Raynas, jo žmona Rebecca ir mažoji Hope

Ši diena visam laikui pakeitė policininko Ryano Holetso ir kitų žmonių gyvenimą, – rašoma edition.cnn.com.  Vyras išvyko pagal pranešimą dėl galimos vagystės parduotuvėje. Vidiniame parduotuvės kieme jis pamatė valkataujančių benamių porą, kuri ruošėsi priimti heroiną. Įsijungęs kamerą, Ryanas nužingsniavo prie jų.  Priėjęs jis pastebėjo, kad moteris yra nėščia.

 

Bandė nustoti vartoti narkotikus, bet nesėkmingai

„Kodėl vartoji narkotikus? Juk žudai savo vaiką“, – paklausė Ryanas.

35-erių Crystal Champ pasakė, kad ji yra benamė ir valkatauja jau pora metų. Moteris prisipažino daugybę kartų bandžiusi nustoti vartoti narkotikus, bet nesėkmingai.

„Aš nuleidau rankas. Tiesiog nusprendžiau, kad toks bus mano gyvenimas. Suprantu, kad narkotikai mane naikina, bet negaliu išsiversti be jų“, – teigė Crystal.

Kalbėdama su policijos pareigūnu, moteris išreiškė viltį, kad kas nors įsivaikins jos būsimą vaiką. Dabar ji su draugu gyvena palapinėje prie plento.

Ryano pokalbis su Crystal truko tik 11 minučių. Per tą laiką policininkas priėmė sprendimą. Jis parodė moteriai savo žmonos ir keturių vaikų nuotrauką ir pasiūlė įsivaikinti kūdikį, kuris, besilaukiančios motinos teigimu, turėtų gimti po kelių mėnesių.

 

Sutuoktiniai jau anksčiau svarstė, kad gali paimti vaiką

Palikęs porą parduotuvės kieme, policininkas puolė pas žmoną, norėdamas suderinti su ja savo sprendimą. Tuo metu ji buvo vakarėlyje su draugais.

Ryanas pasakė žmonai pasiūlęs narkomanei moteriai įsivaikinti jos kūdikį vos gimus. Vyriškio  žmona sutiko nedvejodama. Sutuoktiniai jau anksčiau svarstė, kad gali paimti vaiką, kai paaugs jų atžalos.

„Jis jau žinojo, ką aš apie tai galvoju. Jis žinojo, kad aš būsiu visiškai už tai, – sakė Ryano žmona Rebecca.

Spalio mėnesį gimė mergaitė, kurią Ryano šeima iškart įsivaikino. Dukrą pavadino Hope (Viltis).

Mergaitė gimė priklausoma nuo opiatų. Mažylė praleido intensyvios terapijos skyriuje savaitę, kur rūpestingiems gydytojams prižiūrint, Hope pavyko atsikratyti priklausomybės ir priaugti svorio.

„Dėkoju Dievui, kad Hope atsirado mūsų šeimoje. Aš pavargau matydamas tiek daug panašių situacijų, kai norėjau padėti, bet negalėjau. Bet tik šią akimirką supratau, kad turiu galimybę padėti“, – interviu CNN sakė Ryanas.

Nuotr. apačioje: Crystal buvo graži moteris, kol nevartojo narkotikų

Nuotr.facebook.com

 

 

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą