Mirę žmonės sapnuojami ne veltui. Kai kuriais atvejais tai gali reikšti ir ką nors labai svarbaus. Išėjusieji iš gyvenimo, niekada nesilanko mūsų sapnuose be jokios priežasties.

Įvairiausios istorijos ir nutikimai, įvykę realiame gyvenime, priverčia mus patikėti, kad esame susiję su mirusiųjų pasauliu. Tai tiesa, tačiau nebijokite, nes dvasios ne visada nori išgąsdinti ar pakenkti. Daugelis jų siekia mus dėl ko nors įspėti ir net padėti.

 

Jei miręs žmogus sapne ką nors sako, tai gali būti pranašiškas sapnas

Į klausimą, ką reiškia, jei sapnuoji mirusįjį, negalima vienareikšmiškai atsakyti. Sapnų aiškintojai taip pat neturi vieningos nuomonės šiuo klausimu. Anot jų, svarbu, ką tiksliai sapnuoji – mylimą žmogų ar nepažįstamą žmogų, skirtingus žmones ar tą patį, ką jie daro jūsų sapnuose.

Jei miręs žmogus sapne yra gyvas, tai gali reikšti, kad sapnuojate pranašišką sapną. Svarbu teisingai išanalizuoti, ką žmogus jums sako. Paprastai tokie sapnai žmogų aplanko tik vieną kartą, dažniausiai iš ketvirtadienio į penktadienį.

Jei miręs žmogus kažkada buvo su jumis pažįstamas, tai rodo, kad artimiausiu metu neturėtumėte rizikuoti ir įsitraukti į abejotinus sandorius. Tuo tarpu jei sapnuojate mirusį kurį nors artimą žmogų ar žmones, simbolizuoja jų sielos ramybę.

Nepažįstami mirę žmonės sapne byloja, kad pasikeis jūsų požiūris į problemas ir jau greitai bus matyti pokyčiai jūsų gyvenimo horizonte. Šie pokyčiai ne visada gali būti teigiami, todėl turėtumėte būti labai atsargūs.

Bet jei mirusįjį sapnuojate ne vieną ir ne du kartus, tai reiškia Visatos pastangas jus dėl ko nors įspėti. Galbūt tai yra įspėjimas apie ligą

Tuo tarpu psichologai mano, kad priežastis slypi emociniame prisirišime. Gali būti, kad miręs artimasis sapnuojasi, nes jūs jaudinatės dėl jo ir ilgitės jo. Tai yra visiškai normalu ir neturėtų sukelti jums nepatogumų. Iš tiesų sapnuose dažnai matome tai, ką išgyvename, apie ką galvojame.

Norėdami atsikratyti tokių sapnų, turite pakeisti jus supančią aplinką. Pabandykite atsipalaiduoti, raskite įdomų užsiėmimą, pomėgį artimiausioms dienoms ar savaitėms. Darykite viską, kad mažiau jaudintumėtės.

 

Mirusius žmones kartais traukia neigiamos mintys

Be to, mirę artimi žmonės gali sapnuotis trečią ir keturiasdešimtą dieną po mirties. Tai yra visiškai normalu, nes taip jie bando atsisveikinti su gyvųjų pasauliu prieš išvykdami į kitą pasaulį.

Bažnyčių atstovai neneigia fakto, kad mirę artimi giminaičiai sapnuose gali įspėti apie pavojų ar pasakyti ką nors svarbaus, ką jie norėjo pasakyti per savo gyvenimą. Tokie sapnai dažniau sapnuojasi praėjus daugeliui metų po netekties.

Tuo tarpu ekstrasensai sako, kad mirusieji sapnuose nuolat ateina pas tuos, kurie turi arba labai stiprią aurą, arba silpną valią. Kai kurie žmonės mirusiuosius traukia tarsi magnetas. Vėliau jie gali tapti ekstrasensais ar regėtojais, nes mirusieji dažnai perspėja juos apie ateitį. Gali būti, kad jūsų šeimoje buvo tokių, kurie mėgo baltą ar juodą magiją, turėjo aiškiaregystės dovaną.

Taip pat įvairūs daiktai gali pritraukti mirusius artimuosius. Todėl mirusiojo papuošalai ir kiti jų daiktai jokiu būdu neturėtų būti dėvimi, nebent jie patys to paprašė.

Akmenys ir metalai yra susiję su negyvomis energijos gijomis, kurios driekiasi iš kito pasaulio, todėl jų geriau nenešioti. Be to, neimkite rastų daiktų gatvėje ir neparsineškite jų namo. Jūs nežinote, kokią istoriją turi tam tikri daiktai. Taip galite parsinešti į namus didelę nelaimę.

Kartais tokių sapnų priežastis  gali būti ir „bloga akis“. Paprastam žmogui bendravimas su dvasiomis vargu ar gali būti malonus, todėl tokiu būdu kai kurių mirusių žmonių sielos gali atkeršyti. Mirusius žmones kartais traukia neigiamos mintys. Pagalvokite: galbūt jūs gyvenate šalia neigiamo žmogaus, kurio energija verčia susapnuoti blogus sapnus. Patikrinkite, ar namuose nėra  daiktų, kuriuos galėjo palikti priešas ar blogo norintis.

Kartais mirusiojo sielai reikia jūsų pagalbos. Tokiais atvejais žmogus nuolat sapnuoja mirusįjį ir net kalbasi su juo sapne. Jei siela supras, kad niekaip negali jai padėti, ji tada paleidžia. Norėdami užkirsti kelią neigiamam subjektui prie jūsų prilipti, turėtumėte dėvėti amuletus. Pavyzdžiui, asimetriškus sidabro papuošalus su aštriais kampais, auksinius žiedus, opalinį akmenį, obsidianą.

Anot ekstrasensų, žmogus sapnuodamas išėjusius Anapilin, keliauja tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulio. Todėl uždekite žvakelę ir skaitykite maldas už mirusiuosius, kad jų siela galėtų ramiai ilsėtis ir netrukdytų tų, kuriems dar anksti palikti šią ašarų pakalnę.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą