Tikriausiai žinote, kaip atsiranda anekdotai. Žinia, dažnai tikri žmonės tampa anekdotų prototipais. O vaikai turi ypatingą supratimą apie juos supantį aplinkinį pasaulį. Kartais pasako taip, kad ir gerai žinomas komikas nustebtų. Taigi, parinkome jums linksmus ir nuotaikingus vaikų posakius apie savo tėvus  ir šeimą.

 

Аinė, 6 metų

Аinė:  „Neverk, mamyte, iki mirties užgis!“

Маma: „Ainute, sakoma ne iki mirties, o iki vestuvių…“

Аinė atsako: „Mamyte,  tavo vestuvės jau buvo, todėl tavo atveju – iki mirties“.

Dovydas, 7 metų

Dovydėlis meiliai bendrauja su mama, tėčiu ir pasakoja, kaip jis myli savo tėvelius.  O paskui kiek pagalvojęs sako: „Tėveli, aš žinoma, atsiprašau, bet mamytę aš myliu truputėlį daugiau, nei tave“.

Tėtis nutaisė labai nusiminusio žmogaus grimasą, todėl sūnelis nusprendė tučtuojau ištaisyti savo klaidą: „Tėti, tu nesijaudink, užtat aš tave myliu labiau…labiau… nei  močiutės Sargis.

***

Visa šeima ruošiasi į tėčio sesers vestuves. Suprantama, mama nuėjo į grožio saloną, norėdama padaryti šventinę šukuoseną  ir makiažą.

Kai mama grįžo, 6 metų Lukas iškilmingai sušuko: „Mamyte, aš nežinau, kas tave kur nešiojo pusdienį, bet grįžai tu neįtikėtinai graži!“

***

Mama grįžo iš grožio salono nusiminusi, nes blogai nudažė antakius, kurie atrodė per tamsūs lyginant su plaukų spalva. Tėtė parvežė pradinuką Paulių iš mokyklos, kuris puolė apkabinti ir pabučiuoti mamą.  Bet paskutinę akimirką jis pastebėjo pokyčius mamos veide, staigiai atšoko ir pasakė: „O, Dieve, mama! Ką tu su savimi padarei? Kaip man dabar su tavimi išeiti į žmones?!“.

Saulius, 5,5 metų

Vieno vaikų darželio vyriausioji grupė ruošiasi išleistuvėms. Organizatorius užrašinėjo, ką vaikai kalba apie savo tėvus, kokie jie ir kuo užsiima.  Sauliaus tėtis – vienos nedidelės įmonės direktorius, o mama – namų šeimininkė, nes augina du mažučius vaikelius.

Organizatorius klausia: „Berniuk, papasakok man, kuo dirba tavo tėvai?“

Sauliukas: „Mama pietums išverda daržovių sriubą, o paskui nieko neveikia…“

Organizatorius: „O tėvelis?“

Sauliukas: „Tėvelis labai sunkiai dirba…“

Organizatorius: „Tu esi buvęs pas tėtį darbe?“

Sauliukas: „Taip…“

Organizatorius: „Ir ką tu ten matei? Ką tėtė veikė?“

Sauliukas: „Skaičiavo pinigus ir rėkė ant darbininkų.  Dar gerai, kad į kampą jų nepastatė…“

***

Tadas visą dieną išdykavo ir neklausė mamos. Vakare, kai tėtis grįžo iš darbo ir paklausė, kaip jų reikalai, mama su vyresne Taduko seserimi ėmė pasakoti, kad jis išdykavo ir paprašė su juo pašnekėti „vyriškai“.

Tėtė nutaisė rimtą veido išraišką ir klausia: „Sūneli, tai tiesa?“

Šis tyli. Tėtė ir vėl klausia: „Sūneli, tai tiesa ar jos tave apkalba?“

Paskui Tadukas nuleidęs galvelę prabilo: „Tai priklauso nuo to, iš kurios pusės pažiūrėsi…“

Laisvūnė, 6 metų

Laisvūnė įsitikinusi, kad visos mergaitės, merginos ir moterys turi nešioti sijonus arba sukneles. Ir vieną kartą sako mamai: „Aš nesuprantu, kaip tėtis tave vedė, jei tu visada vaikščioji  su džinsais …“

Аndrius, 5 metų

Ėmė klausinėti mamos, kodėl žmonės tuokiasi.

Маmа: „Vyras ir moteris, kai myli vienas kitą, ir nusprendžia susituokti“.

Аndrius: „Kodėl?“

Маmа: „Todėl, kad galėtų kartu gyventi, niekada nesiskirtų ir kad gimtų mažas vaikelis“.

Аndrius: „Išeina, kad judu su tėte du kartus susituokėte?“

Маmа žiūri į jį ir nesupranta: „Vieną…kodėl du?“

Аndrius: „Bet mes su broliu dviese!“

***

Lauryno tėvas turi nedidelį atliekų surinkimo verslą, o mama – namų šeimininkė, nes augina neseniai gimusį kūdikį. Mokytoja klausia pirmokų, kur dirba jų tėvai. Kai priėjo prie Lauryno, šis atsistojo ir išdidžiai pasakė: „Mano mama-  bedarbė, o tėtė renka šiukšles“.

Nuotr.mama.ua

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą