Apvalūs laikrodžiai laikomi klasikiniais ir parodo vyro aukštą statusą

Įvaizdžio formavimo specialistai  parinko laikrodžių pavyzdžius,  kurie išduoda sėkmingą vyrą ir, priešingai, atskleidžia, kad jis atvyko iš provincijos gūdumos. Jei manote, kad viskas susiję tik su laikrodžio kaina, klystate!

 

  1. Mechanizmas neturi būti matomas

„Skeletų“ laikrodžių su matomu mechanizmu mada praėjo prieš keletą metų. Tokius dabar nešioja  vyrai, norintys pademonstruoti savo pranašumą prieš kitus ir įrodyti, kad jie yra kieti! Tikrai turtingi žmonės nesigiria laikrodžių dizainu ir renkasi lakoniškus modelius su kuo mažiau detalių. Pažiūrėkite, pavyzdžiui, kokius laikrodžius  nešioja valstybių vadovai ir sėkmingi politikai.

  1. Laikrodis neturi būti didelis

Didžiuliai ciferblatai, beveik didesni už jų savininko ranką, atrodo keistai ir net kaimietiškai. Madingi  ir stilingi vyrai dėvi laikrodžius, kurie neuždengia riešo. Nors dydis, be abejo, yra svarbus, tačiau visai kita prasme.

  1. Apyrankė neturi imituoti tauriųjų metalų

Pintos auksinės apyrankės, kartu su laikrodžiu, jau praeitis, taip pat, kaip ir raudonos spalvos striukės  bei grandinėlės su religiniais simboliais. Jei jums patinka metalinės pintos apyrankės, rinkitės geriau nespalvotus arba kontrastingus sportinio stiliaus variantus.

  1. Laikrodžiai neturėtų būti pretenzingi

Turtingi ir sėkmingi vyrai nesiekia pasirodyti  ir išsiskirti iš kitų pasirinkdami ekstravagantiško dizaino laikrodžius. Rami klasika atrodo daug geriau, bet jei vis dėlto norite išsiskirti, galite pasirinkti ir originalaus dizaino laikrodžio variantą.

  1. Laikrodis neturi būti kvadratinis

Jei nemėgstate apvalių ciferblatų, rinkitės stačiakampius, bet ne kvadrato formos laikrodžius. Pirmieji laikomi klasikiniais ir parodo vyro aukštą statusą. Tuo tarpu kvadratinis  laikrodis atrodo provincialiai ir senamadiškai.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą