Moterys neretai yra linkusios sureikšminti santykius su vyrais. Jei buvo susitarta, kad išrinktasis paskambins ar parašys, moteris nekantriai laukia, nuolat užmesdama akį į laikrodį. Gerai, jei vaikinas yra punktualus ir atsakingas – jis laikysis duoto žodžio ir padarys taip, kaip žadėjo. Bet ką daryti, jei esate tik pradiniame santykių etape, o jūsų vaikinas pažadėjo parašyti, bet iš jo niekada negavote jokių žinių? Ar verta save guosti, sugalvojant jam vis daugiau pasiteisinimų? Daugelis psichologų mano, kad neverta ieškoti tokio elgesio priežasčių. Kas nori bendrauti su patinkančia mergina, jis visada ras galimybę parašyti!

Jūsų dėmesiui penki dažniausi moterų sugalvojami pateisinimai vyrams:

  1. Jis yra labai užsiėmęs

Jei jūsų išrinktasis nėra didelės įmonės prezidentas ar generalinis direktorius, tada jis nėra toks ir užimtas. Pripažinkime – niekas nebūna taip užsiėmęs, kad neatrastų bent kelių sekundžių savo merginai ar moteriai išsiųsti bent trumpą žinutę. Juk vyras randa laiko išgerti puodelį kavos, papietauti ar galiausiai nueiti į tualetą.

Todėl neturėtumėte galvoti, kad išrinktasis nerašo jums dėl užimtumo. Greičiausiai jis tiesiog prarado susidomėjimą jumis arba yra jums tiesiog abejingas. Toks elgesys rodo, kad jūs nesate svarbi jo gyvenimo dalis, todėl nekurkite iliuzijų!

  1. Jis tiesiog varžosi rašyti pirmas

Niekas nesiginčys, kad yra labai savimi pasitikinčių vaikinų, tačiau yra ir kuklių. Nepamirškite, kad jei vyrui labai patinka mergina ar net yra ją įsimylėjęs, jis iš visų jėgų bandys atkreipti merginos dėmesį. Jis gali net pamiršti savo drovumą ir  parašyti merginai! Labai tikėtina, kad jis gali net pakartotinai parašyti, nesulaukęs, jo manymu, ilgai merginos atsakymo. Bet jei išrinktasis pažadėjo išsiųsti žinutę, bet to nepadarė, vadinasi, jūs nesate jam svarbi.

Tačiau yra išimtis. Jei vyras nėra visiškai tikras dėl to, kad jis patinka jums ar net mano, kad jis nemalonus, jam gali būti nepatogu rašyti.

  1. Jis turi sunkumų

Visi mes kartais išgyvename sunkius laikus. Tarkime, kad jūsų išrinktasis iš tikrųjų turi daug problemų. Bet ar tai yra priežastis atsisakyti ar vengti artimųjų? Ar tai reiškia, kad vyras nustos bendrauti su mama, broliu ar geriausiu draugu? Žinoma, ne. Todėl jei jis tokiais atvejais negali rasti laiko ar noro jums parašyti, tada jūs jam ne tokia ir artima.

  1. Jis vis tiek mane myli

Daugelis merginų ir moterų ramina save, kad, nepaisant to, jog jis neparašo, vis tiek labai myli. Bet ar tai gali būti pateisinimas? Jei vyras elgiasi su mergina šiltai, ar jis negali rasti laiko jai parašyti? Jis tikrai parašytų, skambintų ir ieškotų susitikimų, jei tai merginai jaustų kokius nors jausmus arba būtų įsimylėję ją, nes norėtų praleisti kuo daugiau laiko šalia savo mylimosios.

Bet jei vaikinas nerado laiko jums, laikas padaryti atitinkamas išvadas!

  1. Jam reikia laiko

Reikia pripažinti, kad ne visi vyrai iš karto yra pasirengę užmegzti rimtus santykius. Daugeliui žmonių tikrai reikia laiko apsispręsti. Tačiau dažniausiai vaikinai jau po pirmojo pasimatymo supranta, jie nori susitikti su mergina ar ne. Nepamirškite, kad brangiausias mūsų gyvenimo šaltinis yra laikas. Ar tikrai norite laukti, kol vyras atkreips dėmesį į jus? O gal netoliese yra daugiau ryžtingų ir vertesnių kandidatų į jūsų ranką ir širdį?

Žinoma, nėra taisyklių be išimčių. Gali būti, kad vyras tikrai turėjo rimtų reikalų arba galų gale pametė telefoną. Gyvenime gali nutikti visko, todėl neskubėkite daryti išvadų ir nutraukti santykių su išrinktuoju. Tačiau neverta ir teisinti jį. Jei jūs patinkate vyrui, jis stengsis kuo greičiau susisiekti su jumis ir paaiškinti tylėjimo priežastis. Tačiau būkite atsargios su tais vaikinais, kurie vėl ir vėl „pamiršta“ jums atsiųsti SMS ar paskambinti.

Merginos, nešvaistykite savo brangaus laiko tiems, kurie nėra pasirengę skirti laiko jums!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą