Apibūdinant gana sudėtingą vyrų psichologiją, galima paminėti kelis bruožus (būdingus simptomus): bendravimo srityje gali atsirasti kraštutinumų arba linkę būti visuotinai pripažinti.

Pastebimi ir kai kurie jų „nukrypimai“ emocinėje sferoje  – per didelis sentimentalumas ir emocionalumas arba drovumas ir nenoras demonstruoti emocijas. Taip pat nestinga problemų ir  savivertės srityje. Tai yra, esant žemai savivertei – ieško palaikymo ir pritarimo bei klauso kitų nuomonės. Tuo tarpu esant aukštai savivertei – perdėta kritika, valdžios siekimas, įtarumas ir išrankumas.  Bet gali atsirasti ir jausmas, kad niekas tavęs nesupranta, susvetimėjimas arba jausmas, kuris neatitiko vilčių ir kad aplinkui yra tik nedraugiški žmonės. Taigi, kokie šie ir panašūs požymiai būdingi turintiems kompleksų vyrams pagal Zodiako ženklus, sužinosite, perskaitę šį horoskopą.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Avino ženklo žmonės bene labiausiai bijo kitų pasmerkimo savo asmeniui. Nors Avinas stengiasi įtikinti aplinkinius, kad jo sprendimai ar elgesys nepriklauso nuo viešosios nuomonės, bet jis visada bijo tapti atstumtasis. Kitaip tariant, jei į šio ženklo atstovą nebebus žiūrima rimtai, jis negalės su tuo susitaikyti. Tai didžiąja dalimi paaiškina jo norą visur skelbti savo „aš“ ir pabrėžti savo paties reikšmingumą.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Tipiškas Jautis vyras, paprastai, nesudaro kompleksuoto žmogaus įspūdžio. Jis atvirai kalba apie savo baimes ar nesėkmes ir nemato problemų. Kaip bebūtų keista, bet labiausiai jis bijo pokyčių, poreikio išeiti iš komforto zonos ir pasitraukti iš įprasto gyvenimo būdo. Kartais jo vidiniai išgyvenimai siejami su įtarimais dėl šalia esančios moters merkantiliškumo.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvynių ženklo vyrų elgesyje dažnai pasireiškia Peterio Pano komplekso požymiai: infantilizmas, neatsakingumas, sunkumų baimė. Šį kompleksą jam gali taip pat įvaryti ir galvojant, kad reikia sukurti šeimą, susilaukti ir auginti vaikus, gauti stabilų darbą. Tai jį kaip reikiant nuliūdina ir netgi gali išprovokuoti depresiją. Dvyniai puikiai susidoroja su draugo vaidmeniu, tačiau su patikimo gyvenimo partnerio vaidmeniu turi didelių problemų.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Dėl savo pažeidžiamumo Vėžys sukelia daugybę vidinių problemų. Iš pradžių jis gali jaudintis dėl to, kad negalės įvykti jo gyvenime tas, kas yra numatyta. Tada jo baimės bus susijusios su galimais ar įsivaizduojamais praradimais. Tiesą sakant, Vėžys tiesiog bijo jaustis laimingas, nes nuolat galvoja, kad kiti iškrės jam kiaulystę. Be to, šiuos Vandens stichijos atstovus dažnai persekioja nepilnavertiškumo kompleksas, kurį jie patys ir „užsiaugina“ ar įsikalba.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Vyro, gimusio po Liūto ženklu, baimė greitai paaiškėja artimam jo ratui. Tuo tarpu pranašumo kompleksas pasireiškia tuo, kad jis laiko save geresniu už kitus ir bet kokia proga tai primena. Tipiškas Ugnies stichijos atstovas kruopščiai slepia nesėkmės baimę, nes net ir nedidelė nesėkmė daro labai didelę įtaką jo per dideliam savęs svarbos jausmui.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelės ženklo vyrai dažnai kenčia nuo pirmūno sindromo. Jie nuolat analizuoja savo veiksmus, užsiima savęs kasinėjimu ir netgi savęs graužimu. Tai paaiškina jų neapsisprendimą ir abejones savimi, kurie yra būdingi tipiškiems Žemės  stichijos atstovams. Mergelės ženklo vyras taip pat sėkmingai slepia nerimo būseną, todėl apie jo problemas žino tik artimiausi žmonės.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklės vyrams labai svarbu jų išvaizda. Todėl laikui bėgant jiems gali atsirasti Doriano Grėjaus sindromas, kurio pagrindinis bruožas yra panikos baimė pamatyti senėjimo požymius ant veido. Tada Svarstyklės pradeda neadekvačiai reaguoti į kritiką, piktnaudžiauja kovos su senėjimu procedūromis ir neretai užsiangažuoja ties savo asmeniu.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Daugelis Skorpiono vyrų kenčia nuo vadinamojo Samsono komplekso. Šio sindromo savininkas atkreipia tik į abejingų jam moterų dėmesį. Taikydamas įvairius psichologinius metodus, jis priartėja prie tokios ponios ir pradeda laukti, kol ji išduos jį, kartu ieškodamas išdavystės įrodymų. Skausmingi santykiai su sadizmo priemaišomis Skorpioną domina labiau nei tradicinė dviejų mylinčių širdžių meilė

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Paanalizavus tipiško Šaulio vyro elgesį, pastebėsite jame herojaus komplekso požymius. Tai nėra pats blogiausias psichologinis tipas, tačiau jis taip pat gali sukelti problemų. Taigi Šaulys visomis priemonėmis stengiasi pritraukti dėmesį, paskelbti savo būtinumą, kuris iš šalies atrodo net juokingai. Jis mėgsta pasigirti laimėjimais ir būna nusiminęs, jei niekas jo nesižavi ir negieda jo didvyriškumo diterambų.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Tipiški Ožiaragiai dažnai būna apsėsti galios komplekso. Be to, tai pasireiškia daug stipriau vyrams. Šio ženklo atstovai labai bijo prarasti kontrolę ir tapti aplinkybių įkaitais. Šis jausmas verčia juos sunkiai dirbti, kad atrodytų, kokie jie iš tikrųjų nėra. Sąmoningas Ožiaragio pasitikėjimas yra tik kaukė, už kurios slepiasi tikros emocijos.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vyras, gimęs po Vandenio ženklu, linkęs pristatyti save kaip intelektualią asmenybę. Jam patinka  paslapties jausmas, intriga ir noras pradžiuginti priešingos lyties atstoves. Labiausiai jis bijo savo silpnybių, būti pažeidžiamas ir išlukštentas kaip riešutėlis. Jam lengviau išlaikyti ciniko, nepaisančio visuomenės moralės standartų, įvaizdį.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Daugelis Žuvų ženklo vyrų tampa savęs slopinimo komplekso įkaitais, kuriems būdingas kitų žmonių interesų iškėlimas aukščiau jų pačių. Neretai jie sumenkina savo vertę, suteikdami viešajai nuomonei viršenybę jų norams ir siekiams. Taip pamažu Žuvų sąmonėje formuojasi tikra vienatvės baimė.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą