Stop kadras

Vaizdo stebėjimo kamera užfiksavo, kaip parduotuvėje mineralinio vandens butelis iškrenta iš lentynos ir  staigiai grįžta atgal –  tai buvo milijono dolerių vertės nusileidimas ir pakilimas.

Žmonės yra tikri, kad šis butelis perspjovė Elono Musko raketas ir dabar kompanijos „Spase X“   bendradarbiai turėtų nervingai užsidegti cigaretę. O jo vadovas gali tik pasvajoti apie tokį skrydį.

***

„TikTok“ vartotoja, slapyvardžiu „akdana50“  pasidalijo vaizdo įrašu apie neįprastą incidentą, įvykusį parduotuvėje, kurioje  ir dirba ta moteris. Jos  įdėtas vaizdo įrašas  į socialinius tinklus yra vaizdo stebėjimo kamerų įrašas, kuriame užfiksuota mineralinio butelio skrydis. Vaizdo įrašo pradžioje matyti, kad visi sandėlyje esantys gėrimų buteliai yra  tvarkingai sudėti ant lentynų ar pakuotėse.

Tada vienas iš butelių staiga nukrinta ant grindų, bet ten nelieka. Kai tik butelis  atsitrenkia į grindis, iš jo pradeda purkšti gazuotas mineralinis vanduo ir įprastas gėrimas virsta mini raketa, skrendanti aukštyn.

Įdomiausia tai, kad butelis nuskriejo  ir nusileido tiksliai  į tą pačią lentynos vietą, iš kurios  ir nukrito. Tarsi ir nebūtų buvę improvizuoto skrydžio. Tiesa, šiek tiek matomi išbėgusio vandens pėdsakai.

Vaizdo įrašas, paskelbtas „TikTok“,  sulaukė daugiau nei šešių milijonų peržiūrų.

Žmonės negalėjo patikėti savo akimis, ką pamatė ir sakė, kad vargu, ar tai pasikartos  ir po šimto metų. Kiti vartotojai iškart prisiminė garsųjį „SpaseX“ vadovą Eloną Muską.

Kaip jums patinka tai, pone Elonai Musk‘ai?

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą