Su nuotrauka siejamas ne vienas įspėjantis ženklas ir net draudimai. Pavyzdžiui, gal visi žino, kad negalima fotografuoti miegančių žmonių. Šis draudimas turi ir ezoterinius, ir mokslinius paaiškinimus. Bioenergijos ekspertai teigia, kad žmogaus nuotrauka daro įtaką jo likimui, todėl nereikėtų lengvabūdiškai  mėtyti ir siuntinėti fotografijas bet kur ir bet kam. Ypač dabar, kai padedant socialiniam tinklams, asmeninis žmogaus gyvenimas viešinamas ir visiems kaip ant delno.

 

Miegant siela palieka kūną ir energijos laukas tampa silpnas

Yra žinoma, kad tarp žmogaus ir jo nuotraukos yra neatsiejamas ryšys. Energijos mainai vyksta su bet kokia nuotrauka: žmogui gali būti daroma įtaka net jo nuotraukos pagalba. Šį metodą taiko žmonės, užsiimantys okultine praktika. Fotografija kaupia tam tikrą žmogaus gyvybinės energijos dalį. Dėl šios priežasties kai kurie magai ir ekstrasensai nuotraukas naudoja norėdami pakenkti konkrečiam asmeniui.

Šiandien fotografijos kultas yra itin didelis. Beveik kiekvienas žmogus turi madingų dalykėlių. Žmonės stengiasi užfiksuoti laimingus įvykius ir dalintis jais su kitais, nežinodami, kad kai kurios nuotraukos gali sukelti problemų.

Trumpa istorinė apžvalga padės suprasti, kodėl neturėtumėte fotografuoti miegančių žmonių. XIX amžiaus viduryje buvo labai madinga fotografuoti mirusiuosius kaip atsiminimą. Kai žmogus mirdavo, jo palaikai būdavo aprengiami geriausiais drabužiais ir nufotografuotas. Bet ne gulint karste,  o sėdint mirusiajam svetainėje arba prie vaišių stalo su gyvais šeimos nariais. Nuotraukos, be abejo, buvo šiurpios, tačiau buvo tokia tradicija mirusįjį „pradžiuginti“ , prieš leidžiantis į jo paskutinę kelionę. Ši tradicija sėkmingai persikėlė ir į XX amžių. Skirtumas tik tas, kad mirusįjį fotografuodavo karste, apsuptą sielvartaujančių giminaičių.

Dėl ​​šios priežasties daugelis žmonių atsisako fotografuoti miegančius žmones, nes užsimerkusių žmonių nuotrauka siejama su pomirtine nuotrauka. Be šio paaiškinimo, yra keletas kitų priežasčių, kodėl negalima fotografuoti miegančių žmonių.

Paprastai pripažįstama, kad miegant siela palieka kūną ir energijos laukas tampa silpnas. Šioje būsenoje žmogus yra labai pažeidžiamas išorinių poveikių. Todėl užfiksuotas miegantis žmogus nuotraukoje gali pradėti silpnai jaustis, netekti jėgų, net sukelti nervų sistemos problemų. Mat nuotraukoje išsaugotas žmogaus energetinis laukas, o tai reiškia, kad bus daug lengviau pažeisti jį užkalbėjus ar nužiūrėjus „bloga akimi“.

 

Akys yra sielos veidrodis, galintis atspindėti neigiamą vibraciją

Pagal ženklą, miegančio mylimojo nuotrauka gali sukelti nesantaiką šeimoje. Geriausiu atveju įsimylėjėliai nuolat ginčysis, blogiausiu – išsiskirs dėl nepaaiškinamos priežasties.

Kitas įspėjantis pavojus, kad nufotografuoto  miegančio žmogaus gyvenimas gali sutrumpėti ar net staiga nutrūkti. Taip pat miegančio ir tuo metu sergančio žmogaus nuotrauka gali sulėtinti gijimo procesą arba sukelti tam tikrų komplikacijų.

Religinis įsitikinimas draudžia fotografuoti miegančius žmones dėl to, kad tai gali išgąsdinti jų Angelą Sargą.

Žinia, akys yra sielos veidrodis, galintis atspindėti neigiamą vibraciją. Užmerktomis akimis užfiksuotas žmogus tokios apsaugos nebetenka. Jis tampa lengvu neigiamos energijos taikiniu.

Per tokią nuotrauką galima pakenkti šio žmogaus orumui, sėkmei ir panašiai.

Paskutinis paaiškinimas nėra susijęs su ženklais ir bioenergetika, jis labiau susijęs su etine šio klausimo puse. Miegančio žmogaus nuotrauka gali pasirodyti įžeidžianti dėl to, kad jis neprašė to daryti. Tiksliau, negalėjo paprieštarauti, nes jis tuo metu miegojo.

Todėl žinant, kokį pavojų gali sukelti miegančių žmonių nuotraukos, padės išvengti įvairių problemų ateityje. Pirmiausiai jūs neturėtumėte kelti sau ir savo šeimai tokio pavojaus. Prisiminkite nuotraukos energiją, kad neprarastumėte jėgų, džiaugsmo ir sėkmės gyvenime. Darykite tik geras nuotraukas ir puikios sėkmės jums visiems.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą