Niekas nėra apsaugotas nuo išgyvenimų, tragedijų, išsiskyrimų. Ir neretas savo gyvenime išgyvena  nelaimingą meilę, kenčia dėl sudaužytos širdies, nepakeliamo skausmo, mylimajam išdavus. Bet, kaip sakoma, toks yra gyvenimas, o norint rasti savo laimę, kartais reikia patirti vienokius ar kitokius išbandymus.

Žinoma, geriau būtų apsaugoti savo širdį nuo moralinės traumos, patirtos dėl nepateisinamų vilčių ir nusivylimų. Todėl astrologai pataria atidžiau pažvelgti į keturis zodiako ženklus, kurie, negalvodami apie šalia esančio žmogaus jausmus, gali sudaužyti jo širdį išdavyste, pažeminimu ir nesupratimu. Neskubėkite jiems atverti savo širdies.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Laisvę mylintis Šaulys labai retai būna monogaminis. Greičiau tai bus taisyklės išimtis. Su juo labai malonu bendrauti, kalbėtis, jis turi daug draugų, mėgsta keliauti po pasaulį ir susipažinti su naujais žmonėmis. Taip, jis gali išduoti, bet greičiausiai tai iškart prisipažins savo partnerei ar partneriui, nekankindamas jų spėlionėmis ir gudrybėmis. Šaulio gali būti labai žiauri tiesa, kadangi jam iš tikrųjų nerūpi partnerio jausmai, jis net nesusimąsto, kaip žodžiais ir veiksmais galima sudaužyti širdį. Šio ženklo atstovas yra labai tiesmukiškas, ypač kai kalba apie ką nors asmeniško. Jei Šauliui kas nors nepatinka partneryje, jis pasakys jam apie tai tiesiai į akis. Ar tai blogai? Bet kai reikia pripažinti savo neištikimybę ar išdavystę, jis netgi gali apkaltinti savo partnerį dėl to, kad būtent jo neigiamos savybės paskatino Šaulį taip pasielgti. Deja, bet neretai taip nutinka. Ir šiuo atveju viskas priklausys nuo to, kiek partneris yra pasirengęs susitaikyti su tokia situacija. Vienaip ar kitaip, bet neturėtumėte tikėtis Šaulio atgailavimo. Jis net nebandys sutvarkyti santykių. Šio ženklo atstovui lengviau tiesiog išsiskirti su savo partneriu ir tuoj pat eiti ieškoti naujų romantiškų nuotykių.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Labai nenuspėjamas Zodiako ženklas. Vandenis gali staiga pagalvoti, kad jo santykiai nėra tokie ir puikūs, o jausmai nėra tokie ir stiprūs. Apskritai šio ženklo atstovas nėra labai pastovus savo jausmuose. Kartais Vandeniui atrodo, kad jis yra beprotiškai įsimylėjęs, o tada paaiškėja, kad jis šiam žmogui nieko nejaučia. Be to, Vandenis yra labai užsiėmęs žmogus. Šis protingas, ambicingas Zodiako ženklas gali visą gyvenimą skirti darbui, kūrybiniams projektams, todėl neretai jis paprasčiausiai neturi vietos kitam žmogui, romantiškiems susitikimams ir ilgalaikiams santykiams. Labai dažnai Vandenio partneris lieka antrame plane. Ir partneris ne visada žino, ko tikėtis iš tokių santykių ir ar jie turi ateitį.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniai niekada nebūna visiškai atsidavę santykiams ir retai žmogus sugeba šio ženklo atstovams padaryti tokį stiprų įspūdį, kad jie skirtų jam ilgą laiką ir dėmesį. Dvyniai yra labai nepastovūs, greitai pradeda nuobodžiauti, todėl nežino, kaip palaikyti rimtus ir ilgalaikius santykius. Dvyniai mėgsta flirtuoti, mėgsta bendravimą, kad moterys rodytų jiems didelį dėmesį ir suoktų gražius žodžius.  Ypač jaunesnio amžiaus Dvynius šis gyvenimo būdas visiškai juos užvaldo. O rimtuose santykiuose kylančios problemos jiems kelia tik didelę įtampą. Todėl jie gali lengvai išsiskirti su partnere ar partneriu net ir dėl ​​nedidelės problemos ar menko ginčo.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtas yra labai išdidus ir pasitikintis savimi žmogus. Ir tai visada pastebima. Jei jis nuspręs palaikyti santykius, tada partneris turės nuolat juo žavėtis ir skirti tik jam dėmesį. Liūtas turi daug kriterijų ir reikalavimų partneriui, kurie gali trukdyti santykiams. Juk partneris, kaip ir bet kuris kitas žmogus, niekada nebūna tobulas. Nepaisant to, kad Liūtas yra labai reiklus kitiems, bet tuo pačiu metu jis yra labai dėmesingas ir rūpestingas savo partnerio atžvilgiu, norėdamas visada būti aukšto lygio. Ir jei Liūtas jaučiasi nepakankamai įvertintas partnerio, šio ženklo atstovas gali be jokio gailesčio išsiskirti ir tuo pačiu sudaužyti jo širdį.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą