Vaikinas šypsodamasis maišė padažą prie viryklės, be perstojo pokštaudamas. Iš grojaraščio tyliai skambėjo būtent ta muzika, kuri patinka merginai. Archyvo nuotrauka

Daugelis vaikinų mėgsta meluoti merginoms, kai susipažįsta. Tai taip pat įkvepia – kai pažvelgi į save patiklios gražuolės akimis ir pamatai turtingą verslininką, drąsų lenktyninio automobilio vairuotoją ar jauną, bet labai perspektyvų kino aktorių. Neretai pasitaiko, kad vaikinas neranda patikimo preteksto atsigulti į lovą su trokštama mergina.

 

Kita vertus, ji rodo susidomėjimą: „Na, pažiūrėkime, ką jis dabar sugalvos“. Ir jis sugalvoja. Todėl patariame merginoms skeptiškai vertinti visus vaikinus, kuriuos pažįsta. Net ir ne melagius.

Nes net ne melagiai,  norėdami pasiekti savo, automatiškai perdeda savo pajamas ir socialinį statusą, kuris iš tikrųjų gali pasirodyti tiesiog nereikšmingas. Be to, aiškina, kad jis  „nepaprastas“ žmogus, turintis puikių ryšių ir panašiai.

O melagiai – jie elgiasi pagal principą „Jeigu meluoji, tai taip užtikrintai ir nesavanaudiškai, kad net pats tuo tiki!“. Taigi, ką vaikinai meluoja?

  1. Kad jis yra turtingo verslininko sūnus, kuriam viskas galima

Be to, tėvas nori, kad jis nebūtų besmegenis žioplys, o viską pasiektų pats. Ir taip jis pasiekia… Tai yra, kaip jo, kurio patraukli išvaizda, ryškus vyriškas žavesys ir labai gerai pakabintas liežuvis, gali nenorėti mergina?..

  1. Kad jis yra užsienietis

Suprantama, bet turi gerai mokėti kurią nors užsienio kalbą. Geriausiai būtų prancūzų,  nes ši kalba  ne tik reta, bet ir tokia… glostanti merginų ausis. O toliau viskas pagal seną gerą schemą: „Išgerk šampano ir …“. Užsieniečiai vyrai vis dar paklausūs tarp merginų.

  1. Apsimeta „įdomaus“ likimo žmogumi

Merginos aistringai dievina „blogiukus“, kurie kažką daro slaptai, ne visai legaliai, bet labai pelningus sandorius. Jie ne tik charizmatiški, bet „pavojingi“ vaikinai labiau jaudina, verčia jų pasiilgti. Taigi, taip žaisdamas, jis užtikrintai apsimeta… ne, ne banditu, o įdomaus likimo žmogumi, turinčiu plačių pažinčių.

  1. Viską sugriauna melu

Įsivaizduokite gyvenimišką situaciją. Jis ir ji pažinojo vienas kitą toli gražu ne pirmą dieną. Jie kartu praleisdavo laiką kompanijoje, prireikus, padėdavo vienas kitam. Kaip sakoma, „viskas jau ėjo link to“. Tačiau jis  viską sugadino savo melu. Kaip tai buvo? Ogi, jis jai melavo, kad šeštadienį į jo vasarnamį atvyksta draugų kompanija, ir pakvietė savo merginą atvykti. Ji atvyko pozityviai nusiteikusi ir tokia geranoriška…

Tačiau supratusi, kad čia ruošiamas „romantiškas tête-à-tête“, draugų kompanijos nė kvapo, supyko, išsikvietė taksi ir, neklausydama įtikinėjimų su paaiškinimais, išskubėjo atgal į miestą – net neišgėrusi arbatos. Tada jis jai paskambino ir paklausė – ar ji tikrai jo bijo?

Į ką mergina lediniu tonu atsakė, kad taip nėra. Kad ji tiesiog negali pakęsti apgavikų ir, nors jis jai patiko, dabar apie kokius nors  tolesnius santykius negali būti nė kalbos. Pasirodo, jis viską sugriovė savo melu.

  1. Kas gali būti seksualiau už vyrą, kuris moka skaniai gaminti?

Iš esmės ta pati istorija. Jis ir ji buvo pažįstami seniai: dirbo/mokėsi kartu, kur nors eidavo kolegų kompanijoje, simpatizavo vienas kitam… Nieko daugiau. Tiksliau, jis labai norėjo, bet ji nelabai.

Ji tiesiog įtraukė jį į eilinio gerbėjo kategoriją ir tiek.

Bet kaip sakoma, „jei tikrai to nori, tai pasieksi“! Žinodamas, kad jai labai patinka Italija ir Viduržemio jūros virtuvė, jis pasinaudojo gera akimirka ir šeštadienį pakvietė ją pas save papietauti, sakydamas, kad puikiai gamina itališkus patiekalus.

Ji sutiko: kodėl gi ne? Vaikinas jau seniai pažįstamas, adekvatus, dirba kartu – tiesiog iš širdies pakvietė vakarienės. Ir ne kokiai nors vakarienei su nešvariais ketinimais –  „pasigerti ir pasinaudoti“! Taip galvojo mergina.

Ir išties, vakarienė buvo – aukščiausios klasės! Vaikinas šypsodamasis maišė padažą prie viryklės, be perstojo pokštaudamas. Iš grojaraščio tyliai skambėjo būtent ta muzika, kuri patinka merginai.

Niekas ant nieko nepylė vyno, niekas nieko neįkalbinėjo gyventi kartu. Tiesiog draugas draugei įrodė savo kulinarinius gabumus.

Bet galiausiai ji liko su juo. Tačiau netrukus  paaiškėjo, kad šis apgavikas net nemoka iškepti kiaušinienės! Kad jis užsisakė visus itališkus patiekalus prieš jai atvykstant  iš restorano. Viskas, ką jis turėjo padaryti, tai pašildyti padažą!

Tačiau ši istorija – viena iš tų, kur mergina nesiskundžia tapusi apgaviko auka.

Beje, jie vis dar kartu… Taigi, jei tikrai meluojate, tada padarykite taip ar kaip nors labai panašiai.

Ar žinote panašių vaikinų įkvėpto melo atvejų?

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą