Per žmogaus gimtadienį sustiprinamas ryšys su Visata ir plačiai atsiveria kelias į naujus tikslus. Tai ypatinga diena visiems. Tačiau teigiama energija staigiai sumažėja, todėl reikia ją sustiprinti.

Tai ir yra pagrindinė sėkmės gyvenime paslaptis. Mat priklausomai nuo jos kiekio, padeda mums tapti savo gyvenimo šeimininku. Tuo tarpu neigiami dalykai, kuriuos žmonės laiko savo viduje, blokuoja šviesos energijos prieigą.  Ir kol taip bus, žmogus toliau vaikščios ratu: susitiks su panašiais žmonėmis ir pritrauks tuos pačius įvykius. Visi gimė būti laimingi, tad kam kamuoti save pykčiu, neigiamomis mintimis ir abejonėmis?  Paleiskite praeitį ir ateis jūsų diena, kuri viską pakeis.

***

Gimtadienis yra svarbi, net stebuklinga diena. Tai diena, kai sustiprėja jūsų ryšys su Visata ir ji girdi visus jūsų norus. Kiekvienas žmogus turi svajonių ir konkretų gyvenimo tikslą. Bet norint tai pasiekti, reikalingas energijos kiekis. Išminčiai tai vadina gyvenimo kvėpavimu. Žinia, žmogui gimus, jam suteikiamas nedidelis gyvybingumo kiekis, tačiau kasmet jis auga. Ši jėga yra degalai savo tikslui, ketinimams ir norams įgyvendinti. Tačiau kuo aukštesnis gyvenimo tempas, tuo labiau žmogus švaisto save. Dažnai energija eikvojama nemėgstamai veiklai ir neigiamoms emocijoms. Išmokę ją teisingai naudoti, tada turėsite prieigą prie laimės, atsinaujinimo ir džiaugsmo. Taigi, pabandykite padaryti 30 dalykų, kurie blokuoja jūsų energiją.

 1. Nustokite daryti tai, kas jums nepatinka

Gyvenimas duotas tam, kad žmogus juo mėgautųsi, o ne kentėtų. Todėl eikite tik savo keliu. Darykite tai, kas jus įkvepia, skatina judėti į priekį ir pagerina jūsų nuotaiką.

 1. Palikite praeitį praeityje

Su amžiumi mes pradedame suprasti, kas mus stabdo, ko turime atsisakyti. Kartais stabtelėti ir likti vienoje vietoje reiškia žengti šimtą žingsnių atgal.

 1. Atsikratykite abejonių – tai jūsų tobulėjimo priešai

Nesvarbu, kiek klaidų padarėte anksčiau – tai gyvenimo patirtis. Vieni realizuoja save greitai, kiti – lėčiau. Net jei tobulėjate iš lėto, jau esate toli už tų, kurie net nebandė to daryti.

 1. Atsikratykite įpročio dėl ko nors gailėtis

Mintys, kad ko nors gali trūkti, automatiškai tampa neigiamos. Nesigailėkite to, ką padarėte ar nepadarėte, kai turėjote galimybę. Jūsų gyvenimas visada bus kupinas kitokio pobūdžio įvykių. Viskas priklauso nuo to, kokiu kampu žiūrite.

 1. Nustokite nerimauti dėl kitų žmonių nuomonės

Jūsų gyvenimas yra tik jūsų. Jūs jau rašote, o gal net jau įpusėjote savo gyvenimo istoriją, todėl neleiskite to daryti kitiems.

 1. Nevenkite problemų

Verčiau vertinkite jas kaip galimybes sustiprėti. Jūs vis tiek negalėsite atsikratyti to, kas neišvengiama ar bandote ignoruoti.

 1. Nustokite skųstis

Jei jūsų kas nors netenkina, pakeiskite. Jei negalite pasikeisti, pakeiskite savo požiūrį. Tušti skundai tėra oro virpinimas.

 1. Negalima teisintis

Yra toks gyvenimo dėsnis: jei nori, rasi laiko, jei nenori, randi priežastį. Todėl atpraskite nuo pasiteisinimų. Jei tikrai norite ką nors padaryti, tada turėsite būdų, kaip tai pasiekti. Jei ne, vadinasi, tada ne taip ir norėjote tą padaryti.

 1. Pasakykite „ne“ tinginystei

Niekada netapsite sėkmingu žmogumi, jei ieškosite lengvų būdų ką nors pasiekti. Gyvenime gauni ne tai, ko nori, o tai, ką pasiekei savo jėgomis.

 1. Negalima lipti ant to paties grėblio

Žmogus negali padaryti tos pačios klaidos kelis kartus. Jei pakartosite tai dar kartą, tai ne klaida, o jūsų pasirinkimas.

 1. Nieko neidealizuokite

Pernelyg dideli lūkesčiai, nesibaigiančios idealo paieškos yra kliūtis sėkmei. Išmeskite tobulumo sampratą. Kol galvą suks mintys apie kažkokį nesuprantamą dalyką, jūs nepriartėsite prie svajonių.

 1. Nustokite galvoti, kad visa geriausia liko už nugaros

Net ir dabar jūs toliau kuriate savo gyvenimą. Išmokite teigiamai mąstyti nusprendę, kad kiekviena nauja diena yra geresnė už praėjusią.

 1. Supraskite, kad ne visada gausite tai, ko norite

Visata veikia pagal savo dėsnius, kurie kartais nepaiso logiško paaiškinimo. Todėl laikykite savaime suprantamą bet kokį pralaimėjimą, net jei išleidote daug pastangų norimam tikslui pasiekti. Tada kažkuo kitu netikėta sėkmė jums nusišypsos.

 1. Nustokite kovoti už teisingumą

Gyvenimas nėra teisingas ir jei tikitės, kad pasaulis atsakys teigiamai į jūsų sąžiningumą, klystate. Vaizdžiai kalbant, jei nesiderėsite su liūtu, kad jis jūsų nepultų, nes jūs jo nepuolate.

 1. Niekada negalvokite, kad esate blogesnis už kitus

Kiekvienas žmogus turi savo paslėptus sugebėjimus, dėl kurių jis tampa individualus. Mažiau galvokite, kad darote ką nors blogiau nei kitas. Geriau išgydyti nepasitikėjimą savimi, atsisakant įpročio lyginti.

 1. Paleiskite lūkesčius

Svajokite, kurkite planus, tikėkitės geriausio, bet tuo nesinaudokite. Gyvenimo įvykiai gali staigiai pasisukti priešinga linkme. Niekas nėra nuo to apsaugotas. Žmogaus sėkmė 90 proc. priklauso nuo to, kaip jis reaguoja į staigius pokyčius.

 1. Nelaukite progos

Galite visą gyvenimą laukti tinkamos akimirkos ir jos nesulaukti. Taip yra todėl, kad jos nėra gamtoje, ji yra tik jūsų galvoje. Kiekvienas drąsus sprendimas jau yra proveržis į priekį. Neapsiribokite savimi, pasitikėkite savo vidiniu balsu.

 1. Pamirškite komforto poreikį

Puikius žmones grūdina chaosas. Ko gero jūs dažnai girdite frazę „atėjo laikas išeiti iš komforto zonos“. Ir dabar yra pats laikas. Tikrasis gyvenimas veržiasi už patogumo ribų. Jei norite daug pasiekti, turite įveikti nepatogumus. Pergalės be asmeninio augimo nebūna.

 1. Neįmanoma pasiruošti viskam, kas įvyks jūsų gyvenime

Mes visi esame žmonės, o savybė klysti yra mūsų kraujyje. Negalite visko žinoti iš anksto, tai ir nėra būtina. Tiesiog darykite viską pagal savo galimybes ir sugebėjimą ir, laikui bėgant, jūs tikrai tapsite pirmos klasės meistru. Puikus žmogus ne tas, kuris niekada nebuvo kritęs, bet tas yra puikus, kuris krito ir atsikėlė.

 1. Nesileiskite į kraštutinumus

Pavojinga gyventi pagal taisyklę „viskas arba nieko“. Tai yra du kraštutinumai tarp sėkmės ir visiškos nesėkmės. Pabandykite gyventi tarp jų, vertinkite aukso vidurį. Sėkmės troškulys neturėtų kilti iš jūsų minčių, o nesėkmės baimė neturėtų patekti į jūsų širdį.

 1. Atleiskite sau už visas padarytas klaidas

Galėjote padaryti kitaip, bet to nepadarėte? Taigi, taip ir turėjo būti, jums to reikėjo. Nesėkmę vertinkite kaip svarbią mokymosi pamoką. Tik mokydamiesi iš savo klaidų, galite sukurti sėkmingus Olimpo laiptus.

 1. Jūs neturėtumėte lankstytis kintančiam pasauliui, jis turėtų lenktis jums

Neleiskite, kad problemos jus užvaldytų kiekvieną dieną. Be kovos nėra pergalių. Pradžia visada yra sunkus tvirtumo ir tikėjimo savimi išbandymas. Niekada nepasiduokite, net jei visas pasaulis yra prieš jus.

 1. Venkite nereikalingo jaudulio

Per daug jaudindamiesi neatsikratysite savo problemų, tai tik įpils žibalo į ugnį. Kai bijote, esate dezorientuotas ir negalite aiškiai mąstyti. Šioje būsenoje galite eiti neteisingu keliu ir prarasti sėkmę. Nekurkite problemų, kai jų nėra ir valdykite emocijas.

 1. Nepirkite to, ko jums nereikia

Reklamuotojai „maitina“ žmones nereikalingomis prekėmis ir paslaugomis. Mūsų pasaulyje gausu primestų nuomonių, tačiau to galima atsisakyti. Eidami į parduotuvę ir ieškodami daiktų, galvokite apie jų svarbą, o ne apie materialinę vertę, daugiau tikėkite savimi, o ne reklama ir patenkinkite gyvybiškai svarbius norus, o ne aroganciją. Lengviau sukaupti turtą, tenkinantis mažu.

 1. Nustokite ieškoti nesėkmės priežasčių

Geriau susitelkite į tai, ką jau turite. Ieškokite savybių, kurios padarys jus laimingesnius. Teigiamas mąstymas viską keičia.

 1. Venkite veidmainystės

Nedarykite iš savęs geru žmogumi, jei toks nesate. Turite išmokti pamatyti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, kurias galite pakeisti.

 1. Nelyginkite savęs su kitais žmonėmis

Visada bus kas nors protingesnis, sėkmingesnis, turtingesnis ar gražesnis, tačiau tai neturėtų jaudinti. Venkite vertinti ir lyginti vertybes.

 1. Susivaldykite

Turite išlikti stiprus, net kai viskas eina žemyn. Perimkite savo gyvenimo kontrolę, kol ji  nepradėjo valdyti jūsų.

 1. Nebūkite impulsyvus

Niekada nedarykite nieko „ant karštos galvos“, jei norite vėliau sėkmingai išspręsti iškilusias problemas.

 1. Negalite žmonių poreikių kelti aukščiau savo

Padėkite kitiems tiek, kiek jums atrodo tinkama, tačiau niekada neleiskite savęs išnaudoti. Klausykite kitų žmonių, bet nepraraskite savo nuomonės.

Didžiausias iššūkis yra apsispręsti pakeisti save ir savo gyvenimą. Tai bene sunkiausias išbandymas, su kuriuo dažnas susiduria. Tačiau nepraraskite tikėjimo savimi. Užsibrėžkite tikslą susikurti sveikus įpročius iki kito gimtadienio. Sunku tik pradėti. Bet kokie pokyčiai už jūsų komforto zonos ribų yra džiugus, nors ir siaubingai nervingas įvykis. Pasąmoningai stengiamės atsispirti pokyčiams, nes bijome visko naujo. Todėl ne visiems pavyksta pasiekti „antrą kvėpavimą“, bet bandžiusiųjų negalima sustabdyti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą