Atlikdamos šį paprastą testą, galite sužinoti apie save tai, apie ką net nepagalvojote. Taigi, pirmiausiai pasirinkite, kuris siluetas, jūsų manymu, jums labiausiai yra artimas pagal sudėjimą, pagal eiseną. Nors visi keturi gali atrodyti labai panašūs, jie turi skirtumų, kurie daug pasakys apie tai, koks žmogus esate.

 

Taigi, jei pasirinkote…

  1. Realistė

Tai reiškia, kad jūs stovite tvirtai ant žemės ir nematote stiklinės vandens pusiau tuščio ar pusiau pilno. Viskas, ką matote, yra stiklas, kurio viduje yra skystis. Darbe dažniausiai būnate produktyvi,  nes keliate sau aiškius tikslus ir sugebate juos pasiekti. Niekada nežadate daugiau, nei galite duoti, bet niekada mažiau nei šimtą procentų. Nors ir nesate tuo tvirtai įsitikinusi. Taip pat žinote, kaip prisitaikyti prie savo aplinkos, kaip ir kada reikšti savo mintis, o kada geriau patylėti. Todėl neturite problemų dėl draugystės ir prisitaikymo prie komandinio darbo.

  1. Nepriklausoma

Esate iš tų žmonių, kuris stengiasi būti savarankiškas, nuo nieko nepriklausomas. Kai esate poroje, gerbiate vienas kito erdvę ir reikalaujate pagarbos sau. Jūs visada ginate savo nuomonę ir beveik jos nekeičiate. Jūs turite talentą vadovauti komandai, nes labai pasitikite savimi. Jei norite kažko pasiekti daugiau , rasite visas tam skirtas priemones, kad ir koks sunkus būtų kelias.

  1. Kūrybinga

Tai didžiausias jūsų talentas. Jūs visada  ir viskam turite atsakymus ir sprendimus. Jūs mėgstate apgalvoti visus jų galimus būdus ir visada tyrinėjate naujas išraiškos formas. Labiausiai jus domina galimybė kūrybiškai išreikšti savo idėjas ir mintis. Bet dažniausiai negaunate jums reikalingo  atsakymo, todėl visada ieškote naujų variantų. Kaip žmogus, esate puikus patarėjas, nes turite unikalų požiūrį į kasdienius dalykus ir reiškinius.

  1. Paprasta

Galima sakyti ir nuolanki. Jums nebūdinga  megalomanija, bet tai nereiškia, kad nepripažįstate savo talentų. Priešingai, jūs juos žinote ir jais mėgaujatės, tačiau reikiamu laiku ir apimtimi. Jūs žinote, kaip siekti savo tikslo neskubant, iš lėto, užtat visada galima tikėtis, kad pavyks priimti išmintingus sprendimus. Jūs sugebate puikiai įvertinti žmones net per atstumą, bet niekada nepersistengiate ir nepervertinate. Jus intuicija retai paveda, nes tuo pačiu stengiatės galvoti  ir racionaliai.  Sunkmečiu  esate tas žmogus, su kuriuo nori būti visi, nes sugebate išlaikyti pusiausvyrą ir priversti visus dirbti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą