Kodėl mergaitė gimsta su mergystės plėve? Ar tai kažkokia gamtos klaida, o gal kažkas gyvybiškai svarbaus, nulemiantis mergaitės likimą?..

Nors dabartiniais laikais mergaičių tyrumas yra traktuojamas gana skirtingai ir nevienareikšmiškai. Kai kurie mano, kad merginos nekaltybė – tai praeities reliktas, nes taip surėdyta Gamtos. Kiti galvoja, kad mergystės plėvė – tai vien nesusipratimas, nes laikui bėgant dėl jos gali iškilti daug bėdų ir problemų. Treti įsitikinę, kad merginos skaistybė – puiki dovana ir Gamtos palaiminimas ir teisingai elgiantis su ja, mergina gali sukurti tikrai laimingą ir sėkmingą savo asmeninį gyvenimą. Taip yra dėl to, kad Gamta – labai darni, racionali ir harmoninga – joje nėra nieko nereikalingo ar atliekamo elemento – viskas yra labai svarbu ir tarpusavyje susiję.

Taigi, ką reiškia merginai mergystės plėvė ir koks jos vaidmuo moters likime?

Dėmesingi ir pastabūs žmonės sako, kad mergaitės mergystės plėvė – tai ne tik kūno dalelė atitinkamoje vietoje, o tam tikra organizmo būsena, tiesiogiai susijusi tiek su hormonų gamyba, tiek su psichologine energija, suteikiančia skaisčiai mergaitei ir merginai romantišką būseną bei tyrumo, nekaltumo, saugumo pojūtį.

Vyras klausia Dievo:

– Žinai, man neduoda ramybės vienas klausimas. Tikiuosi, kad padėsi man įminti šią mįslę.

Kodėl visos mergaitės ir merginos – mielos, geros, gražios… O moterys – nuolat piktos, susiraukusios, pagiežingos?..

-Todėl, kad mergaites sutvėriau AŠ, o moteris iš jų padaro vyrai, – atsakė Dievas.

Skaisti mergaitė ir mergina visada trokšta puikių ir laimingų santykių, kupinų šilumos, tarpusavio sutarimo, supratimo ir palaikymo. Skaisčios mergaitės ir merginos – didžiulės svajonės ir prasmingi gyvenimo tikslai. Nekaltybės turėtojas įkvepia neįtikėtinai romantiški santykiai ir gražus merginimas, noras aukotis dėl savo mylimojo, puikūs ir laukiami susitikimai bei pasimatymai.

Todėl, ar galima nekaltybę laikyti praeities liekana, jei ji susijusi su tokiais santykiais, apie kuriuos visi svajoja?.. Tačiau sukurti tokius santykius padeda pirmosios meilės prisiminimai, užpildyti platoniškais santykiais, padedantys suaugusiems žmonėms sunkiais gyvenimo laikotarpiais. Poros, turinčios tokius prisiminimus, daug lengviau įveikia sunkumus ir bėdas. Tai daug tvirtesnės ir atsparesnės santuokos.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą