Tikriausiai ne vienam vaikinui teko atsidurti keblioje situacijoje: labai patinka klasiokė (arba mergina iš kitos klasės), bet nesiryžta prieiti prie jos. Juo labiau, pakviesti ją į pasimatymą. Nenusiminkit, mes patarsime ne tik kaip galima užkariauti jos palankumą, bet kad ir įsimylėtų tave.

 

Nepamiršk priminti, kad ji yra nuostabi

Pasistenk, kad jųdviejų bendravime netrūkų abipusio pasitikėjimo.  Elkis sąžiningai ir garbingai – net jei tik ruošiesi pakviesti ją į pasimatymą, niekada neleisk, kad ji pamatytų tave flirtuojantį su kitomis merginomis. Dalinkis su ja savo paslaptimis, o jei ji patiki tau savo paslaptis – niekada neišduok jos. Niekada nesmerk ir nesijuok iš jos, net jei kažką ir kvailai pasako.  Ji turi jausti, kad galima tavimi visiškai pasitikėti ir viską atvirai tau papasakoti.

Jei daugiau laiko praleisite dviese, tada atsiras prieraišumas ir tvirtesni bei artimesni emociniai ryšiai. Juk tu nori, kad ne tik abipusiu pasitikėjimu būtų grįsta draugystė, bet atsirastų ir šilti abipusiai jausmai.

Gali ją pakviesti kartu pažiūrėti filmą, kurio ji dar nematė. Arba pažaisti kokį nors kompiuterinį žaidimą, galų gale sudėti dėliones, paridenti kauliuką. Nepamiršk priminti, kad ji yra nuostabi. Mergina turi jaustis pakylėta ir svarbi, būdama greta tavęs. Ir jokiais būdais niekada neskaudink ir neįžeisk jos. Net jei ir nepatiktų kuris nors jos pasakytas žodis, geriau „nuryk piliulę“ ir patylėk. Būtinai pagirk, kai padarys kažką naujo ar gero, net jei tai būtų ir smulkmena. Pavyzdžiui, kaimynei močiutei nunešė laikraštį.

Tačiau nepamiršk bene svarbiausio dalyko – visada laikykis atitinkamo atstumo. Tai reiškia, kad per daug neįsijaustum į santykius,  neparastum savojo „aš“ ir savo draugų, nepradėtum gyventi patinkančios merginos gyvenimo. Draugė turi suprasti, kad jai nereikia vengti tavęs, nes tu nesi įkyrus. Laisvalaikiu užsiimk ir kuria nors savo įdomia veikla.

 

Bendrauk su mergina asmeniškai, o ne SMS ir elektroniniais laiškais

Bet jei vis dėlto ji atsakytų tau neigiamai, nenorėtų su tavimi draugauti – dar ne pasaulio pabaiga. Aišku, bus liūdna, bet juk galima susirasti ir kitą patinkančią merginą. Jei ne iš savo klasės, tai iš bet kurios kitos. Juk nenorėsi jėga primesti savo jausmus patinkančiai merginai ir priversti ją draugauti. Ne veltui sakoma, kad reikia užsitarnauti kito meilę. Bet įsidėmėk: ne tavo kaltė, jei ji neatsakys tuo pačiu. Aišku, ir ne jos kaltė. Juk širdžiai neįsakysi… Kai kurie žmonės tiesiog neskirti vienas kitam.  Teigiamas dalykas tas, kad žinosi, kaip reikia pasiūlyti merginai draugystę ir užmegzti santykius su ja. Kai kitą kartą atsiras jausmai kuriai nors kitai merginai, tu jau turėsi patirties ir pasirodysi jai iš geriausios pusės. Tuo pačiu galėsi tikėtis, kad nusišypsos sėkmė  ir mergina atsakys į tavo jausmus. Bet nepadaryk klaidų. Kad ir kaip jaudintumeisi ar bijotum, pasitaikius kad ir menkiausiai progai, visada bendrauk su ja asmeniškai, o ne SMS, elektroniniais laiškais ar net per draugus. Taip elgdamasis atrodysi vaikiškai ir nerimtas.

Ir niekada nepamiršk rūpintis savo išvaizda. Jei vaikinui nesvarbu, kaip jis atrodo, tai reiškia, kad jis nevertas nei pagarbos, nei, juo labiau, meilės. Be to, tavo svarbiausias tikslas – patikti merginai! Maudykis kasdien po dušu, naudokis dezodorantu. Ypač jei jaudindamasis linkęs prakaituoti. Kasdien keisk apatinius drabužius, kad prie tavęs priėjusi mergina jaustų tik malonius kvapus.

Ir pats užsiimk kuo nors gyvenime. Nes nei viena mergina nenorės draugauti  su nieko neveikiančiu vaikinu. Parodyk merginoms, kad esi įdomus, smalsus, viskuo besidomintis ir, žinoma, apsiskaitęs žmogus! Sportuok, išmok kažko naujo, sutelk dėmesį mokymuisi, siek gerų rezultatų. Ir merginos pačios atkreips į tave dėmesį.

 

Gali sudominti kuriais nors savo sugebėjimais ar talentu

Padėk kitiems. Nes bet kuri mergina, kažką sužinojusi arba nugirdusi apie tave teigiamo, supras, kad esi geras žmogus. Todėl neslėpk savo gerųjų savybių, o pademonstruok jas gerais darbais. Jei esi kiek užsisklendęs savyje arba linkęs užsiangažuoti, pasistenk visiems skleisti tik teigiamas emocijas ir nuotaiką. O jei taptum savanoriu kurioje nors veiklos sferoje, tai įgytum ne tik gyvenimiškos patirties, bet ir sulauktum didesnio merginų dėmesio, nes joms tokie dalykai patinka.

Jei daugiau kozirių nebeliko, gali sudominti merginas kuriais nors savo sugebėjimais ar talentu. Jei jų neturi, tada išmok ko nors naujo! Ypač to, kas patinka merginoms. Tai padės tau greičiau atrasti bendrą kalbą su jomis. Galų gale pravers ateityje.

Beje, prie pasiūlydamas merginai draugauti, pirmiau įsitikink, ar ji nedraugauja su kitu vaikinu. Todėl veikiausiai teks daugiau pasidomėti ja arba slapta paklausinėti draugų. Bet jei ji jau yra nusižiūrėjusi kurį nors vaikiną, geriau nekišk nosies ir nemėgink įtikinti ją, kad esi geresnis. Nepadės ir tavo jausmai jai.

Kai kuriems vaikinams tai nė motais ir vis tiek mėgina savo laimę. Aišku, tada reikia būti pasiruošusiam ir pralaimėjimui. Bet jei užteks drąsos pakviesti merginą į pasimatymą, elgsiesi kaip tikras riteris –  galantiškai, kas žino, gal sėkmės fortūna bus tau palanki. Svarbiausia, kad atrodytum pasitikintis savimi žmogus. Vadinasi, išmok taip atrodyti, jei atrodai kitaip. O pasitikėti savo jėgomis itin svarbu, kai kalba eina apie žmogų, kuris tau patinka.

Beje, šis patrauklus bruožas praverčia visiems. Jei negali tuo pasigirti, tada reikia  jį išsiugdyti, jei nori užkariauti tau patinkančios merginos širdį.

Stenkis įdomiai bendrauti. Jei tu iš tikrųjų nori ne tik atkreipti tau patinkančios merginos dėmesį, bet ir pažadinti jos jausmus, labai daug kas priklauso nuo to, kaip tu kalbėsi su ja. Kad jai norėtųsi kuo ilgiau su tavimi bendrauti…

 

Neperlenk lazdos, nes gali pagalvoti, kad įsimylėjai kurią nors jos draugę

Štai ir aptarėme pagrindinius dalykus, kaip pasakyti merginai, kad ji patinka tau ir ką daryti, išgirdus neigiamą atsakymą. Dabar belieka apibendrinti dar keliais patarimais. Nepasakok savo net ir geriausiam draugui, kad tau patinka ta ar kita mergina. Kas žino, gal ir jam ji patinka. Visada mandagiais elkis su tau patinkančios merginos draugėmis. Bet neperlenk lazdos, nes ji gali pagalvoti, kad tu įsimylėjai kurią nors jos draugę.

Jei nutiktų taip, kad dėl kažkokios priežasties varžytumeisi kažko paklausti savo mylimos merginos, kalbėk žiūrėdamas jai per petį. Taip išvengsi tiesioginio akių kontakto, bet ji supras, kad kreipiesi į ją.  O jei patikusi mergina nenorėtų su tavimi draugauti, pasiūlyk draugauti jos draugei. Žiūrėk, tavo mylimoji pradės pavyduliauti ir persigalvos… Arba susipažink mokyklos surengtame vakarėlyje su kuria nors mergina iš kitos klasės, pakviesk ją į pasimatymą, stenkis sužinoti daugiau apie ją, bet  užduok tik pagrindinius klausimus. Kad neprisikalbėtum, ko nereikia.

Dar kartą primename, kad reikia asmeniškai pasakyti patinkančiai merginai, ką jauti jai, o ne skambinant ar rašant SMS ir elektroninius laiškus. Nepaisant to, kad gali sulaukti ir neigiamo atsakymo. Jei neišsiaiškinęs merginos jausmų, pradėsi kabinėtis, norėsi ją pabučiuoti, tavo noras užmegzti draugystę su ja ištirps kaip pavasario sniegas.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą