Akių spalva yra tiesiogiai susijusi su energija. Žalios akys yra unikalios ir suteikia žmogui ypatingų talentų. Atėjo laikas sužinoti, kokie yra žalių akių pranašumai ir kokie jų bruožai.

Žmogaus energija gali priklausyti nuo daugelio veiksnių. Žalia akių spalva jos savininkui suteikia tam tikrų pranašumų, charakterio ir energijos bruožų. Sužinoję apie šias savybes, galite geriau pažinti šiuos žmones.

  1. Žalios akys yra rečiausios. Tiesa, yra daugybė žalios spalvos variantų su įvairiomis „priemaišomis“, tačiau pasaulyje yra labai mažai žmonių, turinčių gryniausią žalių akių spalvą. Iš šimto žmonių tik keturi gali turėti žalias akis.
  2. Neįmanoma gimti žaliomis akimis. Tai tiesa, nes kūdikių, turinčių žalią rainelę, tiesiog nėra. Šis atspalvis įgyjamas laikui bėgant.
  3. Šių žmonių energija yra labiausiai harmoninga. Tai reiškia, kad jie daug labiau nei kiti pasižymi vidine pusiausvyra ir ramybe. Juos sunkiau supykdyti nei kitus. Žmonės, turintys šią akių spalvą, priklauso Žemės stichijų atstovams, nors jie taip pat turi keletą grynai Vandens stichijos energijos bruožų.
  4. Žalios akys simbolizuoja išmintingumą. Bioenergijos ekspertai pastebi, kad žalių akių žmonės labai dažnai įgyja išminties. Tai daugiausia lemia jų galinga intuicija ir didelis empatijos lygis.
  5. Bet tai ir labai kerštingi žmonės. Nors gali ir neatkeršyti, bet būkite tikri, kad jei kirsite jų kelią, jie to nepamirš. Laikui bėgant neigiamos emocijos praeis, tačiau įspaudas niekada neišnyks.
  6. Dosnumas ir gerumas yra pagrindinės tokių žmonių savybės. Tai nereiškia, kad likusieji yra godūs ir nemandagūs. Tiesiog žalių akių dosnumas pasireiškia daug dažniau. Jie žino, kaip jausti kitus. Gerumas taip pat grindžiamas šiuo įgūdžiu.
  7. Šių žmonių energiją reikia įkrauti. Jei mėlynomis ir rudomis akimis žmonės gali apsieiti be nuolatinės meditacijos, tai žalios rainelės savininkams geriau pasisekimui dažniau naudoti dvasines praktikas ir talismanus.
  8. Žmonės su žaliomis akimis yra geriausi tėvai pasaulyje. Remiantis tyrimais, šių žmonių charakteris ir energija yra kone tobuli šeimos gyvenimui. Iš visų planetos žmonių jie myli labiausiai ir gali būti labai nesavanaudiški. Jie yra pasirengę nusileisti savo principams, kad būtų užtikrinta jų artimųjų ramybė.
  9. Jie nėra linkę perkelti atsakomybės kitiems. Žaliaakiai beveik visada pripažįsta savo klaidas. Jie nori visiškai kontroliuoti savo gyvenimo eigą, todėl dėl savo klaidų nekaltina kitų, nes žino, kad tai kelias į niekur.
  10. Šiems žmonėms geriausi talismanai yra žali ir juodi atspalviai, raminantys mineralai, tokie kaip ametistas, akvamarinas ar mėnulio akmuo, sidabro ir platinos papuošalai.

Žmonės, turintys tokią akių spalvą, iš tikrųjų yra tie, su kuriais galima užmegzti ilgalaikius santykius.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą