Merginos neretai valgo slapta nuo vaikinų, bet ne dėl to, kad reikėtų dalintis paskutiniu saldainiu ar pica. Socialinių tinklų nuotrauka

Ar gali būti, kad kelias į lyčių lygybę bus grįstas tuo, jog merginos nustos būti drovios ir prisipažins, kad tai daro…

 

  1. Seka vaikinus internete

Kibernetinis persekiojimas tokiu lygiu, kokį daro dažna mergina  nėra nusikaltimas, todėl    socialiniai tinklai dažnai yra jų peržiūrimi ir vertinami. Nesvarbu, kiek laiko nesimatėte ir kiek kilometrų jus skiria. Juk nori pasigirti ar įvertinti kiekvieną naują dalyką, šukuoseną, manikiūrą ar kelionę į kavinę.

Tai ypač pasakytina apie buvusius ir potencialius vaikinus. Tai yra buvęs vaikinas turi būti stebimas, kad įsitikintų, jog jo gyvenimas yra bevertis be jos. O bet kuris potencialus vaikinas pereina nuodugnią atranką, ar jis tinkamas jai į porą.

  1. Neplauna plaukų kiekvieną dieną

Merginos turi unikalią dovaną – atrodyti prašmatniai, tam panaudojus minimalias lėšas. Neplautus plaukus galima surišti į uodegą, tepti ant jų „gaivinimo“ priemones, kurioms nereikia naudoti vandens. Ir tai dar ne viskas…

  1. Prastai skalbiama liemenėlė

Vaikinai dažnai gali išgirsti kaltinimus dėl nepakankamo higienos normų laikymosi. Pavyzdžiui, kad kojinės dvokia ar apatinių nepasikeitė. Atrodo, kad mergina – teisingo požiūrio į higieną pavyzdys. Deja, bet…

Žinia, liemenėlė dėvima ant tos kūno dalies, kuri taip pat prakaituoja, o skalbti reikia po 2-3 užsidėjimo. Tačiau šios taisyklės nesilaikoma. Ji kelias savaites vaikšto su ta pačia liemenėle, žinodama, kad vis tiek niekas nematys.

  1. Krapšto nosį

Daugelis galvoja, kad krapštyti nosį būdinga tik vaikinams, bet skubame jus nuvilti. Kai kurios merginos irgi su malonumu daro tą patį. Tik skirtingai nei vaikinai, jos moka tai puikiai paslėpti. Vonios kambaryje ar lifte  mergina irgi įkiša pirštą į nosį.

  1. Flirtuoja, kad gautų tai, ko nori

Jei mergina sako, kad ji niekada neužsiima koketavimu ir flirtavimu, kad gautų tai, ko nori, tada ji bent jau yra nesąžininga. Kai pati gamta davė dovaną išnaudoti vaikinus su neverbalinėmis aliuzijomis į seksą, kvaila tuo nepasinaudoti. Kai kurios merginos tik tai ir daro. Tačiau yra ir tokių, kurios nesinaudoja savo seksualumu.

  1. Naudoja tualetinį popierių vietoj tampono

Kad ir kaip toli būtų pažengusi pažanga, kad ir kiek nepramušamų sluoksnių ir „sparnelių“ prigalvojo higienos priemonių gamintojai, į viską atsižvelgti neįmanoma. Ko gero kiekvienos merginos gyvenime buvo  atvejų, kai reikiamu metu rankinėje nebuvo tamponų. Laimei, tualetinį popierių daug lengviau rasti kritiniu atveju.

  1. Pešioja plaukelius nuo veido

Tai ne apie antakius. Juk plaukai gali augti bet kurioje veido vietoje, ir geriau mirti, nei  kad vaikinas tai pamatytų. Juk ūsai taip pat auga ant  merginos veido. Žinoma,  ne tokie, kaip vyrams, be nedideli, vos pastebimi ūseliai. Todėl vyrams ne visada aišku, kodėl moterys tiek daug laiko praleidžia prie veidrodžio. Tobulinti veidą, būti moteriškumo simboliu, žinoma, yra sunkus ir kruopštus darbas.

  1. Uosto savo partnerio drabužius

Merginos neretai uostinėja savo partnerių plaukus ir marškinius, ir tai yra biologiškai pagrįstas veiksmas. Tačiau, jei mergina tai daro, vadinasi, viskas yra rimta.

Vyriškų liaukų kvapas padeda merginai jaustis saugesne ir atsipalaidavusia. Be to, parterio kvapas mažina kortizolio (streso hormono) kiekį moterų kraujyje.

  1. Valgo pasislėpusi

Merginos  neretai valgo slapta nuo vaikinų, bet ne dėl to, kad reikėtų dalintis paskutiniu saldainiu. O dėl to, kad neapkaltintų antsvoriu. Juk valgo nedaug, tai iš kur tas antsvoris. Geriausia vieta „slapta“ valgyti maistą yra vonios kambarys, automobilis ar miegamasis.

P.S. Beje, mes atlikome ir nedidelę apklausą: iš 50 kalbintų merginų tik 12 nuoširdžiai prisipažino, kad tai daro, ir netgi pasidalijo detalėmis.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą