Yra nemažai merginų ar moterų, kurios  sako, kad visą savo suaugusio žmogaus gyvenimą stengėsi susidoroti su antsvoriu. Bet sėkmė buvo nepastovi – svarstyklių strėlė  „įstrigdavo“  ties  mažesniu skaičiumi, sukeldama džiaugsmą arba  atvirkščiai – nusivylimą dėl papildomų 200 gramų.

Be to, ne viena mergina ar moteris, eidama pro stilingų drabužių parduotuvę, tikriausiai atsidūsta: „Numesčiau bent šiek tiek svorio, čia galėčiau daug ką nusipirkti, bet … deja“.

 

Tapo beveik atstumtoji, nes niekas nenorėjo su ja draugauti mokykloje

Viena tokių moterų buvo ir Rebecca Jones, gyvenanti Jungtinėje Karalystėje. Kai ji savo parametrais jau nesiskyrė nuo daugumos vidutinį svorį turinčių moterų, kurios ūgis nesiekia  ir 1.70 cm. o svėrė 65–67 kg, bet tai jai atrodė dar gerokai per daug nei pakankamai.

Rebeccai pavyko atsikratyti nekenčiamų kilogramų, bet dabar ją kankina visiškai priešinga problema – paprasčiausiai negali priaugti svorio.

Didžiąją savo gyvenimo dalį moteris kenčia nuo nepakankamo svorio, kuris atsirado iškart po to, kai mergina atsikratė nutukimo.

O viskas prasidėjo esant nuolatiniam stresui dėl tėvų skyrybų. Tada Rebecca pradėjo daug valgyti, matyt, bandydama nuslopinti tai, dėl ko ji išgyveno ir kėlė moralinį diskomfortą.

Dėl sistemingo persivalgymo vienuolikmečio vaiko svoris priartėjo prie triženklio skaičiaus. Natūralu, kad ji tapo beveik atstumtoji, nes niekas nenorėjo su ja draugauti mokykloje. Negana to,  bendraamžiai prigalvojo nutukusiai mergaitei įvairių pravardžių ar tiesiog ją ignoravo.

Apskritai jie darė viską, kas galėjo išprovokuoti mergaitę, kai ji malšindavo stresą, kimšdama į burną saldainius.

Tačiau būdama 13 metų Rebecca, visomis įmanomomis ir neįmanomomis priemonėmis, nusprendė mesti svorį. Laikėsi įvairiausių dietų, darė mankštą  ir lankė plaukimo užsiėmimus.

Prireikė dvejų metų, kol pamatė savo svajonių figūrą. Dabar Rebeccai 26 metai, ji jau mama. Bet  pažvelgus į jos ir dukters bendras nuotraukas, galima pamanyti, kad tai dvi seserys.

 

Dukra stengiasi visą laiką pasiūlyti mamai ką nors „draudžiamo“

Kaip bebūtų keista, Rebeccos planuose nebuvo susilaukti palikuonių, bet mergina apie savo įdomią padėtį sužinojo tik tada, kai kūdikis gimdoje pradėjo judėti. Kiek padidėjusio pilvo  ar kitų būsimos motinystės požymių mergina paprasčiausiai nepastebėjo.

Dukra gimė laiku, tačiau buvo maža ir silpna – įtakos turėjo mažas motinos svoris. Medicinos specialistų pastangų dėka, mergaitei dabar viskas gerai. Rebeccos dukra Mizzy, panašu, gerai maitinamas vaikas.

Mama ir dukra mėgsta apsipirkti, kartu eina į parduotuves, tai nenuostabu, kad nusiperka ne tik vienodo modelio, bet ir vieno dydžio drabužius. Vis dėlto Rebecca šiek tiek atsilieka nuo dukters – ji sveria 36 kg, o mama sveria tik 32 kilogramus.

Rebecca sako, kad valgo dažnai, bet labai mažai. Pagrindiniai patiekalai jos valgiaraštyje yra sriubos, skrebučiai ir gėrimai su kofeinu. Tuo tarpu dukrelė labiau mėgsta picą, bulvių traškučius ir saldainius.

Nepaisant meilės sveikam maistui, Rebecca mėgsta žiūrėti, kaip Mizzy mėgaujasi šokoladu, sausainiais ir bandelėmis.

Dukra savo ruožtu rūpinasi mama, stengdamasi jai visą laiką pasiūlyti ką nors „draudžiamo“. Mergaitė supranta, kad jos mama nėra visiškai sveika, tačiau kol kas nesupranta, kokios liūdnos pasekmės gali būti.

Rebecca taip pat supranta, kad jos kūnas išsekęs, kad dėl daugybės maistinių medžiagų stygiaus jai kyla nemažų problemų, vis dėlto ji neplanuoja priaugti svorio. Jauna moteris įsitikinusi, kad atrodo daug storesnė, nei atspindi jos veidrodis.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą