Šioje poroje gali atsirasti net genialūs vaikai - visapusiškai išsivystę. Archyvo iliustracija

Astrologai įsitikinę, kad žvaigždės daro tiesioginę įtaką vaiko gebėjimams. Taigi, kurios poros, pagal Zodiako ženklus, patenka į šį sąrašą?

 

Jautis ir Žuvys

Tokioje santuokoje gali atsirasti net genialūs vaikai – visapusiškai išsivystę. Kadangi iš Jaučio vaikai paveldi tik tai, kas geriausia: užsispyrimą ir gebėjimą pasiekti savo užsibrėžtų tikslų bei  gauti  tai, ko nori. Tuo tarpu kartu su kūrybine Žuvų pradžia gimsta vaikas, galintis daug pasiekti savo gyvenime.

 

Liūtas ir Šaulys

Iš tokių tėvų vaikas gali paveldėti jų stiprų charakterį bei nepaprastas žinias. Žodžiu, vienaip ar kitaip, bet vaikai būtinai pasieks savo tikslus. Jie niekada nesustos ties sunkumais ir nekreips dėmesio į kitų nuomonę.

 

Dvyniai ir Vandenis

Šios poros vaikai gimsta turėdami įvairių gabumų ir net talentų. Iš esmės jų talentai daugiausiai pasireiškia  kūrybiškumu. Tai yra meninėje gyvenimo sferoje. Vaikas išsiskirs teiginių gilumu ir gebėjimu viską tiksliai pastebėti. Jei šios poros vaikas pasirinks teisingą gyvenimo kryptį, jis  pasieks nepaprastai didelės sėkmės.

 

Skorpionas ir Avinas

Paprastai šios poros vaikai yra charizmatiški ir patrauklūs žmonės. Labai dažnai tokios poros vaikai pasiekia sėkmės valstybės vadovo ir jo vadovaujamos aplinkos žmonių pareigas.

 

Ožiaragis ir Svarstyklės

Dažniausiai tokioje poroje gimsta vaikai, kurie suaugę neretai tampa diplomatais ir politikais. Ožiaragio ir Svarstyklių pora visada kartu nusistato sau tikslą. Šis gebėjimas vaikams šeimoje skiepijamas nuo vaikystės. Šio auklėjimo dėka vaikas galės greitai apsispręsti, ko nori iš gyvenimo. Jis bus labai dėkingas savo tėvams, kad jie į jį investavo visas geriausias žmogiškąsias savybes.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą