Namuose pražydęs kaktusas simbolizuoja ir pranašauja neišvengiamą laimingą įvykį. Archyvo nuotrauka

Daugelis žmonių mano, kad kaktusas yra augalas, nešantis neigiamą energiją į namus. Tai nėra visiškai teisinga nuomonė. Magiškos kaktuso savybės pasireiškia priklausomai nuo namo gyvenamųjų sąlygų ir jo šeimininko asmenybės bei charakterio bruožų. Kitaip tariant, vieniems šis augalas gali pritraukti sėkmę, o kitiems įnešti bėdų ir rūpesčių į jų namus. Kokios yra šio dygliuoto žalio augalo reikšmės ir ženklai?

 

  1. Kaktusas namuose – jaunikio nelaukite

Jei kaktusą namuose laiko jauna mergina, kuri nori ištekėti, tai šis augalas nuolat trukdys santykiams. Tikėti šiuo prietaru ar ne, yra grynai asmeninis reikalas. Tačiau nepamirškite šio aštraus augalo potekstės. Vaizdžiai kalbant, jis spygliais atbaido potencialius jaunikius. Yra žinoma, kad viskas, kas aštru, yra neigiamos energijos šaltinis. Tai verta apsvarstyti.

  1. Kaktusas apsaugo namus nuo žalos ir blogos akies

Kaktusai taip pat laikomi patikimais gynėjais ne tik nuo blogos akies, bet apskritai bet kokio blogio. Jei laikysite kaktusą prie įėjimo į namą, tada jis  bus kliūtis prasiskverbti neigiamai energetikai į namus. Šiuo atveju augalo dygliuotos adatos  pasitarnaus namo savininkų labui.

  1. Kaktusai gerai auga vietose, kuriose yra neigiamos energijos

Manoma, kad kaktusai labai mėgsta vietas, kuriose trūksta teigiamos energijos. Tokiose vietose jie geriau auga ir žydi ilgiau. Bet jei jūsų namuose kaktusai visai nesidaugina, nesijaudinkite. Tai reiškia, kad jūsų namuose yra gera atmosfera.

  1. Kaktusas pražydo – lauk laimės

Žydintis kaktusas yra keistas vaizdas, bet kartu ir labai padrąsinantis – juk net ir iš tokio dygliuoto  augalo gali išaugti graži gėlė! Namuose pražydęs kaktusas simbolizuoja ir pranašauja neišvengiamą laimingą įvykį.

  1. Kaktusai sparčiai auga veikiami žmonių emocijų

Manoma, kad kaktusai gerai auga namuose, kuriuose gyventojai nuolat patiria emocijų protrūkius. Išeina, kad jei šeimoje dažni konfliktai, kaktusas auga kaip ant mielių. Priešingai – ramioje šeimoje kaktusas nesidaugina.

Vienaip ar kitaip, bei jei esate kaktusų mėgėjai, tuomet turėtumėte prisiminti tiek teigiamą, tiek neigiamą šio augalo poveikį.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą