Ekstrasensė Aliona Kurilova

„Darykite tai, ko jums nedraudžia įstatymas“, – sakė XX a. pradžios ezoterikas Aleisteris Crowley. Tiesa, po to jis pridūrė: „Bet niekam nepakenkite“. Tačiau save vadinantys aiškiaregiai, magai, raganos, būrėjos  neretai naudoja tik pirmąją šio principo dalį, iš nežinojimo ar tyčia ignoruodami antrąją, svarbesnę“, – sakė projekto „Ekstrasensai tiria“ ekspertė ir „Ekstrasensų mūšio“ teisėja Aliona Kurilova.

 

Mergina suviliojo vyrą psichologiškai ir jis tapo priklausomas nuo jos

Anot pašnekovės, į ją kreipiasi daug žmonių su įvairiausiomis bėdomis ir rūpesčiais. Bet bene daugiausiai, iškilus vyro ir moters tarpusavio santykių problemoms. Be to, ekstrasensei neretai tenka padėti išsaugoti šeimą, kai  meilužė mėgina pavilioti vyrą.

„Ne taip seniai  į mane kreipėsi viena studentė, nukentėjusi nuo moters, su kurios sutuoktiniu palaikė artimus intymius ryšius. Taigi, akivaizdus meilės trikampis – merginai 20 metų, vyrui 35 metai, jo žmonai – 28 metai ir jų vaikui 7 metai“, –  išvardijo Aliona pagrindinius herojus.

Anot jos, mergina įsimylėjo vyrą, žinodama, kad jis yra vedęs. Pirmoji rodė iniciatyvą, kabinosi jam ant kaklo net tik dėl to, kad jis – sėkmingas ir pinigingas verslininkas, bet ir žinodama, kad jis visai gerai jaučiasi santuokoje.  Jų santykiai tęsiasi daugiau nei metus. Galų gale vyras papasakojo žmonai apie meilužę ir ruošėsi skirtis su ja. Net paruošė skyrybų dokumentus, bet vis dar kažko delsė. „O mergina, atėjusi pas mane, paklausė tik vieno: „Kodėl man nesiseka santykiai su vyru, kurio vardas prasideda raide V. Išdėliojau Taro kortas ant stalo ir visa situacija kaip ant delno: tai vyras, kuriam išmuštas tvirtas pagrindas iš po kojų. Vyras, besiblaškantis tarp dviejų moterų, tuštuma ir skandalai jo namuose, vaikas, kuriam atvėso tėviški jausmai ir jis atitolo, mergina su savo lūkesčiais ir daranti spaudimą vyrui, žmona pasirengusi kovoti dėl vyro… Ir …užkalbėjimas – didelis, juodas, profesionaliai atliktas. Stiprus užkalbėjimas vienatvei, kuri atliko jo žmona merginos atžvilgiu“, – ekstrasensė atskleidė vieną po kitos Taro kortų paslaptis.

Jos tvirtinimu, mergina neapkerėjo vyro jokiomis magiškomis priemonėmis ar burtais. Ji paprasčiausiai suviliojo vyrą psichologiškai ir jis tapo priklausomas nuo jos. Tačiau norint išsiaiškinti, kuris iš jų teisus, o kuris kaltas, reikia atsistoti į kiekvieno meilės trikampio dalyvio vietą. Tai labai svarbi psichologinė pozicija, leidžianti  iš šalies ir objektyviai pažvelgti į šią situaciją.

20 metų mergina – jauna, įdomi, graži, protinga. Nori nedaug – tiesiog kad tas vyras būtų jos. Nori ir viskas. Kodėl? Mat su juo įdomu, jis turi daug pinigų, ji net galvoja, kad myli jį. Tuo tarpu vyras, įsimylėjęs jauną merginą, jaučiasi gerokai atjaunėjęs, nes tokie santykiai kaip reikiant kaitina jo kraują. Be to, mergina jaunesnė  ir įdomesnė už žmoną.  Ji – naujas posūkis jo asmeniniame gyvenime. Jis tebemyli žmoną, bet žavisi mergina. Tačiau jis pasimetęs: tiki, kad jaunystę galima pakartoti, bet netiki, kad su mergina santykiai bus ilgalaikiai ir sėkmingi. Todėl ir nežino, ką daryti.

Galų gale vyrą mylinti žmona, motina, kuriam pagimdė vaiką, ant kurios pečių visi šeimos buities rūpesčiai ir kuri pasirengusi ginti savo šeimą bet kokiomis priemonėmis bei metodais.

 

Galima pašalinti  vedusio vyro emocinį prisirišimą prie merginos ir taip atskirti ją nuo jo

„Žinote, šioje situacijoje aš stojau į žmonos pusę. Pritariu jos motyvams, bet nepritariu metodams. Ji perlenkė lazdą. Žmona neužkerėjo savo vyro jokiais magiškais būrimais ir priemonėmis, bet, padedant būrėjai, labai negražiai ir net pavojingai pasielgė savo varžovės atžvilgiu, – ėmė narplioti meilės  pinkles Aliona. – O dabar pažvelkime į šią situaciją iš moralinės ir dorovinės pozicijos. Ko siekia mergina, norinti išvesti vyrą iš tvirtos ir mylinčios šeimos?  Kai žmogų pradeda kamuoti sąžinė, žinant, kad ant svetimos nelaimės savosios laimės nesusikursi, jis atsisako ketinimų – pavilioti svetimą vyrą. Be to, kokias viltis ji  galėtų puoselėti tokiuose santykiuose? Kodėl ji nori tik to žmogaus: „Aš noriu jo ir nesvarbu, kas bus po to!“. Ar ji susimąstė, kad negalima žaisti su kitų likimais?  Juo labiau, kad ji nekalba apie meilę jam… Visus tuos klausimus aš  ir uždaviau tai merginai. Ji ilgai tylėjo, o paskui  pasakė: „Bet juk jis myli mane…“

Ekstrasensė sakė nesuprantanti ir kodėl jo žmona taip pasielgė?  Vien noras išsaugoti šeimą, susigrąžinti vyrą, kuris iki tol nė karto nebuvo išdavęs jos ir kuri jam yra ištikima. Ar tiesiog kad vaikas turėtų tėvą. Ir tokiu būdu priversti vyrą persigalvoti. „Išdėliojusi Taro kortas pamačiau, kad  likimas lemia jiems būti kartu. Bet  galima sujaukti bet kurio žmogaus likimą“, – teigė Aliona.

„Ekstrasensų mūšio“ teisėjos teigimu, žmona nebesirinko metodų ir nebegalvojo apie pasekmes, kai jos akis aptemdė pyktis ir neapykanta varžovei. Todėl nusprendė  sustabdyti merginos norą bet kokia kaina pavilioti vyrą ir sugriauti jų šeimos gerovę. „Iš šios moters elgesio galima spręsti, kad ji nesustos tol ir nenusiramins, kol varžovė  neišnyks iš  jos akiračio, kol mergina pamirš jos vyrą. Bet ji perlenkė lazdą, nes daug daugiau pakenkė kitam žmogui, nei pati nukentėjo“, – tvirtino ekstrasensė.

Anot jos, būrėjai padedant  neištikimo vyro žmona nusprendė užkalbėti meilužę vienatvei: kad  ne tik neišvestų iš šeimos jos sutuoktinį, bet ir „uždarytų“  merginą nuo kitų vyrų. Negana to, vyro išduota moteris užkalbėjo merginą ir  nevaisingumui. „Taip negalima. Nematau jokio pasiteisinimo tokiems moters veiksmams. Galima buvo pasielgti švelniau ir žmogiškiau – pašalinti vyro emocinį prisirišimą prie merginos ir taip atskirti ją nuo vedusio vyro. Po to merginai praeitų bet koks noras susitikinėti su tuo vyru, kadangi ji nebejaustų jam jokios traukos ir jausmo. Būtent tokį metodą praktikuoju aš“, – teigė Aliona Kurilova.

 

Viliojant vedusį vyrą, griaunamos karminės funkcijos

Ekstrasensė  neslėpė dėl to ir apsiėmusi padėti tai merginai – pašalinti tiek jos vienatvės, tiek ir nevaisingumo užkeikimą. „Iš tikrųjų ji nenusipelnė to.  Bet aš įspėjau merginą, kad jo žmona nenusiramins ir toliau kerštaus, kol mergina paliks jos vyrą ramybėje“, – pridūrė ekstrasensė.

Jos tvirtinimu, mergina pažadėjo pagalvoti, prieš atliekant užkeikimo pašalinimo ritualą. „Ji pati turi pasidaryti išvadas iš šios pamokos ir įsikalti į galvą, kad tikrai nebus laiminga išplėšusi vedusį vyrą iš šeimos ir „atėmusi“ vaiko tėvą. Greičiausiai kuri nors iš jūsų  paprieštaraus – kas per šeima, jei mergina sugebėjo suvilioti vyrą, išklibinti šeimos pamatus ir iš esmės sugriauti juos?“ – retoriškai klausė Aliona Kurilova.

„Ekstrasensai tiria“ ekspertės tvirtinimu,  taip nutinka dėl to, kad vyrai yra labiau pažeidžiami  emociniai ir psichologiškai, nei moterys. Būtent vyrus yra daug lengviau suvilioti, nei moteris. Būtent vyrais labai nesunku manipuliuoti. Todėl labai norint, nesunku sugriauti net ir tvirtą šeimą.  „Bet, kaip sakoma,  jei likimo skirta būti kartu iki gyvenimo pabaigos, tai ir aš kovočiau  iš paskutiniųjų, norėdama išsaugoti savo šeimą. Todėl tiek žmona, tiek ir vyras turėtų laikytis vienas kito. Nepamirškite, kad gyvenime kiekvienam  mūsų  likimas skiria tik vieną antrąją pusę. Ir ji anksčiau ar vėliau būtinai ateis. Bet žaidžiant kitų likimais, norint patenkinti vien savo  įgeidžius,  sugriauti šeimą ir palikti nelaimingus žmones – už tai labai skaudžiai baudžia gyvenimas! Tada vienoms merginoms nepavyksta susirasti savo antrosios pusės ir ištekėti arba santuoka būna nelaiminga, arba nesusilaukia vaikų“, –  įspėjo ekstrasensė merginas ir moteris, kurių taikinys – vedę vyrai.

Aliona Kurilova neslėpė, kad po to daugiau ta mergina nebeatėjo pas ją. „Tai jos pasirinkimas, jei nusprendė gyventi taip, kaip jai patinka ir nori“, – sakė ekstrasensė.

Žinoma, šeima – šventas dalykas. Paprastai moteris – žmona ir motina – yra namų židinio sergėtoja, o vyras – sutuoktinis, tėvas , maitintojas ir gynėjas. Anot ekstrasensės, tokios prigimtinės  karminės moters ir vyro funkcijos. „Manęs dažnai klausia: kokių veiksmų imtis, jei kuri nors moteris, padedant ritualams, užkerėjo ir „pririšo“  vyrą prie savęs? Kaip sulaikyti vyrą, kad jo nepaviliotų ir neišvestų iš šeimos?  Karminės funkcijos griaunamos, jei einama prieš jas. Vadinasi, pirmiausiai nukentės ne viliojamas vyras, o mergina ar moteris, viliodama vedusį vyrą“, – įspėjo aiškiaregė.

 

Meilužės viliojamas vyras turėtų suprasti, kad rizikuoja ne tik savimi, bet ir savo šeima

Anot jos, jei  vyrą mėgina pavilioti, išvesti iš šeimos, tai žmona turėtų intuityviai tai pajusti. Pirmiausiai atkreipusi dėmesį į sutuoktinio žvilgsnį. Neištikimas vyras paprastai kalbėdamas nusuka akis į šalį ar apskritai stengiasi nebendrauti. Paprastai toks vyras vengia ir intymių santykių. Žmona dar gali sužinoti, kad vyras turi meilužę, susapnavusi pranašišką sapną, galų gale iš aplinkinių užuominų. Be to, žmoną su vyru paprastai sieja glaudus energinis ryšys, todėl dažniausiai pajunta, kad santykiuose dalyvauja ir trečias asmuo. Tai pakužda intuicija. Aliona Kurilova tvirtina, kad meilužių užkalbami vyrai – gana dažnas reiškinys. Ypač jei vyras – sėkmingas, turintis tvirtą materialinį pagrindą po savo kojomis. Žodžiu, puikus rėmėjas. Aišku, jis gali būti įdomus ir kaip asmenybė. Ekstrasensės teigimu, kai kurios moterys, norėdamos pavilioti trokštamą vyrą, užkalba jį pasitelkusios įvairius magiškus ritualus.

Užkalbėtas vyras tampa neadekvatus, elgiasi keistai, pamiršta šeimos vertybes. Dažnai ieško progos susitikti ir po to negali atsiplėšti nuo savo meilužės. Piktnaudžiauja alkoholiu. Apskritai keičiasi jo įpročiai ir elgesys. „Užkalbėjimas – tai ne kas kitas, kaip uždaryti to vyro visus gyvenimo kelius ir palikti tik mažą takelį … pas tą moterį. Bet ji tada negalvoja, kad neretai užkalbėjimai turi  ir

„šalutinį  poveikį“. Tai yra tam vyrui ar jo šeimos nariams gali atsitikti įvairios nelaimės. Vyras, įvykus avarijai, gali sudaužyti mašiną, susilaužyti koją ar stuburą, net žūti. Gaila, kad nėra įstatymo, draudžiančio  atlikti  visokius magiškus užkerėjimus ir užkalbėjimus“, – sakė Aliona Kurilova.

Anot jos, bet pradžioje vyras turi pats norėti būti neištikimas, tai yra turėti intymių santykių „kairėje“.  Tada jis tampa atviras  ir labai lengvai pažeidžiamas bet kokiems magiškiems  poveikiams jo atžvilgiu. „Manęs dažnai klausia, ar galima užkirsti kelią arba pašalinti  užkalbėjimą – vyro meilę meilužei. Galima, jei vyras nebeturėtų intymių santykių su šeimos ardytoja ir tuo pačiu vengtų šeimos energijos išsibalansavimo“, – teigė ekstrasensė.

Anot jos, meilužės viliojamas vyras turėtų suprasti, kad rizikuoja ne tik savimi, bet ir savo šeima, atžalomis. Mat iki 21 metų vaikai yra surišti „energine bambagysle“ su tėvais.  Todėl užsimezgus meilės trikampiui ir norint kuo greičiau jį nutraukti, labai gerai tokiais atvejais padeda aplinkos pakeitimas. Tai yra išvažiavus su šeima ar vyru prie jūros, į kurią nors egzotišką šalį, kopiant į kalnus, slidinėjant.  „Meilės užkalbėjimai – tai apgaulė, iliuzija. Moteris, užkalbėjusi vyrą meilei, pirmiausiai griauna jo asmenybę iš vidaus, mėgina palaužti to žmogaus valią.  Iš esmės, ta moteris  daro  karminį nusikaltimą ir už tai gali labai skaudžiai sumokėti jos vaikai ar net anūkai. Be to, mano praktikoje buvo nemažai atvejų, kai sėkmingas, sveikas, žydintis vyras po užkerėjimo prarado visą savo moralinį ir materialinį turtą: sveikatą, karjerą, pinigus, draugus“, – tvirtino Aliona Kurilova.  Ekstrasensė sakė žinanti ne vieną atvejį, kai moteris, pasinaudojusi raganos ar juodojo mago ritualais, liko vienišė, bevaikė ir niekam nereikalinga.

Bet visa tai  – kiekvieno asmeninis pasirinkimas: būti auka ar pasipriešinti.

 

 

1 KOMENTARAS

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą