Rudens pradžia – tai laikas, kai kūnas pradeda persitvarkyti ir tuo metu daugelis susiduria su nuotaikos pokyčiais. Tikslus ateities spėjimas iš paveikslėlių padės sėkmingai praleisti rugsėjį.

Žinia, kiekvienas būrimas yra ne tik būdas sužinoti, kokie įvykiai laukia artimiausioje ateityje, bet ir puikus būdas lavinti šeštąjį jausmą. Kiekvienas žmogus turi intuityvių gebėjimų, todėl rekomenduojama  treniruotis kasdien, norint geriau suprasti ir atpažinti savo nuojautas.

Taigi, padedant būrimui pagal paveikslėlius, kiekvienas galės sužinoti, kas bus rugsėjo mėnesį ir sėkmingai įgyvendinti drąsiausius planus bei idėjas. Belieka negalvojant tik bakstelėti pirštu į labiausiai patikusį paveikslėlį ir perskaityti, kad parašyta ties tuo skaičiumi.

 

  1. Pirmasis rudens mėnuo yra puikus laikas pradėti. Rugsėjį bus galimybė įgyvendinti drąsius planus ir idėjas, praplėsti akiratį ir įnešti teigiamų pokyčių į gyvenimą. Gerovė priklausys nuo aktyvumo, o tai reiškia, kad nebus laiko atidėliojimams ir išsisukinėjimams. Rugsėjo mėnesį likimo ženklai padės nustatyti teisingą kryptį ir neleis patekti į aklavietę, jei atkreipsite dėmesį į tai, kas vyksta aplink.
  2. Rudens pradžia daugeliui tampa tuo periodu, kai jie nori kurį laiką pabūti vieni, apmąstyti praeitį ir ateitį, kurti planus ir tiesiog atsipalaiduoti tyloje. Rugsėjį, norėdami rasti ramybę, turėtumėte atkreipti dėmesį į savo poreikius, kelias dienas, vakarus ir naktis praleisti vieni su savimi, nusistatyti prioritetus ir tada su nauja jėga imtis atidėtų reikalų, kad sulauktumėte sėkmės įkvėpti ir kupini jėgų.
  3. Rudens pradžia yra laikas, kai nereikia niekur skubėti. Bet svarbu imtis veiksmų čia ir dabar. Todėl bet kurią savaitės dieną galite pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę ir jums tikrai nereikia laukti tam skirto specialaus ženklo. Valios ugdymas padės greitai nuspręsti, ko norite ir įgyvendinti tas svajones, kurios iki tol buvo tik popieriuje ar mintyse. Rudens pradžioje drąsa ir aktyvumas leis greičiau atsistoti ant kojų ir pasiekti naujų sėkmių pasirinktoje veiklos srityje.
  4. Rudenį keičiasi žmonių bioritmai, tačiau tai nereiškia, kad būtina mažinti fizinį aktyvumą. Rugsėjį, užuot įsitraukus į silpnybes, priklausomybes ir dykinėjimą, yra galimybių įgyvendinti seną svajonę: išmokti važiuoti paspirtuku, dviračiu ar kitu transportu, pasiekti naujų rezultatų sporte, pradėti bėgioti ir aktyviai stebėti savo sveikatą. Svarbu tik pradėti, kad neliktų laiko ilgesiui dėl praėjusios vasaros.
  5. Rugsėjį naujos idėjos gali būti įgyvendintos vienumoje, nebūtina laukti tinkamo momento ir žmonių. Norint įgyvendinti svajonę, svarbu veikti ir negaišti laiko, bijant žengti pirmą žingsnį jos įgyvendinimui. Teigiami įvykiai padės įveikti baimę, o norint nenusigręžti nuo sėkmės, verta prisiminti, kas ją tiksliai atbaido.
  6. Rudenį nemažai žmonių susiduria su sveikatos problemomis. Užtat rugsėjį atsiranda galimybė pasirūpinti sveiku maistu, taip pat paruošti naudingų žiemai džiovintų vaisių, žolelių ir uogų. Pasivaikščiojimas po mišką gali virsti naudingų radinių lobynu, pradedant uogomis, baigiant grybais ir riešutais, o jūsų pačių daržovių sodas, net užaugintas ant kambario palangės, visus metus gali džiuginti šviežiais žalumynais.

Tie, kurie kenčia nuo liūdesio rugsėjo pradžioje, turėtų paįvairinti savo gyvenimą ryškiomis spalvomis. Gausių viliojančių perspektyvų gausa ir daugybė naujų galimybių laukia kiekvieno, kuris kiekvieną dieną pradės aktyviai ir žvaliai, nelaukdami laimingos progos.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą