Tau labai patinka vienas vaikinas, bet nežinai, kokį žingsnį toliau žengti? Arba kol kas tu bendrauji su juo per atstumą?  Bet kurio atveju susirašinėjant privers jį galvoti apie tave. Patikėk, ir tai nėra sudėtinga, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio! Juo labiau, kad keli sėkmingi SMS pranešimai, gali iš esmės išjudinti jųdviejų pažintį.

Išprovokuok jį pasakyti komplimentą tau

Pradėk nuo paprasto pasisveikinimo, bet skirto  asmeniškai jam. Pavyzdžiui, „sveikuti, labai malonu būtų su tavimi pabendrauti“. Arba galima pasisveikinti ir su žaismingu komplimentu jo adresu: „Labas, riteri“. Tai bus ir savotiškas pagyrimas avansu jam, nurodantis, kad ir su tavimi elgsis kaip su princese.

Ir lauk atsakymo.  Iš tikrųjų, jei susidomės tavimi ir norės bendrauti, tai atsakymo ilgai neteks laukti. Ir vėl nepagailėk jam malonių ir padrąsinančių žodžių. O jei neatsakys, pamiršk ir daugiau nesuk galvos apie jį!  Taip pat greičiausiai nieko gero nebus, jei jis atsakys tau tik praėjus kelioms dienoms. Tikėtina, kad per tas dienas jis bendravo su kitomis merginomis ir neturėjo laiko tau. Juo labiau, jei ženklai rodė jį „sėdintį“ socialiniame tinkle, kur jį ir pamatei.

Bet pradėjus bendrauti, pirmiausiai paklausk, kurioje mokykloje jis mokosi. Kai paklausi, ką jis veikia po pamokų ar laisvalaikiu, tuo pačiu atsiranda galimybė ir tau papasakoti ką veiki. Sulaukusi atsakymus į šiuos klausimus, gali drąsiai jam parašyti, pavyzdžiui, ką jis veiks šiandien vakare arba  šį savaitgalį?  Jei jauti esanti pakankamai drąsi, išprovokuok jį pasakyti komplimentą tau. Tada užuot klaususi ką jis veikia, paklausk: „Ar netrukdau tavęs? Kažkodėl nuobodoka, galvoju, kad tu galėtum pakelti man nuotaiką!“ Jei tu patinki jam, jis tikrai išnaudos progą ir pasakys, kad jam malonu gauti tavo SMS.

„Kaip sekasi?“ – tai kertinis žodis, norint pajusti jo nuotaiką ir ketinimus. Bet jei po to iš karto pasakys, kad ir jis ruošėsi to paties paklausti, būk užtikrinta, pokalbis užsimezgė sėkmingai. Po to jau gali ir paflirtuoti su juo. Pavyzdžiui, jei jau vėlus metas ir ruošiesi eiti miegoti, parašyk jam, kad jau guli lovoje ir negali užmigti, nes galvoji apie jį. Būtų gerai, jei pasakytum, kad šąla kojos ar panašiai. Tai puiki užuomina jam, kad reikia tave sušildyti. Jei ne veiksmais, tai bent šiltais žodžiais.

Galų gale pataikysi į dešimtuką, jei pasakysi: „… susimąsčiau apie vieną patrauklų vaikiną…“

Svarbu, kad jis teisingai suprastų tavo užuominą. Turėtų būti vienas iš dviejų: atsakys pranešimu, kad norėtų būti šalia ir sušildyti tave arba  gudriai paklaus: „O ką tu turi omenyje? Jei iš tikrųjų nesuprato, ar apsimeta, kad nesuprato, neišsiduok! Вet, panašu, tada reikia jam rašyti atviresnius tekstus. Pavyzdžiui, jei parašei, kad tau šalta, tada parašyk: „Jei būtum čia, tada nekiltų tokių problemų“. Taip priversi jį galvoti, kaip atsidurti greta tavęs.

Reikia vengti vulgarių frazių ir dviprasmiškų užuominų

Kalbėk aiškiai, konkrečiai apie dalykus, sukeliančius atitinkamus pojūčius. Jei jis parašo, kad nori būti su tavimi, pats laikas priversti jį fantazuoti apie tai, kaip tu atrodai. Todėl pirmiausiai gal verta būtų aptarti su juo, ką judu veiktumėte susitikę. Tai galima pasakyti ir aptakiai, tuo pačiu tikintis, kad jis patikslins ar pasiūlys savo sprendimą.

Раrašyk jam, kaip tau patinka rengtis, kokias spalvas mėgsti, kaip vaikštai apsirengusi laisvalaikiu arba kai eini  į kiną. Koks tavo labiausiai mėgstamas aprangos stilius. Paskui to paties gali paklausti ir jo. Bet reikia vengti vulgarių frazių ir dviprasmiškų užuominų. Nes gali išgąsdinti jį. Todėl jokių kalbų apie apatinį trikotažą ar naktinius marškinėlius neturėtų būti. Bent jau pažinties pradžioje. Užtat drąsiai kalbėk apie savo pomėgius ir netolimos ateities planus. Juo labiau, jei turi idėjų ir projektų, kuriuos ruošiesi realizuoti.

Jau susitikus geriausia pokalbio tema „apšilimui“, jei nepamirštum pagirti ir jo aprangos stiliaus, kurį jau buvote aptarę anksčiau. Tai ir puikus būdas ne tik pakelti jo nuotaiką, bet ir užuomina, kad nepamiršai, viską įsidėmėjai, ką jis parašė. Net ir spalvų derinius. Vaikinas supras, kad jis tau rūpi ir nesi jam abejinga.

Bet vis dėlto pirmiau įsitikink, kad iš tikrųjų taip ir yra, prieš žadėdama kažką daugiau.

Baigti pokalbį reikia laiku, tai yra, kol dar viskas įdomu ir nepradėjai kartotis. Pavyzdžiui, jei paklausti to paties dalyko, kurio klausei prie kelias minutes, atrodysi juokingai. Patartina nebaigti susirašinėjimo likus klausimų, abejonių, neišsiaiškinus kai kurių dalykų. Vaikino mintyse tu turi būti  ne tik graži, viliojanti, bet ir protinga, garbinga, dorovinga mergina.

Taip pat nereikia siųsti kelis pranešimus iš karto, nesulaukus atsakymo į vieną ir nedavus laiko jam atsakyti. Gal tuo metu jį pakvietė tėvas ar mama, paprašė nueiti į parduotuvę ar išnešti atliekų kibirą.

Nereikia jam siųsti vieną po kito kelis pranešimus

Beje, parašyti SMS patinkančiam vaikinui vėlyvą vakarą – geras sprendimas. Tada jau tikrai niekas jo netrukdys, jis turės daug laisvo laiko ir visas mintis sutelks ties tavimi. Svarbiausia, tu būsi pirmoji, apie kurią jis pagalvos vos prabudęs. Todėl visada stenkis būti savimi. Priklausomai nuo tavo susirašinėjimo, jis pirmiausiai galvos apie tave kaip asmenybę. Be to negalima įkyriai ir užsispyrusiai mėginti išgauti iš jo norimus žodžius. Niekada nesiųsk vadinamųjų „tuščių“ SMS, tuo norėdama pasakyti, kad lauki atsakymo iš jo, jei ilgiau neatsako. O gal tuo metu jis kaip tik įtemptai galvoja, ką čia tau tokio atsakius. Tokiu tuščiu signalu sugadinsi visą reikalą.

Jei vaikinas, susirašinėjimui įpusėjus, parašė: „Kol kas“, tiesiog atsakyk tuo pačiu, bet jokiu būdu neužversk jo klausimais: “Kodėl? Kas atsitiko, gal gali paaiškinti? Nesuprantu…“. Ir niekada neklausk jo, kur buvo, ką veikė, kad vakar neparašė?  O jei jis paklaustų, ką vakar veikei, kai jis neparašė, sugalvok ką nors, atsakyk, kad buvai labai užsiėmusi ir nebuvo kada apie jį galvoti.

Tegul viskas būna miela ir kultūringai. Bet nereikėtų, kad susirašinėjimas tęstųsi gana ilgą laiką.  O jei jauti, kad pokalbis ar susirašinėjimas nesklandus, tiesiog baikite ir pasiūlyk kitą kartą atnaujinti tą temą.

Jokiu būdu negalima leisti, kad kilus nesusipratimams, susirašinėjimas įgautų vulgarų ir lengvabūdišką  atspalvį. Po to tikėtis rimtų santykių iš esmės neįmanoma. Galų gale visada galima pakeisti temą, jei pokalbis vyksta nesklandžiai ir su daugybę neaiškumų. Visada galima pakartoti iš naujo ir vėliau!

Jei patinki jam, jis visada atras laiko tau parašyti. O jei jis neatsako į tavo laišką, tikrai nereikia jį spausti ir versti tai padaryti. Galų gale jo teisė spręsti – atsakyti tau ar ne.

Dar kartą primename, kad nereikia jam siųsti vieną po kito kelis pranešimus. Juo labiau, paklausimus. Duokite jam laiko pagalvoti ir nuspręsti. Priešingu atveju, tai jau bus spaudimas jam. Todėl geriausiai nusiųsti jam tokio teksto pranešimą: „Kad ir kas benutiktų, bet visada bus malonu gauti iš tavęs laišką“. Ir taškas. Daugiau jokių signalų. Lauk. Jei panorės, tikrai parašys.

Tuo pačiu norime tave įspėti, prieš siųsdama jam savo erotines nuotraukas (merginos labai mėgsta padaryti savo fotosesiją išmaniuoju telefonu), labai gerai pagalvok, kad paskui jos nenukeliautų į  interneto erdves. Juo labiau, jei dar esi paauglė, nepilnametė. Paskui gali atsidurti labai nepavydėtinoje situacijoje. Juk nenori, kad po to sužinotų ir pamatytų ne tik tavo klasės draugai, mokytojai, bet ir tėvai

Geriausiai niekada nesiųsti niekam tokių savo nuotraukų. Kas žino, į kieno rankas gali patekti tavo vaikino išmanusis telefonas arba jis pats padarys kam nors malonę ir parodys, norėdamas pasigirti, kad su tavimi permiegojo. Nors to ir nebuvo. Jei nusifotografavai, laikyk jas giliai paslėpusi ir niekam nerodyk. Nebent kada nors, po daugelio metų parodysi jas savo anūkams.

4 KOMENTARAI

 1. Great blog here! Also your web site loads up very fast!
  What host are you using? Can I get your affiliate link to your host?
  I wish my web site loaded up as quickly as yours lol

 2. I’m amazed, I must say. Seldom do I encounter a blog that’s both equally educative and interesting, and without
  a doubt, you have hit the nail on the head. The problem is an issue
  that too few people are speaking intelligently about.
  I’m very happy I came across this during my hunt for something relating to this.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą