Beje, merginas labiau traukia (tamsiai) mėlynai apsirengę vyrai, o vyrus – raudonai apsirengusios merginos. Archyvo nuotrauka

Ar norite geriau suprasti savo emocijas, potraukius ir elgesį? Susikurkite savo gerai ištirtų psichologinių faktų bazę. Ji padės jums orientuotis į save ir pasaulį. Štai keletas įdomiausių ir tiesiogiai susijusių su žmogaus patrauklumu faktų…

 

 1. Laikysena yra labai svarbu

Mat stovėdami tiesiai ir palaikydami akių kontaktą kalbėdami su jums patinkančiais žmonėmis atrodysite ir būsite labiau pasitikintys savimi bei patrauklūs.

 1. Ugdykite humoro jausmą

Tai laikoma intelekto požymiu. Štai kodėl, vertindami potencialų partnerį, mus labiau traukia tie, kurie moka juokauti.

 1. Pirmas pradėkite pokalbį

Merginas automatiškai  labiau traukia vaikinai, kurie inicijuoja pokalbius, imasi iniciatyvos ir moka gražiai pajuokauti. Ir visada būkite tas, kuris baigia pokalbį pirmas: tai parodo, kad vertinate savo laiką ir turite kitų (svarbių) reikalų. O jei baigiate pokalbį, o kitas žmogus nori tęsti… Taip tarp jūsų atsiranda nematoma trauka.

 1. Ugdykite gilesnį balsą

Pavyzdžiui, gilaus (+ žemo) balso tembro vyras merginai labiau paliks ilgalaikį įspūdį nei vyras aukštu (neduok Dieve, girgždančio) balsu.

 1. Sukurkite jausmingą aplinką neliesdami

Tai turėtų būti daroma subtiliai, flirtuojant. Jei viską darysite teisingai, tai akimirksniu sukels merginos susidomėjimą. Niekada nesiartinkite prie merginos iš nugaros ar iš šono. Tai prasto tono ženklas. Eikite tiesiai, akimis į ją. Tai rodo jūsų pasitikėjimą.

 1. Dėvėkite raudonos spalvos drabužius (šis punktas merginoms)

Žmonės nesąmoningai galvoja, kad raudonos spalvos drabužius vilkinčios merginos/moterys yra patrauklesnės ir seksualesnės. Vienas 2010 metais atliktas tyrimas patvirtino, kad vyrai (ir kiti) atsisės arčiau merginų, vilkinčių, pavyzdžiui, raudoną suknelę.

 1. Labai naudinga leisti kitiems kalbėti apie save

Jei norite, kad jūsų pašnekovas jaustųsi patogiai, priverskite jį kalbėti apie save ir savo interesus. Tai padės jam jaustis vertinamam, o jūs paliksite geresnį įspūdį.

 1. Dėvėkite švarius drabužius

Tai svarbi banalybė, tačiau neįkyrūs kvepalai bus privalumas. Apie 30 procentų žmonių apie tai pamiršta.

 1. Užuot stengęsi sulaukti dėmesio, pabandykite jį skirti sau

Žmonės vertina tuos, kurie jų klauso. Paprašykite ko nors nedidelės paslaugos, kuriai jis greičiausiai pasakys „taip“. Tai pakeis žaidimo taisykles. O tiksliau – tapsite pirmaujančiu žaidėju.

Imituokite jums „reikiamų“ žmonių kūno kalbą, nepastebimai atspindėkite juos pokalbio metu.

 1. Nustokite vartoti netikrumo žodžius

Kaip antai: „Tikriausiai… Nežinau… Bet… Galbūt… nemanau… Nesu tikras, bet…“ ir vietoj to vartokite šiuos žodžius: „Taip.. Ir… Nes… Štai kodėl… esu tikras.“ , Ką…“. Tai tik pavyzdžiai. Tačiau pirmuoju atveju (jei jūsų kalboje yra per daug šių žodžių) būsite laikomas nepasitikinčiu asmeniu ir jūsų žodžiai neturės jokio svorio.

 1. Daugiau šypsokitės

Šypsena hipnotizuoja žmones. Nesišypsantis žmogus atrodo nelaimingas. Todėl žmonės atrodys patrauklūs ir laimingi, jei daug ir lengvai šypsositės. Kai šypsotės, kiti jūsų bruožai (įskaitant mažiau patrauklius) ir išvaizda apskritai nėra analizuojami. Vietoj to, žmogus sutelkia dėmesį į jūsų šypseną. Ji tampa pačia pozityviausia  plačiąja šio žodžio prasme.

 1. Žmones traukia tik teigiami žmonės

Juk pozityvioji filosofija visų pirma yra apie „viltį“, o religija neskelbia nieko kito, kaip tik „tikėjimą“.

 1. Pasitikėjimas yra patrauklu

Galiausiai žodis „drovus“ yra savotiška pravardė žmonėms, turintiems žemą savigarbą.

Būkite malonus. Gerumas niekada nėra pervertinamas. Tai labai traukia kitus žmones.

 Vietoje epilogo

„Moterys sukurtos būti mylimos, o ne  būti suprastos“, – sakė Oscaras Wilde‘as. Nieko nuostabaus, kad moteris traukia vyrai, kurie moka jas tinkamai mylėti! Beje, moterims daugiau įtakos turi tai, kaip vyras kvepia, o ne kaip jis atrodo…

Ir dar. Pasimatymai yra  savotiškas žaidimas. Todėl pradžioje parodykite savo susidomėjimą mergina ir kuriam laikui dinkite. Tada vėl pasirodykite (su gėlėmis). Tada pasakykite, kad artimiausias kelias savaites būsite užsiėmę. Ir taip toliau (bet neilgai). Tai žaidimas (kurį narcizai puikiai išmano). Bet!.. Jos akyse tapsite vertingesni.

Beje ir rašykite mažiau. Bet kokio pobūdžio žinučių siuntimas turėtų būti mažiausiai pageidaujamas bendravimo būdas, nes jis paslepia jūsų veido išraiškas ir kūno kalbą, kurios yra labai svarbios norint patraukti dėmesį.

Jei esate patrauklus, jūsų lyties atstovai jus griežtai vertins, pavydės ir apkalbinės. Bet pakelkite nosį aukštyn ir viskas bus gerai.

Mokslininkai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad vyrus akimirksniu patraukia gražios akys arba akys su gražiu makiažu. Be to, daugumai žmonių narcizai atrodo patrauklesni nei kiti. Yra posakis: „Negalite mylėti kito, kol nemylite savęs“ – narcizai  šimtu procentų atitinka  tai.

Jei norite atkreipti kieno nors dėmesį, pažvelkite į jį netikėtai (arba staiga), net nepajudindami galvos. Paprastai tai pavyksta.

Žmonės yra biologiškai užprogramuoti prisirišti prie to, kas jiems pažįstama. Štai kodėl mes prisirišame prie kažko ar panašaus į mus, net jei tai blogai.

Kaip ir minėta, žmonės, turintys puikų humoro jausmą, yra patraukliausi.  Kartojame dėl to, kad tai labai svarbu. Beje, o merginas labiau traukia (tamsiai) mėlynai apsirengę vyrai, o vyrus – raudonai apsirengusios merginos.

Akių kontaktas su visiškai nepažįstamu žmogumi gali skatinti abipusę trauką ir intymumą.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – nėra nieko patrauklesnio, kaip vadovautis šūkiu: „Svarbiausia būti ir išlikti savimi!“.

Internete  galima atrasti mokslinę publikaciją, kurioje aprašyta ne itin gerai žinoma psichologo Roberto Wincho „Papildomų poreikių teorija“. Jo esmė gana paprasta – priešingybės traukia. Moterys ir vyrai vienas kitame ieško to, ko nėra savyje. Moterys ieško  vyruose stiprybės, išteklių ir rūpinimosi, o merginas (moteris) traukia švelnumas, meilė ir, žinoma, grožis. Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo labai logiška.  Vis dėlto koks merginos įvaizdis ir elgesio stilius atstumia vyrus?

Žinia, gamtoje viskas harmoninga: be patrauklių jėgų yra ir atstumiančių jėgų. Vadinasi, ne visos jaunos, lieknos ir gražios merginos automatiškai patraukia vyrų dėmesį. Yra vaizdų, kuriuos vyrai suvokia kaip musmirę miške ar girtą žmogų viešajame transporte… Kai, žinoma, tai pastebėjus daugumai vis dėlto norisi to išvengti…

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą