Per visą žmogaus gyvenimą mus lydi skaičiai. Net senovėje pastebėta stipri gimimo datos įtaka žmogaus likimui.  Tai yra skaičiai atspindi žmogaus nusiteikimą, polinkius, net jo ateitį.

Vestuvių data pagal numerologiją neša svarbią žinią: ši diena gali paveikti likusį jūsų gyvenimą. Todėl mes padėsime išsiaiškinti, kaip pasirinkti sėkmingą vestuvių datą ir suprasti, kas slypi už jos.

 

Gautas bendras skaičius padės apskaičiuoti geriausią vestuvių dieną

Taigi, kaip apskaičiuoti palankią vestuvių datą? Vestuvių data dažniausiai skaičiuojama pagal gimimo datą. Tai yra  metus, mėnesį ir dieną, kai gimė nuotaka ir jaunikis – skaičiai surašomi ir sudedami. Gavus dviženklį skaičių, skaičiavimas tęsiamas tol, kol pasiekiamas vienaženklis skaičius.  Kitaip tariant, jei rezultatas yra didesnis nei 9, tada sudėkite skaičius dar kartą, kol gausite  nuo 1 iki 9. Gautas bendras skaičius padės apskaičiuoti geriausią vestuvių dieną.

Pavyzdžiui, būsimoji nuotaka gimė 2000 metais, spalio 23 dieną, o jaunikis – 1996 metais rugpjūčio 3 dieną. Pagal šios poros gimimo datų apskaičiavimą turime: 2+0+0+0+1+0+2+3+1+9+9+6+0+8+0+3=44=4+4=8.

Tai reiškia, kad sėkminga minėtų sutuoktinių vestuvių data yra skaičius 8.

Aštuonetas, gautas sudėjus abi gimimo datas, yra optimalus vienaženklis šios poros skaičius. Taip pat šiai porai bus sėkmingi dviženkliai skaičiai, kuriuos sudėjus gaunasi aštuonetas – 17 ir 26.

Yra dar viena galimybė išsirinkti sėkmingą vestuvių datą. Tai yra pirmiausiai pasirenkamas siūlomos šventės mėnuo, o aukščiau gautas skaičius atimamas iš jo dienų skaičiaus. Pavyzdžiui, jei planuojate vestuves liepos mėnesį, tada atimkite 8 iš 31 ir gausite 23, o jei rugsėjį – 22.

Vestuvių data numerologijoje yra tarsi ženklas iš viršaus, nustatantis poros svarbų gyvenimo pasirinkimą. Juk visi jaunavedžiai nori sužinoti, kas jų laukia būsimame šeimos gyvenime, kaip jie turėtų elgtis, ko tikėtis. Paslaptį šiek tiek ir atskleidžia skaičiai.

Toliau pateikiame vestuvių skaičius imtinai 1-9, kurie ir lemia būsimus vedybinius santykius.

 

Vestuvių skaičius 1

Tai simbolizuoja pradžią, energiją ir drąsą. Santykiams santuokoje būdingas stabilumas ir vienas kito palaikymas. Sutuoktiniai džiaugsis savo karjera ir vienas kito pasiekimais. Tačiau dėl abiejų partnerių noro vadovauti, iš pradžių įmanoma trintis. Tikėtina, kad santuoka bus  tvirta ir ilgalaikė, bet vargu, ar bus lengva. Jaunavedžiams, kurių vestuvių diena siejama su vienetu, patariama tapti vienas kito palydovais visose gyvenimo sferose, siekiant aptarti ir išspręsti galimas problemas.

Vestuvių skaičius 2

Tai yra puiku, nes šis skaičius reiškia susitarimą, tarpusavio supratimą, tobulėjimą, harmoniją. Sutuoktiniai turi bendrus tikslus, juos sieja bendri interesai. Materialinė pusė šiai sąjungai yra labai svarbi, todėl verslo partnerių santuoka tik padidins pajamas. Pagrindinis santykių dalykas yra užkirsti kelią apgaulei ir neištikimybei, nes apgautas ar išduotas vyras niekada neatleis žmonai. Santykiai apima nuolatinį tobulėjimą, partnerio abipusių veiksmų patvirtinimą. Norėdami išsaugoti šeimą, turėtumėte kuo labiau sumažinti pavydo priežastis ir nestokoti pagyrimų savo antrosios pusės atžvilgiu.

Vestuvių skaičius 3

Skaičius „trys“ simbolizuoja raktą į santuokos harmoniją. Vyras ir moteris bus tolerantiški vienas kitam, todėl stengsis išvengti pavydo scenų. Namai ir šeima daugumai sutuoktinių, kurių numeris „trys“, yra kone šventovė, bet ir juose gali pasitaikyti nesusipratimų ir pykčių. Be to, tikėtina, bus  sunku pasiekti  nedalomos partnerystės su šiuo skaičiumi, taip pat rasti bendrų sąlyčio taškų kasdieniais klausimais. Kūrybingiems žmonėms  ši data – tai perspektyvios ateities pradžia. Norėdami apeiti ar išvengti ginčus ir užmegzti tarpusavio supratimą, sutuoktiniams patariama „pasidalinti“ savo pomėgiais ar užsiimti kūryba „dviese“.

Vestuvių skaičius 4

Skaičius „keturi“ slepia sukrėtimus – tiek teigiamus, tiek ir neigiamus. Be to, ši skaičius yra stiprios aistros namuose ir už jos ribų simbolis. Ginčai gali kilti dėl menkiausio preteksto – pradedant nuo to, kad puodelis pastatytas ne vietoje, lėkštės neišplautos, baigiant iki pasirinktos netinkamos atostogų vietos. Bet jei vyrauja sveikas protas, tada šeima skirs deramą dėmesį namų ruošos darbams, vaikų auginimui. Verslo partnerystė nebus lygiavertė, bet dvasinis praturtėjimas namuose gali būti nesunkiai pasiekiamas.

Jei data nėra labai svarbi, tada geriau užregistruoti santykius kitą dieną. Bet jei tai neįmanoma, tada svarbiausia nepamiršti tolerancijos vienas kitam.

Vestuvių skaičius 5

Vestuvių numerologijoje skaičius „penki“ simbolizuoja sutuoktinių laisvės troškimą, nors jie yra glaudžiai susiję. Sutuoktiniai gali visiškai atsiduoti vienas kitam arba  priešingai – gyventi atskirus gyvenimus po vienu stogu. Nepaisant to, šioje santuokoje gimę vaikai yra laimingi, o nerami partnerių energija bus raktas į sėkmę visur. Be to, poros abipusė aistra suteiks daug malonių akimirkų, o jei pavyks sutramdyti galimą vyro ar žmonos egoizmą, tuomet santuoka truks ilgai.

Penketukas žada harmoniją tiems žmonėms, kuriuos sieja ne tik jausmai, bet ir bendras pomėgis ar draugai. Bendra sutuoktinių pramoga su šeima ir draugais bus naudinga visiems.

Vestuvių skaičius 6

Anot numerologų, šešetukas iš anksto numato vedybas, nulemtas aukštesnių jėgų. Todėl ši sąjunga išsiskirs sutuoktinių išmintimi, santykiai klostysis harmoningai, o santuoka žada daug įdomių įvykių. Tai yra atvejis, kai sutuoktiniai padeda vienas kitam kone visose gyvenimo sferose, ypač  verslo aplinkoje. Šios šeimos gyvenime taip pat nenusimato smurtinių emocijų ir išdavystės bei nepasitikėjimo apraiškų. Pagrindinės laimingo gyvenimo sąlygos yra atvirumas ir dėkingumas, apie kuriuos vyras ir žmona paprastai žino. Šeši yra laimingiausias skaičius, registruojant santuoką.

Vestuvių skaičius 7

Šis skaičius palankus tik tiems, kurie nuo pat gimimo yra ramūs ir sugeba išlikti savimi kad ir kas benutiktų. Kadangi skaičius „septyni“ simbolizuoja analitinius sugebėjimus, tai yra žmogus realiai suvokia viską, kas vyksta aplinkui, todėl kilus įtarimų, antrajai pusei nepavyks nuslėpti net ir menkiausius pėdsakus. Be to, šis skaičius prisideda prie poros santykių harmonijos, tačiau tam tikras neatsakingumas įsipareigojimų srityje vis tiek įmanomas. Nepamirškite ir diplomatijos bei takto jausmo, norint išvengti skandalų ir nenutraukti santykių.

Bet apskritai septyni reiškia tvarką, sveikatą, išmintį. Dažniausiai numatomas bendras neatidėliotinų problemų sprendimas, įskaitant materialines problemas. Be to, septynetas reiškia minimalų bendravimą su išoriniu pasauliu ir beveik visišką atsidavimą šeimai.

Vestuvių skaičius 8

Aštuoni yra finansinio pagrindo ženklas, todėl ši sąjunga išvengs pinigų stygiaus ar nepritekliaus. Tiesa, romantiškumas gali atsitraukti į antrą planą, nes lengvai pažeidžiamos sielos gali nusivilti dėl jų nuolat kamuojančių minčių apie šeimos gerovę. Santykiai gali peržengti įprastus supratimo rėmus. Kiekvieno iš partnerių, įskaitant bankininkystę, paaukštinimas karjeros laiptais bus ypač sėkmingas. Šiuo atveju jausmai ir rūpestis dėl stabilios materialinės ateities taps ilgalaikių ir visaverčių santykių raktu.

Vestuvių skaičius 9

Skaičius „devyni“ nėra stipriai susijęs su romantiškumu ir nuotykiais, bet suteikia sąjungos bendruomeniškumą ir vienybę. Vienas kito palaikymas ir dalijimasis yra garantuoti. Net sumaniai suplanuotos intrigos negalės sunaikinti jūsų sąjungos. Skaičius „9“ yra supratimo, sąžiningumo, padorumo tarp partnerių simbolis.

Panašu, kad poroje abu mėgsta filosofuoti, o tai, tiesą sakant, nėra blogai, jei nėra finansinių problemų. Priešingu atveju, santykiuose gali kilti nesantaika. Todėl tokių žmonių ryšį dažnai palaiko draugystė, padedanti atitrūkti nuo kasdienių problemų. Na, o jei vyras ir moteris gerbia ir vertina vienas kitą, tai sąjunga gali būti ilgalaikė.

Mūsų gyvenimas neįsivaizduojamas be skaičių, kurie mums padeda visose gyvenimo srityse. Šios vestuvių datų prognozės gali pasirodyti neįprastos. Nepaisant to, jos gana objektyviai ir tiksliai vertina santuokinius santykius, o tai reiškia, kad į juos verta atsižvelgti. Nors kada ir kaip pasirinkti vestuvių datą sprendžia patys ceremonijos „kaltininkai“, bet skaičiai gali nukreipti juos teisinga šeimos gyvenimo kryptimi.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą