir despotizmo. Jie gins savo laisvę bet kokia kaina. Ir nemėginkite daryti to, kas gali sugadinti jūsų santykius su Vandeniu. Jie daug ką atleidžia žmonėms, bet ne išdavystę.

Kasdienybė  ir rutina yra didžiausias Vandenio priešas. Taip pat venkite užuominų apie jo trūkumus. Tiksliau, nekiškite Vandeniui nosimi jo trūkumus, nes jis pats apie juos puikiai žino;

Vandeniai dažniausiai yra alergiški, todėl augintiniai taip pat gali sukelti jų konfliktą, kaip sakoma, lygioje vietoje.

Nenuspėjamą konfliktą gali sukelti ir triukšmingi kaimynai, nes nėra nieko blogiau už pabudusį Vandenį. Skepticizmas – dar viena savybė, kuri Vandeniui nebūdinga, todėl geriau vengti kalbų apie tai. Antraip, konflikto neišvengsite.

 

Žuvys

Ramybę mėgstančios Žuvys pradeda kalbėti tada, kai nebeturi jėgų tylėti.  Žuvų nepasitenkinimą, pyktį ir , žinoma, konfliktą gali sukelti:

Nelaimingi jausmai – Žuvys nežais: arba atsakykite tuo pačiu, arba atsisveikinkime;

Kad ir menkas melas – nėra nieko stipresnio už šio ženklo atstovo intuiciją, todėl visada sakykite tiesą;

Kitų žmonių abejonės – Žuvys nenustos konfliktuoti tol, kol įrodys savo argumentus, net jei visas pasaulis bus prieš jas. Todėl, kol dar ne vėlu, geriau sutikti su jais;

Nedėkingumas – „Nors jo į kišenę neįsidėsi, bet norėčiau išgirsti dėkingumo žodžius“, – galvoja Žuvys.

Kiekvienas Zodiako ženklas yra unikalus, o tai suteikia mūsų gyvenimui prieskonio. Jei visi būtume panašūs, ginčytis nebūtų jokios priežasties. Kokia nuobodybė! Kartais emocijas reikia pakaitinti, bet neužvirinti. Stenkitės būti draugiški su visais, kontroliuoti savo emocijas ir tada bus viskas gerai.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą