Scottas Mannas nesutarė su uošve

Scottas Mannas ir jo žmona Michele Mann susituokė prieš septynerius metus. Jų vedybinis gyvenimas saulėtame Orlande būtų buvęs tobulas, jei ne Scotto uošvė Sharon, su kuria vyras nesutarė.

Uošvė kiekvieną dieną jį vis labiau stebino

Scottui atrodė, kad uošvė viską kontroliuoja ir nuolat kišasi į jų reikalus. Jos elgesys ir veiksmai ne kartą išvesdavo vyrą iš pusiausvyros. Tačiau Sharon buvo Michele mama, todėl vyras stengėsi, kad ir sukandęs dantis, elgtis su ja kuo mandagiau.

Scotto gyvenimas visiškai pasikeitė, kai Michele sulaukė įprastos sveikatos apžiūros rezultatus. Jo gražiai ir linksmai, kūrybingai ir mylinčiai žmonai buvo diagnozuota ūminė limfoblastinė leukemija. Gydytojas perspėjo: tik 10 proc. tikimybės, kad Michele gyvens dar metus. „Mūsų pasaulis pasikeitė amžiams“, – parašė Scottas savo feisbuko paskyroje .

Sužinojusi apie dukters ligą, uošvė pasielgė taip, kad Scottas nė baisiausiame sapne negalėjo susapnuoti. Ji susipakavo daiktus, paėmė sergantį vyrą, Vietnamo karo veteraną, ir persikėlė į Scotto ir savo dukters namus. Uošvė kiekvieną dieną jį vis labiau stebino. Sharon perėmė iš dukters namų ūkio darbus: tvarkė, plovė, skalbė, visiems pirko maistą ir gamino valgį. Ne tik  nuolat stebėjo namų švarą, bet pasirūpino, kad ir drabužiai būtų švarūs – juos skalbė, lygino ir tvarkingai sulanksčiusi sudėdavo į spintą. Kai dukters sveikatos būklė pablogėjo, Sharon veždavo ją pas gydytojus net daugelį kilometrų.

 

Ne uošvė, o stebuklas

Be to, moteris visą laiką rūpinosi ir savo vyru, kuris buvo silpnas ir visiškai priklausomas nuo jos. Sharon atidžiai stebėjo ir savo vyrą, ir dukrą, kad šie laiku išgertų išrašytus vaistus.

„Ne uošvė, o stebuklas!“, – galvojo Scottas.

Po metų ir pati Sharon pasijuto blogai ir jai buvo atlikta medicininė apžiūra. Moteriai taip pat diagnozavo onkologinę ligą. Tačiau ši baisi žinia nesutrukdė Sharon ir toliau rūpintis savo artimaisiais, kuriems, jos manymu, pagalba buvo reikalingesnė. Sharon rūpinosi jais ir tada, kai jai amputavo krūtis ir buvo taikoma chemoterapija.

Scottas nepažino šios nuolankios ir grakščios moters, kuri net dainavo darydama nesibaigiančius namų darbus ir kurią dar ne taip seniai mintyse keikė, vadino „kobra“ ir gyvate“. Juk uošvė ir Scottas per pirmuosius septynerius jo vedybinio gyvenimo metus nebuvo, švelniai kalbant, geri draugai. Nepaisant to, vyras iš meilės savo žmonai Michelei stengėsi gerbti uošvę ir nekonfliktuoti su ja.

 

Yra be galo dėkingas jai kiekvieną dieną

Vieną dieną Scottas, prieš eidamas į darbą, užsuko į virtuvę ir pamatė, kad uošvė sėdi suglebusi ant  žemos kėdutės, rankomis susiėmusi už galvos. Sharon ruošėsi virti avižinius dribsnius, tačiau ji tam visiškai neturėjo jėgų. Tarsi tik dabar Scottas pamatė jos išvargintą, raukšlių išvagotą veidą, o nuslinkus skarelei, pamatė, kad jos galva buvo be plaukų… Moteris avėjo auksinės spalvos šlepetėmis, tarsi kokia graži fėja būtų palikusi jas, kaip dovaną.

Scottas nepastebimai nufotografavo Sharon ir  toliau netrikdė jos ramybės. Jis jautėsi tarsi  palaimintas, matydamas tokį kuklų ir kilnų uošvės rūpestį ir pastangas, kuriai buvo be galo dėkingas.

„Štai taip, gerbiamieji, taip atrodo didingumas tyliai. Ji rengiasi pagaminti avižinių dribsnių košę sergančiai dukrai gal jau 300 kartą, nors ir pati sunkiai serga. Ne visi turi tokią uošvę, tikrą heroję. Už tai esu be galo dėkingas jai kiekvieną dieną“, – parašė Scottas savo feisbuko paskyroje.

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą