Žinia, mus supa elektromagnetinės bangos ir kitos mums nežinomos energijos formos. Pavyzdžiui, mes žinome apie „Wi-Fi“ buvimą, nes mūsų kompiuterio įrenginys prie jo jungiasi, o ne todėl, kad fiziškai tai suvoktume.  Bet nemažai žmonių ir nesąmoningai gali jausti tam tikrą energiją, susijusią su kitų mintimis ir emocijomis. Tai yra skleisti ir priimti fluidus.

 

Vieno skleidžiamos nematomos bangos paliečia kito ir atsiranda įvairūs pojūčiai

„Mūsų kūnai turi receptorius šiai energijai užfiksuoti“, – sako Virdžinijos universiteto kviestinis profesorius ir buvęs Misūrio universiteto psichiatrijos katedros vadovas dr. Bernardas Batemanas. Jis tiria smegenų darbą ir energiją, kurią skleidžia gyvi daiktai, kad suprastų fizinę šių fluidų prigimtį.

Dr. Bernardas Batemanas  lankė paskaitas Jeilio universiteto medicinos mokykloje ir baigė psichiatrijos studijas Stanforde. Po to jo veikla buvo siejama su objektyviais klinikiniais stebėjimais, norėdamas išsiaiškinti šio reiškinio prigimtį.

Anot jo, nemažai žmonių pasidalijo su juo panašia patirtimi. Vienas jų aiškino, kad akimirksniu  susidarė  įspūdį (o paskui paaiškėjo, kad jis buvo teisingas) apie ką tik sutiktą žmogų, dar nespėjusį parodyti to nei savo išvaizda, elgesiu ir kitais veiksmais.

„Galbūt kitam šio žmogaus gestai ir kalbėjimo maniera suteikė informacijos pasąmonės lygmenyje. O gal žmonės skleidžia energiją, kurią galima sugauti taip, kaip mes skleidžiame kvapus ore… Arba gali „užuosti“ žmogaus asmenybę?“, – svarstė dr. Batemanas.

Anot jo, gamtos stebėjimai palaiko energijos suvokimo teoriją. „Vienaląsčiai organizmai reaguoja į šviesą, chemines reakcijas ir elektromagnetinę spinduliuotę, norėdami išlaikyti optimalią būseną“, – rašo dr. Batemanas straipsnyje. Jo teigimu, panašiu būdu mūsų odoje gali būti jutikliai, suvokiantys subtilią energijos ir informacijos formą. Taip pat manoma, kad augalai ir gyvūnai skleidžia ir gauna energiją, kurios žmonės nemato.

„Ryklių odoje yra jutikliai, nustatantys subtilius elektromagnetinius pokyčius vandenyje. Paukščiai jaučia žemės elektromagnetinį lauką, kuris jiems padeda tiksliai rasti kelią skrendant. Tačiau ši hipotezė nebuvo įrodyta. Remiantis kitomis teorijomis, migruojantys paukščiai skrenda vedami savo kvapo pojūčiu. Tai yra gaudydami subtiliausius savo gimtųjų vietų kvapus“, – teigė bioenergetikas.

Todėl dr. Batemanas mano, kad yra nemažai žmonių, gebančių skleisti fluidus ir artimai bendrauti per atstumą. Tai yra vadinamasis meilės biologinis laukas ir meilės fluidai.

„Vibracija yra nepastebimas poveikis, kurį sukelia kieno nors biologinis laukas. Ir kai vieno žmogaus skleidžiamos nematomos bangos paliečia kito žmogaus bangas, atsiranda įvairūs pojūčiai. Priklausomai nuo to, ką tuo metu jaučia tas ar kitas žmogus. Tai gali būti ir laimės, džiaugsmo pojūčiai. Bet gali būti ir įtampos, streso, nepasitenkinimo ar pykčio pojūčiai“, – teigė bioenergetikas.

Ką reiškia biologinis meilės laukas? Ir kodėl moterys neretai pritraukia sau netinkamiausius vyrus?

„Yra žinoma, kad kartu gyvenant porai, fluidai sudaro bendrą biologinį lauką. Gali būti, kad vyras ir moteris tuo pačiu metu galvoja tą patį arba labai panašiai, nepratardami nė žodžio, baigia vienodai frazes, tarsi būtų iš anksto susitarę. Tačiau vis dėlto bendras gyvenimas dar nėra garantija, kad jūs ir jūsų partneris turėsite bendrą biologinį lauką“, – aiškino dr. Batemanas.

 

Skirtingi biologinių laukų tipai išskiria skirtingus fluidus

Jo tvirtinimu, nustatyti bendrą biologinį lauką gana paprasta. Tereikia paimti įprastą švytuoklę. Jei jos neturite, sėkmingai gali pakeisti bet koks daiktas, pakabintas ant virvelės. Pavyzdžiui, žiedas. Ištieskite delną ir virš jo laikykite iškėlę švytuoklę. Ji pradės svyruoti veikdama jūsų fluidus ir tuo pačiu lems biologinio lauko poliškumą. Svyravimai (virpesiai) ant ištiesto delno gali būti tiek išilginiai, tiek ir skersiniai. Taip pat gali būti ir kombinuota vibracija.

Neretai būna ir taip, kad bėgant metams įprastas biologinis laukas ne tik nesusiformuoja, bet net atstumia vieną nuo kito. Kodėl taip nutinka ir kas vyksta?“, – retoriškai klausė bioenergetikas ir psichiatrijos mokslų profesorius.

Anot jo, problema ta, kad skirtingi biologinių laukų tipai išskiria skirtingus fluidus, kurie nesuderinami biologiniu lygmeniu.

„Žmonės, turintys išilginius ir skersinius biologinius laukus, yra įdomūs vieni kitiems, bet jie negali sutarti, nes pirmieji yra gana inertiški, o pastarieji yra tik energingi ir linkę rizikuoti. Tai tarsi sudėti kartu linksmą taksį ir flegmatišką persų katę. Žmonės, turintys kombinuotą biologinį lauką, sugeba susitaikyti tik su tokiais pat ekstravagantiškais egocentrikais kaip jie patys“, – tvirtino dr. Batemanas.

Anot jo, paprasčiausias būdas yra žmonėms susitapatinti vienas su kitu, jei jie turi to paties tipo biologinius laukus arba vienas iš jų turi žiedinį biologinį lauką.

Pavyzdžiui, pora jau yra susituokusi, myli vienas kitą, tačiau išsiaiškino, kad jūsų biologiniai laukai skiriasi. „Tai nereiškia, kad dėl to turėtų skirtis. Žinoma, ne! Fluidai fluidais, bet be energetinių subjektų, žmogus taip pat turi galvą ant pečių ir gali ką nors pakeisti ar ištaisyti“, – teigė profesorius.

Jo tvirtinimu, daugiausia skyrybų įvyksta šeimose, kuriose vyras ir žmona turi skersinius ir išilginius biologinių laukų tipus. Tokios poros skatinamos „ilsėtis“ viena nuo kitos. Ir, žinoma, jokiu būdu neturėtų dirbti vienoje įstaigoje arba bent, kad jų darbo vietos būtų ne greta. „ Didžiausia  žmogaus biologinio lauko riba, erdvė yra ne daugiau kaip 5 metrai. Kai tik padarysite vienas kitą nepasiekiamą, neigiama biolaukų įtaka sustos“,- užtikrino bioenergetikas.

 

Intymių santykių praradimas yra griaunantis šeimą reikalas

Bet jei jūs nuolatos gyvensite „atskirai“ – tai yra po vienu stogu, bet „skirtinguose pasauliuose“, tokius santykius bus sunku vadinti santuoka. Todėl vis tiek teks išmokti papildyti energijos atsargas, kurias išeikvojate kovai su mylimo žmogaus biologiniu lauku. Bet kaip galima tai padaryti?

„Pirmiausia patartina taupyti savo energiją! Ir palepinti save … viskam, kas teikia malonumą. Nesvarbu, ar tai žiūrėti gerą filmą, eiti apsipirkti su draugėmis (vyrams tai gali būti sporto baras su draugais ir alus), o ypač sunkiomis akimirkomis nėra nuodėmė ir suvalgyti ką nors gardaus, bet kaloringo“, – teigė dr. Batemanas.

Anot jo, apatinėje moters pilvo dalyje yra pagrindiniai energijos centrai: muladhara ir svadhisthana čakros. Pirmoji čakra yra intymios energijos kaupiklis, kuris patenka į antrąją, svadhisthanos čakrą, kur ji virsta energija ir paskirsto po visą kūną. „Štai kodėl intymumas su vyru yra toks svarbus moteriai. Ir todėl būtina įtikinti vyrą, kad intymių santykių praradimas yra griaunantis šeimą reikalas. Moterys taip pat turėtų nesivaržyti demonstruoti savo patrauklumo vyrui. Tai suteiks jų abiejų jutimo suvokimo kanalams prisitaikyti prie galimo malonumo gavimo. Ir, žinoma, įsimylėjimo, grožėjimosi jausmas, atleisti suklydus ir konfliktų vengimas – visa tai padės jums abiem suderinti savo vibracijas, jei ne į vieną, tai bent į artimą bangą“, – patikino dr. Bernardas Batemanas.

Jo manymu, reikia tolesnių tyrimų, susijusių su žmonių gebėjimais skleisti fluidus ir artimai bendrauti per atstumą. „Mūsų pasaulyje bet koks dalykas turi būti išmatuotas, prieš jį priimant ar laikant realiu. Bet išmatuoti tokios rūšies energiją gali būti labai sunku. Aišku viena, ką mes galvojame apie kitus, daro įtaką jų biolaukui ir sukelia atitinkamas vibracijas. Galbūt jo siunčiamos mintys, ketinimai ir lūkesčiai suaktyvina naujas vibracijas arba keičia esamų jautrumą“, – teigė bioenergetikas.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą