Netyčia rankose nutrūkusi saga simbolizuoja jūsų „juodojo“ gyvenimo periodo pradžią. Bent jau tą dieną tikrai neverta imtis svarbių įsipareigojimų ir priimti lemtingų sprendimų. Archyvo nuotrauka

Kartais nutinka nelemtas nesusipratimas – ima ir suplyšta drabužis ar nutrūksta saga. Liaudies išmintis padės teisingai interpretuoti įspėjimą ir laiku pasiruošti būsimiems įvykiams, siekiant išvengti bėdų.

 

Jei drabužiai įplyšta  per siūles – bėdos neišvengsite 

Yra daugybė ženklų apie drabužius ir aksesuarus, kurių kiekvienas paaiškina nenumatytas aplinkybes ir padeda susidoroti su sunkumais. Siūlome susipažinti su liaudies išmintimi ir sužinoti, kodėl drabužiai iš tiesų gali plyšti ir ką tai gali reikšti.

Taigi, kišenėse atsiradusios skylės  įspėja, kad jūsų laukia finansiniai sunkumai ir nesugebėjimą tvarkytis su pinigais.

Drabužių skylės, atsiradusios  išdeginus žiežirbai,  byloja, kas žmogus gali susidurti su problemomis ir pažeisti įstatymą. Skylės, atsiradusios drabužių pamušaluose – asmeninio gyvenimo problemos, išdavystė. Drabužiai, įplyšę toje pačioje vietoje – įspėja, kad laukia nemalonumai darbe ar mokykloje. O jei suplyšta kailinis daiktas – netrukus šeimoje bus papildymas ar kita gera žinia.

Jei drabužiai įplyšta  per siūles – bėdos neišvengsite.  O jei įplyšta kelnės ar džinsai – laukia svarbios naujienos ir tai , kad finansinė padėtis pasikeis į gerąją pusę.

Pirštinės, suplyšusios prie siūles – kivirčo su mylimu žmogumi. nepavyks išvengti.

Yra daug visokių prietarų ir ženklų, susijusių su sagomis. Tarkim, jei saga atsisega krūtinės srityje – tai byloja greitus romantiškus ir stiprius jausmus.

 

Toks ženklas žada negandas ne tik   meilės „fronte“

Nedaug žmonių atkreipia dėmesį į sagas, kurių gausu ant drabužių. Mes juos suvokiame tik kaip nereikšmingą detalę. Tačiau net ir pranašais netikintys pragmatikai, pamatę juodą katę, automatiškai griebia  už sagos. Toks iš pirmo žvilgsnio keistas elgesys paaiškinamas tuo, kad sagos nuo seno buvo laikomos talismanais, saugančiais žmogų nuo bėdų. Senovėje tik turtingas ir  solidus bajoras galėjo sau leisti juos dėvėti ant savo drabužių. Tada saga tarnaudavo ne tik kaip tvirtinimo detalė, bet ir kaip tikra puošmena, nes buvo pagaminta iš tauriųjų metalų ir inkrustuota brangakmeniais. Ji demonstravo savininko turtus ir aukštą padėtį. Nuo tada žmonės sagų sugadinimą ar praradimą stipriai siejo su įtakos ir kapitalo praradimu.

Netyčia rankose nutrūkusi saga simbolizuoja jūsų  „juodojo“ gyvenimo periodo pradžią. Bent jau tą dieną tikrai neverta imtis svarbių įsipareigojimų ir priimti lemtingų sprendimų.

Jei sagos akutė nulūžo ir ji pasimetė, atidžiai išstudijuokite savo pažįstamų ir kolegų ratą. Greičiausiai šalia yra žmogus, kuris jums jaučia nemalonų jausmą. Jo neigiama energija ir piktos intrigos už nugaros gali sukelti rimtų bėdų, jei nesiimsite skubių priemonių.

Kartais saga nesulūžta iki galo, o tik įlūžta  kampas arba įtrūksta. Toks ženklas žada negandas ne tik   meilės „fronte“,  bet ir kai kuriose kitose gyvenimo srityje.

Tas ženklas taip pat gali reikšti, kad  turima finansinė ir šeimos gerovė gali pradėti byrėti ir žlugti.

Tačiau yra ir teigiamų  sagų interpretacijų. Kai jūsų drabužio  saga ištrūksta kito žmogaus rankose (pavyzdžiui, jam padedant užsisegti), ženklas žada ilgą draugystę su juo arba tvirtą partnerystę. O jei esate vienišas, galite tikėtis rimto romano.

Ženklus galima traktuoti įvairiai, tačiau daugelis pastebi, kad būtent tie, kuriais nuoširdžiai tiki,  visada ir  išsipildo. Visada tikėkitės tik geriausio – tiesiog negalvokite apie blogą, tada visos negandos apeis.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą