Dauguma merginų yra pasirengusios išdrįsti padaryti daug, kad rastų tą vienintelį ir nepakartojamą! Bet mes siūlome tikėtis ne likimo, o Naujųjų metų stebuklo. Žinoma, vien užrašo su noru nepakanka. „Ko panorėsite Naujųjų metų išvakarėse, viskas išsipildys ateinančiais metais“ – taip nuo vaikystės mus mokė tikėti Naujųjų metų galia. Kiekvienas iš mūsų dabar turi savo ritualus: vieni padeda ant stalo metų simbolį, kiti sudegina popieriaus lapelius su norais ir troškimais, dar kiti  geria šampaną, o kažkas … programuojasi sėkmei, kad naujaisiais užmegztų tvirtus ir sveikus santykius. Kaip tą padaryti?

 

  1. Aiškiai suformuluokite prašymą

Kodėl norai pildosi? Nes mes juos teisingai formuluojame ir smegenims pateikiame aiškų veiksmų planą. Mūsų sąmonė nieko nesugalvoja, ji tik kaip sudėtinga analitinė sistema parenka mums tinkančius variantus, kurie neprieštarauja pagrindiniams atrankos kriterijams. Įsivaizduokite algoritmą, kur užklausa formuluojama taip: „Noriu vyro, kuris uždirba daug“. Jūsų sąmonė automatiškai išjungia visus, kurie uždirba mažai. Bet, kadangi tai gali būti 20 tūkstančių ar 120, tūkstančių tokių prašymų, algoritmas ima šėlti. Juk tai gali būti ir veltėdžiai, tinginiai, neadekvatūs asmenys, kuriems nenustatė papildomo psichinio pobūdžio filtro. Nors ir turtingi būna skirtingi.

Norėdami aiškiai suformuluoti norą, turite išsamiai įsivaizduoti, kokį vyrą ar kokius santykius norite užmegzti. Ar jis turėtų aktyviai merginti, kokius santykius palaikys su jūsų tėvais, kaip jis jus vadins, kokį automobilį vairuos ir net kokius drabužius vilkės savaitgaliais? Lengviausias būdas vizualizuoti tokį prašymą yra parašyti istoriją apie savo pažįstamą arba jį įsivaizduoti pačioms. Psichologijoje yra daug būdų, pradedant norų atvaizdavimu ir baigiant meditacinėmis technikomis. Todėl nepatingėkite ir padėkite mylimo vyro kortą po medžiu, leiskite jai likti su jumis visus metus, ir jūsų pasąmonė tikrai pritrauks jums tinkantį žmogų.

  1. Susikurkite laimingus amuletus arba talismanus

Jie neturi nieko bendro su magija ir kitais antimoksliniais teiginiais. Šiuo atveju turima omenyje vadinamieji psichologiniai amuletai. Tai yra, „laimingi“ dalykai, kurie mus nuteikia sėkmei. Kiekvienas iš mūsų kažkada turėjome linksmų žaislų, linksmų palaidinių ir linksmų dvasių. Laikas pakartoti šią istoriją, tik sąmoningai. Naujųjų metų išvakarėse, kol visa šalis ruošia šventinį stalą,  nueikite į savo mėgstamą apatinio trikotažo parduotuvę  arba interneto parduotuvėje išsirinkite (bet tą reikėtų padaryti anksčiau) gražiausią nuotaikingą apatinį trikotažą. Rinkitės jį labai atsargiai, kad „siela dainuotų“.  Būtinai paprašykite parduotuvėje esančio dailaus vaikino ar vyro pakuotę palaikyti  rankose, o jūs mintyse ištarkite šiuos žodžius: „Perku dėl tokių dailių vaikinų, kaip jis. Už sėkmę“. Kas žino, galbūt būtent su juo  ir susitiksite 2021 metais.

Beje, šis triukas tikrai gerai veikia su bekvapiais dirbtiniais feromonais, nes jie patys sustiprina merginos patrauklų, asmeninį kvapą. Beje, o jūs tikite „sėkmės gėrimu“, kuris labai padeda labiau pasitikėti savimi, išsivaduoti iš tabu ir pritraukti meilę. Šiuolaikinėje anglų psichologijoje tai vadinama „Felikso Felicio efektu“. Beje, priežastis perskaityti „Harį Poterį“.

  1. Tapkite kuo nors kitu

Jei jums anksčiau nepasisekė įsimylėti, laikas pakeisti savo asmenybę! Galbūt gruodžio 31 dieną jums pasiseks geriau, nei kurią nors ankstesnę dieną. Nesivaržykite visiems pažįstamiems  vaikinams Naujų metų išvakarėse pranešti socialiniuose tinkluose, kad sausio 1 dieną skrendate į Paryžių nuolat gyventi. O ryte atšvęsite skrydžio atšaukimą su kuo nors, kuris ir taps jūsų asmeniniu metų simboliu.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą