Visi, norintys būti sėkmingesni ir laimingesni, ateinančią savaitę turėtų atkreipti dėmesį į astrologų patarimus. Svarbu atsiminti, kad metai eina į pabaigą, tad daugeliui mūsų nebelieka laiko daug ką  nuveikti.

Kalbant apie palankiausias lapkričio dienas, ateinančią naują savaitę bus itin svarbi jėgų diena – Marso perėjimas į Šaulio ženklą. Tai labai teigiamai paveiks mūsų nuotaiką, energiją ir užmojus. Iki šių metų pabaigos gyvenimas  turėtų nušvisti naujomis spalvomis, taip pat turėsime jėgų ir motyvacijos įvairiems dalykams.

 

Avinas

Nepaisant bendro teigiamo naktinio žvaigždėmis nusėto dangaus vaizdo, Avinas turi pasistengti nieko neprarasti šiuo laikotarpiu. Nes tai, kas bus prarasta, gali niekada nebegrįžti. Tai ne apie materialius dalykus, o apie draugystę, meilę, pasitikėjimą. Visa tai reikia vertinti kaip savo akies vyzdį. Gali būti, kad šio ženklo atstovai susiras naujų draugų, naujų bendražygių ir net mentorių.

 

Jautis

Nuo nesibaigiančių problemų pavargę Jaučiai turi atsiminti, kad po tamsios nakties visada seka šviesi aušra. Šią savaitę gali pasirodyti pirmieji šviesos spinduliai – geros naujienos, malonūs žmonės, susitikimai, sėkmingas verslo sandoris ir panašiai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai būti labai atsargiems, kad to nepraleistumėte. Apskritai Jautis turėtų dažniau nukreipti savo mintis teigiama linkme. Nustokite liūdėti ir galvoti apie blogus dalykus.

 

Dvyniai

Pirmas dalykas, kurį turėtų atsiminti visi be išimties Dvyniai, yra intuicija. Svarbu labiau ir dažniau įsiklausyti į savo vidinį balsą. Jei norite pagerinti savo gyvenimą, turite priimti pagrįstus sprendimus. Geriausias būdas išvengti problemų bendraujant su žmonėmis – išspręsti nesutarimus. Reikia išmokti derėtis, o ne toliau kurstyti ugnį iš kibirkšties.

 

Vėžys

Vėžiams bus gana sėkmingas ir palankus lapkričio 20 – 26 dienų periodas.  Turite įgyti žinių, taip pat daugiau padirbėti su savimi charakterio ir elgesio prasme. Pavyzdžiui, patartina nustoti galvoti, kaip atkeršyti savo skriaudikams. Ne veltui sakoma, kad jei nori atkeršyti savo priešui, tau nereikia būti kaip jis. Šiuose žodžiuose yra tiesos, nes blogis traukia blogį, o visi geri dalykai traukia į gėrį. Ši savaitė bus pagrindinis to patvirtinimas.

 

Liūtas

Liūtai gali drąsiai veikti vadovaudamiesi intuicija, nes šią savaitę jų intuicija bus daug kartų stipresnė nei anksčiau. Ji padės jiems nenugalėtiems išbristi iš sunkių gyvenimo situacijų. Tai, ko dabar tikrai turėtumėte siekti, yra harmonija su savimi. Turite aiškiai suprasti, ką ir kaip turite daryti? Kaip turite elgtis toje ar kitoje žmonių kompanijoje? Ir ko turėtumėte trokšti, o kokių tikslų kol kas geriau atsisakyti?

 

Mergelė

Mergelės tikisi daug įdomių ir svarbių dalykų meilės srityje. Jei laikysime šią gyvenimo sferą sudėtingu šachmatų žaidimu, tai Mergelės gali turėti naujų figūrų žaidimo lauke. Vienintelė problema yra ta, kad atpažinti jų buvimą gali būti ne pati lengviausia užduotis. Mergelėms tai padės gebėjimas daugiau klausytis savo širdies ir supratimas, kad bet kokie malonūs gyvenimo pokyčiai visada prasideda nuo smulkmenų.

 

Svarstyklės

Svarstyklėms numatomas itin vaisingas laikotarpis darbo ir verslo srityje. Šio ženklo atstovai turėtų permąstyti, kas vyksta aplinkui, ir sutelkti dėmesį į tai, kas šiuo metu yra svarbiausia. Tai puikus laikas pakeisti savo išvaizdą, keliauti, susirasti širdžiai artimą žmogų ir draugų. Grandioziniai planai gali išsipildyti labai greitai. Kad tai įvyktų, svarbu ir toliau  nesustojant judėti į priekį, net jei atrodo, kad pakeliui neišvengsite sunkumų.

 

Skorpionas

Visus galimus šio laikotarpio sunkumus ir bėdas Skorpionai turėtų suvokti kaip galimybę tapti geresniais. Be to, liūto dalis visų bėdų bus tik smulkmenos. Skorpionai linkę perdėti, tačiau šią savaitę tokio įpročio geriau atsisakyti. Laikotarpis nuo lapkričio 20 iki 26 dienos puikiai tinka ir nesutarimams namuose bei darbe spręsti. Beje, bus lengviau rasti bendrą kalbą su žmonėmis.

 

Šaulys

Šaulys savo gyvenime gali patirti įvykių, kurie gali palikti ne itin malonų prieskonį. Tačiau astrologai ir ekspertai mano, kad tokiu būdu likimas ir žvaigždės bei šio ženklo atstovus globojančios planetos gali nuvesti Šaulį prie kažko gero. Trumpai tariant, nenusiminkite, jei gyvenime iškyla naujų problemų, kurios priverčia pasukti nauju keliu. Tai tikrai tik į gerąją pusę.

 

Ožiaragis

Ožiaragiai dažnai gali sapnuoti pranašiškus sapnus. Tai paaiškinama stipriu Merkurijumi, kuris stipriai veikia šio ženklo žmonių psichiką ir vidinį pasaulį. Jei anksčiau viskas buvo ramu, tai ramybė bus sutrikdyta. Tačiau galimas ir visiškai priešingas scenarijus, kai sumaištis gali virsti visiška ramybe. Tai gali atsitikti bet kurią ateinančios savaitės dieną.

 

Vandenis

Vandeniai, jei pageidauja, gali ramiai sutvarkyti darbo reikalus. Čia nėra nieko blogo, nes kartais svarbu pailsėti ir atsipalaiduoti. Visi, kupini jėgų ir energijos, gali pasinerti į aktyvią veiklą, įskaitant namų ruošos darbus. Šią savaitę pravartu užsiimti remonto, statybos, generalinio valymo darbais. Konfliktuose geriau atlikti taikdarių vaidmenį – daryti viską, kad kivirčai neaštrėtų.

 

Žuvys

Dabar Žuvims geriau nenukrypti nuo standartinės dienos rutinos, nes jos itin produktyvios – tiek intelektualiai, tiek fiziškai. Tinginystė ir per didelis egoizmas gali suteršti jų reputaciją ir sukelti kitų nepasitenkinimą. Bet kokie bandymai dirbti šeimos ir darbo kolektyvo labui bus labai sėkmingi – jei ne dabar, tai artimiausiu metu tikrai.

Dabartinė planetų padėtis yra palanki bet kuriai veiklai. Jei nesate tikri, kad sėkmė yra šalia jūsų, pasinaudokite specialia jos pritraukimo praktika. Linkime sėkmės, gerumo ir palankių jums vėjų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą