JAV Alano Guttmacherio vardo instituto atlikto tyrimo duomenimis, amerikiečių paaugliai pirmą seksualinę patirtį įgyja ne vėliau kaip 16-17 metų. Apklausos dalyvės – jaunos moterys, turėjusios prisiminti savo paauglystės metus.

 

Per tyrimą taip pat buvo išsiaiškinti ir gana dažni priverstinio sekso atvejai, būdingi paauglėms mergaitėms. Tai yra  apie 7  proc. respondenčių prisipažino, kad  paaugliai vaikinai jas vertė pirmą sykį santykiauti  ir maždaug 25 proc.  apklausos dalyvių prisipažino nenorėjusios sekso ir užsiėmė juo pirmą kartą vien dėl to, kad norėjo įtikti ir suteikti malonumą savo partneriui. Be to, per tyrimą paaiškėjo, kad  dėl tos pačios priežasties net 70 proc. tada buvusių paauglių mergaičių pirmą kartą turėjo lytinių santykių būdamos  13-14 metų ir apibūdino  savo pirmą seksualinę patirtį kaip priverstinę ir ne savo noru.

Todėl tyrėjų nestebina, kodėl vyrai gerokai dažniau, nei moterys, apibūdina savo pirmą seksualinę patirtį kaip malonų dalyką.  Tačiau tiek vyrai, tiek ir moterys apibūdina savo seksualinę patirtį emociniai spalvingai, jei pirmas sekso partneris buvo mylimas ar labai patinkantis žmogus.

 

parengta pagal iguides.ru

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą