Nesvarbu, ką nupiešite - bet koks kūrybiškumo pliūpsnis neabejotinai suteiks jums teigiamų emocijų ir pakels nuotaiką. Archyvo nuotrauka

Kiekvienas žmogus  atsiduria būsenoje, kai atrodo, kad nieko nesinori daryti, bet turi daug energijos, todėl sunku nustygti vietoje.

Taigi, siūlome jums 15 naudingų dalykų, už kuriuos po kurio laiko būsite labai dėkingi sau.

 

 1. Ką nors nupieškite

Nesvarbu, kas tai bus – namas, saulė, debesys, besišypsantys vaikai…  – bet koks kūrybiškumo pliūpsnis neabejotinai suteiks jums teigiamų emocijų ir pakels nuotaiką.

 1. Susitvarkykite vonios kambarį

Pirma, išmeskite visus tuščius flakonus ir buteliukus, tada peržiūrėkite visas šampūnų ir kremų atsargas, patikrinkite galiojimo datas, tada nuvalykite visus paviršius ir nuplaukite dušo kambario sienas. Po to, kai atliksite šį valymą, jūs tiesiog pajusite naujų jėgų ir pojūčių antplūdį.

 1. Veskite dienoraštį

Nesvarbu, ar rašote asmeninį dienoraštį savo telefono užrašuose, tinklaraštyje ar senamadiškai – užrašų knygelėje – bet kokiu atveju tai padės sutvarkyti mintis ir emocijas. Kita vertus, liks atsiminimui, nes praėjus kiek laiko, galėsite perskaityti savo mintis, o tai labai šauni  savęs pažinimo priemonė.

 1. Sudarykite grojaraščius

Tai padės patirti visus tuos malonius pojūčius. Galite sudaryti grojaraščius, skirtus sportui, neskubiems pasivaikščiojimams, energingam darbui ar vairavimui su draugais. Arba galbūt norėsite sukurti grojaraštį, kuris primins kokią nors kelionę. Tai labai šaunus įtvirtinimo pavyzdys, naudokitės juo.

 1. Atnaujinkite drabužius

Net jei tai padarėte visai neseniai, lažinamės, kad vis tiek yra ką išmesti ir kam nors padovanoti. Jei metų metus to ar kito drabužio neužsivilkote, drąsiai jo atsikratykite. Be to, pašalinkite iš savo gyvenimo ir savo spintos viską, ką saugote atminimui. Tiesiog per ilgai užsigulėję drabužiai neturėtų užimti vietos jūsų gyvenamojoje erdvėje.

 1. Pradėkite skaityti naują knygą

Kiek knygų nusipirkote ir laukia savo eilės skaityti? Pagaliau paimkite vieną iš jų. Kitaip tinkamas laikas niekada neateis.

 1. Padarykite manikiūrą ir pedikiūrą

Žinoma, nagai neauga taip greitai, kad reikėtų juos dažnai kirpti. Bet galite pašalinti apie nagus esančią odelę ir patepti aliejumi, taip pat pamerkti kulnus, įtrinti pemza ir patepti kremu.

 1. Treniruokitės internete

Dabar net „YouTube“ yra daugybė nemokamų internetinių treniruočių, kurias galite tiesiog įjungti ir kartoti tai, ką demonstruoja treneris. Be to yra „Nike“ programėlė ir daugelio mėgstamas „Topstretching“ klubas. Apskritai, užuot sėdėjus be tikslo, gali būti naudinga kraujotakos ir  medžiagų apykaitos skatinimo mankšta.

 1. Išeikite pasivaikščioti ir klausykitės paskaitos / interviu

Tiesą sakant, tai yra viena  įdomiausių veiklų – išėjus pasivaikščioti užsidėjus ausines, galima klausytis garso knygos. Taip pat yra galimybė klausytis  žinomų žmonių interviu ar monologų. Žodžiu, susiraskite  tai, kas jus sudomins.

 1. Susitikite su draugais, kurių seniai nematėte

Kartais skubėdami arba nieko neveikdami suprantame, kad su senu draugu nebendravome šešis mėnesius. Tiesiog surinkite jo numerį ir paklauskite, kaip jam sekasi.

 1. Pabandykite pasigaminti labiausią mėgstamo restorano patiekalą namuose

Žinoma, pirmiausiai reikia susirasti receptą internete, paskui nusipirkti reikalingus produktus ir pirmyn. Jausitės, tarsi būtumėte papietavę savo mėgstamame restorane.

 1. Peržiūrėkite nuotraukų archyvą kompiuteryje ir ištrinkite nereikalingas

Gyvename laikais, kai  kietieji diskai prisipildo daugybe kadrų, nes neribota erdvė slopina ir sukuria begalybės iliuziją. Kai mums reikia ką nors rasti, tada neretai tenka apgailestauti, nes nepavyksta. Todėl jau dabar padėkite  pašalinti tai, kas nereikalinga.

 1. Planuokite kelionę iš anksto

Nesvarbu, kada ji įvyks ir ar tai realu. Tiesiog rinkite informaciją apie klimatą, viešbučius, skaitykite atsiliepimus, klauskite bilietų kainos. Kai pradedi bent svajoti tikslo kryptimi, ji linkusi priartėti.

 1. Darykite tai, net jei atrodo, kad nebus naudinga

Išplėskite sąmonės ribas ir darykite tai, net jei jums atrodo, kad tai jums visai nebus naudinga. Tada pasakysite „ačiū“ sau.

 1. Nuplaukite ir išdžiovinkite makiažo šepetėlius

Jei nesate profesionali vizažistė, tikriausiai to nedarote po kiekvienos makiažo. Padarykite tai dabar, rūpinkitės savo oda.

Tai paprasti, bet labai reikalingi ir naudingi dalykai, kuriuos galite padaryti, jei turite tik pusvalandį ar valandą laisvo laiko.

 

parengta thecut.com

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą