Stabtelėkite, nuraminkite mintis ir išsirinkite tą merginos įvaizdį, kuris jums yra labiausiai artimas. Tą, kurią pasirinksite, praneša jums svarbią žinią!

 

1.Laikas sustoti ir gerai pažvelgti į save, o ne vien žavėtis nuostabiomis kitų žmonių savybėmis. Nors tai yra puiki jūsų  savybė,  bet atminkite, kad tai, ką išmokote iš kitų, yra ir jūsų. Kiti yra tik jūsų atspindys –  jie parodo, kas jūs esate. Todėl niekada nemenkinkite savęs.

Kai sužinosite ką nors gero apie ką nors kitą, priminkite sau, kad to  jau išmokote, nes turite labai panašią savybę. Jūs dažnai manote, kad kiti yra geresni už jus. Pats laikas atsisakyti tokių minčių apie save ir pripažinti savo grožį, gabumus bei kūrybiškumą.

Kai pradėsite tobulinti savo suvokimą, tapsite galinga jėga teigiamiems pokyčiams šiame pasaulyje. O kai  suteiksite galimybę atsiskleisti savo tikrajam aš, prieš jus atsivers durys į gausą, sėkmę ir begalę palaiminimų. Pamatysite!

 

  1. Dabar labai palankus laikotarpis. Galbūt jau jaučiate palengvėjimą savo gyvenime arba netrukus pajusite. Palanki ir energinga aplinka prisideda prie bet kurio projekto, kuriame dalyvaujate, sėkmės. Taip yra todėl, kad pasirinkote teisingą kelią. Artimiausiu metu jūsų svajonė išsipildys.

Bet pasiekti ją nebus lengva, nes kartais abejojate savo sėkme. Ir vis dėlto atėjo laikas gauti atlygį už savo sunkų darbą.

Dabar galite būti sėkminga, išsikelti naujus tikslus ir pradėti kažką naujo. O kai pradėsite ką nors naujo, būkite kantrios, darykite tai galvodamos tik apie savo tikslus ir tolesnius žingsnius.

 

  1. Jei pastaruoju metu šiek tiek atsipalaidavote, mėgaujatės „nesveikais“ malonumais (alkoholiu, cigaretėmis ir panašiai) ir slapta jaučiatės kalta, liaukitės. Jei neperlenksite lazdos, nedidelis malonumas yra gerai. Gyvenimas – tai ne tik darbas, rimtumas ir atsakomybė. Gyvenimas taip pat turi būti džiaugsmingas.

Tačiau visko perteklius veda žmogų  į gyvenimo ir energijos disbalansą. Kitaip tariant, reikia laikytis subalansuoto požiūrio, tada viskas bus gerai.

Ieškokite pusiausvyros savo gyvenime ir dirbkite, kad subalansuotumėte savo jėgas.

Tuo pačiu už nieką savęs nebauskite. Tai jums nepadės. Nereikia atsisakyti gyvenimo džiaugsmo. Tiesiog nepamirškite, kad visur turi būti saikas ir pusiausvyra.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą