Karma yra priežasties ir pasekmės dėsnis, valdantis visus mūsų veiksmus ir jų sukeliamas pasekmes. Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo išskirtinius karminius bruožus, nulemiančius, kokie įvykiai vyks žmogaus gyvenime ir kaip jis turėtų elgtis, kad pasiektų harmoniją ir gerovę. Be to, kiekvienam ženklui karma veikia savitai.

 

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Karma Avinams dažnai atneša sunkumų ir išbandymų, o tai reiškia, kad jiems suteikiama galimybė  parodyti savo drąsą ir valią. Karma taip pat moko Aviną būti kantresniu ir drausmingesniu, kad galėtų pasiekti savo tikslus.

 

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

Jaučių paprastai gera karma, tačiau jie turi būti atsargūs ir nebūti apsėsti dėl materialių dalykų. Karma taip pat moko juos vertinti dvasines vertybes ir tobulėti viduje.

 

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20 d.)

Dvyniams gali būti sunku bendrauti su kitais dėl to, kad jie linkę kai ką nuslėpti. Karma padeda jiems išmokti būti atviresniems ir nuoširdesniems santykiuose, taip pat lavinti savo talentus bendravimo srityje.

 

Vėžys (birželio 21 – liepos 22 d.)

Vėžiams dažnai tenka susidurti su emociniais sunkumais ir šeimos santykių problemomis. Karma padeda jiems ugdyti empatiją ir užuojautą, taip pat išmokti spręsti konfliktus ir santykių problemas.

 

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai turi stiprią karmą, kuri padeda jiems pasiekti lyderystės ir sėkmės. Tačiau jie taip pat turi būti atsargūs dėl to, kad linkę nepaisyti kitų žmonių jausmų. Karma moko juos būti malonesnius ir rūpestingesnius bei dalytis savo sėkme su kitais.

 

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms tenka susidurti su sveikatos problemomis ir sunkumais bendraujant su kitais žmonėmis. Karma padeda jiems ugdyti supratingumą ir pasitikėjimą kitais, užuot konfliktavus ir kritikavus kitus, aiškinantis santykių problemas. Karma taip pat moko šio ženklo atstovus būti labiau organizuotiems ir susikaupusiems, o tai gali lemti didesnę karjeros sėkmę.

 

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22 d.)

Svarstyklės turi stiprią karmą, kuri padeda pasiekti harmoniją ir pusiausvyrą gyvenime. O dėl to šio ženklo atstovai turi vengti konfliktų ir išmokti priimti sunkius sprendimus. Karma taip pat padeda Svarstyklėms ugdyti jų estetinę pusę, o tai gali lemti kūrybinę sėkmę įvairiose srityse.

 

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionams dažnai tenka susidurti su sunkumais asmeniniuose santykiuose ir sprendžiant emocines problemas. Karma padeda jiems ugdyti emocinį intelektą ir išmokti atviriau reikšti savo jausmus. Karma taip pat moko Skorpionus labiau pasitikėti ir būti mažiau įtariems, nes tai gali paskatinti palaikyti gilesnius ir intymesnius santykius.

 

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Šauliai turi karmą, kuri padeda pasiekti sėkmės ir laimėjimų gyvenime. Tačiau Šauliams taip pat gali būti sunku suvaldyti emocijas ir siekti nepriklausomybės. Karma padeda Šauliams išmokti gerbti kitų nuomonę ir vengti savanaudiškumo. Karma taip pat gali paskatinti Šaulius keliauti ir tyrinėti pasaulį, o tai skatina jų dvasinį ir intelektualinį tobulėjimą.

 

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19 d.)

Ožiaragiai paprastai turi sunkią karmą, kuri gali sukelti išbandymus ir sunkumus gyvenime. Tačiau šie iššūkiai gali padėti Ožiaragiams išsiugdyti valią ir discipliną, o tai gali lemti didelę sėkmę karjeroje ir apskritai gyvenime. Karma taip pat moko Ožiaragius būti kantresnius ir rūpestingesnius bendraujant su kitais žmonėmis.

 

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Tai Zodiako ženklas, turintis unikalią karmą, kuri daro įtaką šio Zodiako ženklo žmonių gyvenimo įvykiams ir savybėms. Be to, Vandenio karma gali būti siejama su kolektyvo karma. Tai yra, Vandenis gali būti siejamas su kolektyvinėmis problemomis ir procesais. Jie gali susidurti su stipriu atsakomybės jausmu už savo komandą ir aplinkinius žmones. Vandenio karma taip pat gali būti susijusi su praeities įsikūnijimais, kurie gali turėti įtakos dabartiniam gyvenimui.

Vandenio karma neretai lemia tai, kad jie užsiima visuomenine veikla, labdara, darbuojasi visuomeninėse, mokslo ar  su meno raida susijusiose organizacijose. Jie gali tapti svarbiais lyderiais savo bendruomenėje, o jų idėjos ir projektai gali turėti didelės įtakos kitiems.

 

Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)

Žuvys turi karmą, kuri padeda joms išsiugdyti intuiciją ir mistinius sugebėjimus. Tačiau Žuvys taip pat gali susidurti su sunkumais įgyvendindamos savo idėjas ir tikslus. Karma padeda Žuvims išmokti būti kantresniems ir subalansuotiems, priimant atsakingus ir sudėtingus sprendimus. Karma taip pat gali vesti Žuvis į dvasinį tobulėjimą ir tiesos paieškas.

Apibendrinant galima pasakyti, kad karma turi didelę įtaką kiekvieno žmogaus gyvenimui ir gali nulemti jo kelią į sėkmę ir dvasinį tobulėjimą. Tačiau karma nėra tikslus rodiklis, kaip ir kas gali nutikti žmogaus likimui.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą