Kuo žmogus labiau nepasitiki savimi, tuo jis silpnesnis, tuo daugiau atsiras esminių skirtumų poroje. O bet kokie draudimai yra silpnumo ir nesugebėjimo viską kontroliuoti požymis. Archyvo nuotrauka

Daugelis iš mūsų nori  sukurti laimingus santykius. Ir taip, kad tai būtų lengva ir paprasta, be jokios įtampos. Tai yra, pasirinkau sau tinkamą partnerį ir laimingai su juo gyvenu visą gyvenimą.

Deja, šis scenarijus atrodo nerealus, kadangi einant pasroviui ir neįdėjus pastangų, tikrai nepavyks pasiekti savo asmeninės laimės ir sėkmės. Tačiau gyvenimas yra per daug sudėtingas ir daugialypis, kad jį būtų galima palikti atsitiktinumui. Žinoma, ne visi tai daro, tai labiau būdinga silpnavaliams ir nepasitikintiems savimi vyrams. Jis gali pykti, įsižeisti, apšaukti, nekęsti ir net išeiti. Jam tai nepriimtina. Kas yra tie du dalykai?

  1. Kai jos asmeninė sėkmė būna aukštesnė už jo

Tai labai paveikia nepasitikinčio savimi vyro ego. Kadangi jis nori, kad būtų priešingai – mergina net nebandytų būti už jį pranašesnė ir geresnė, nes tik jis vienas gali būti lyderis – vadovauti ir nurodinėti. Beje, tai  daugelio porų problema. Vyrams nemalonu matyti, kad jų mylimosios gali būti sėkmingos.

Kodėl jie taip to bijo? Jų supratimu, tada būna sunkiau suvaldyti savo partnerę, ją kontroliuoti, vadinasi, ji gali ir nutraukti santykius, jiems nepasiteisinus. Kodėl vyrai menkina merginos pasiekimus? Tai byloja apie jų pačių nenorą ir nesugebėjimą tobulėti. Dažnai net nežino nuo ko pradėti. Bet, kaip sakoma, viską galima išspręsti ramiai.  Vadinasi, reikia palaikyti ją arba  pasistengti pačiam tobulėti ir tokiu būdu pasivyti bei lygiuotis į ją. O jei nepavyksta to padaryti, tada geriau taikiai išsiskirti. Bet ne, dauguma renkasi pažeminimo, įžeidinėjimo taktiką. Kadangi tokiems vyrams be galo sunku pripažinti, kad dabar jie nėra pakankamai geri. Kad dabar jie nesugeba kažko padaryti, neturi minčių ir idėjų. Todėl jie bando sugalvoti juokingas priežastis, kodėl mergina neturi būti pranašesnė už jį.

  1. Kai ji būna nepriklausoma ir savarankiška

Jei daugelis vis dar yra pasirengę susitaikyti su pirmuoju punktu ir rasti supratimą, tai dėl šio punkto nėra jokių kompromisų. Kadangi, pasak nepasitikinčio savimi ir silpnavalio vyro, tai reiškia merginai leisti pačiai priimti visus sprendimus. Tuo tarpu jis galvoja, kad mergina yra jo nuosavybė, ji yra jam pavaldi, vadinasi, bet  kokius sprendimus turi priimti tik jis.

Kokia tokių santykių prasmė? Vergovė jau seniai panaikinta, moterims seniai suteikta balsavimo teisė. Kokios dar gali būti pretenzijos?  Tačiau kai kurių vyrų galvose sukasi labai keista mintis. Pavyzdžiui, jei yra poroje, o gal net susituokę, tada stengiasi uždaryti savo antrąją pusę, kalbant plačiąja prasme, narve, iš kurio  ji negalėtų išeiti. Tai reiškia, kad ji negali turėti ir susitikinėti su draugėmis, o bet kokia karjera moteriškajai pusei paprastai yra tuščias reikalas.

Supraskite, kad net rimčiausi šeimos santykiai yra susiję su pasirinkimo laisve. Todėl, jei vyras mėgins, vaizdžiai kalbant, „užkabinti ant kaklo grandinę“, kam jai reikalingi tokie santykiai? Žinoma, klausimas labiau retorinis.

Juk prieš susipažįstant jiedu turėjo savo asmeninį gyvenimą, o tai reiškia, kad turėtų turėti ir po to. Čia veikia labai paprasta schema. Santykiai turi būti įterpti į kiekvieno jų gyvenimą, o ne atvirkščiai. Ir prie ko tai veda? Į neišvengiamą išsiskyrimą. Tik su liūdnomis pasekmėmis. Nes išsiskyrus pasijunta visiškai tuščias ir niekam nereikalingas žmogus.

Todėl nepasiduokite tokioms provokacijoms. Jei gerbiate ir vertinate save, bėkite kuo greičiau nuo tokio vyro. Sveikos poros formuojasi pagal visiškai skirtingus principus. Jei esate nepriklausoma ir savarankiška, jūsų niekas negali riboti. Viskas yra jūsų pasirinkimas. Tai reiškia, kad jūs savo noru norite būti su savo mylimuoju, o ne jo verčiami. Deja, tik nedaugelis gali tai suprasti.

Kita vertus, kuo žmogus labiau nepasitiki savimi, tuo jis silpnesnis, tuo daugiau atsiras esminių skirtumų poroje. O bet kokie draudimai yra silpnumo ir nesugebėjimo viską kontroliuoti požymis. Ar jums to reikia?

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą