Bradley šeima – Ronas ir Iva bei suaugę jų vaikai Amy Lynn ir Bradas įlipo į kruizinį laivą „Rhapsody of the Seas“. "YouTube" stopkadras

1998 metais kovo 21 d. Bradley šeima – Ronas ir Iva bei suaugę jų vaikai Amy Lynn ir Bradas įlipo į kruizinį laivą „Rhapsody of the Seas“. Jų maršrutas ėjo iš Puerto Riko į Arubą ir Kiurasao Nyderlandų Antiluose. Bet Amy laive dingo be pėdsakų, rašo podtail.com.

 

Nuėjo patikrinti, bet dukters ten nebuvo

Kovo 23-iosios naktį kruizinis laivas „Rhapsody of the Seas“ prisišvartavo prie Kiurasao krantų. Tuo tarpu Amy ir jos brolis Bradas leido laiką ir pramogavo vakarėlyje laivo klube. Apie pirmą valandą nakties brolis ir sesuo grįžo į kajutę. Po kelių valandų šeimos galva Ronas Bradley pamatė dukrą  einančią deniu į jų šeimos kajutę.

Praėjus kiek laiko tėvas nusprendė patikrinti, ar Amy nemiega, ir nuėjo į jos miegamąjį, bet dukters ten nebuvo. Visi daiktai merginos  kambaryje buvo  savo vietose. Taip pat ir Amy basutės, kurias  ji buvo nusiavusi.

Laivo darbuotojai pradėjo merginos ieškoti, tačiau tą naktį ji taip ir nebuvo rasta. Ronas paprašė laivo personalo neprisišvartuoti prie Kiurasao krantų, kol bus rasta jo dukra, tačiau jam buvo atsakyta. Jau ryte kopėčios buvo nuleistos, o keleiviams ir personalui buvo leista palikti lainerį.

Bradley šeima desperatiškai bandė ieškoti Amy, o laivo darbuotojai tiesiog gūžčiojo pečiais. Apžiūrėję bendro naudojimo patalpas, darbuotojai atsisakė padėti Bradley šeimai ieškoti. Jie taip pat atsisakė atlikti kratas patalpose, kuriose gali naudotis tik dirbantis personalas. Taip pat atsisakė laineryje iškabinti lankstinukus apie dingusią merginą.

Tačiau Amy tėvai nepatikėjo kitų spėlionėmis, kad mergina galėjo iškristi už borto ir nuskęsti, nes duktė buvo gera plaukikė ir apmokyta gelbėtoja.

Vėliau šeima pastebėjo, kad kai kurie laivo darbuotojai Amy skyrė ypatingą dėmesį. Kažkuriuo metu Ronas prisiminė, kad vienas iš padavėjų norėjo nuvežti Amy pas kažkoius Carlosą ir Charlie, kai laineris sustojo Aruboje.

Vėliau tyrėjai išsiaiškino, kad Carlosą ir Charlie restorane  kažkada matė kalbinančią 18-metę amerikietę Natalie Holloway, kuri dingo 2005 metais Aruboje.

 

Viešnamyje sutiko merginą, kuri prisistatė Amy Lynn Bradley vardu

Vėlesniais metais Bradley šeima rašė laiškus užsienio pareigūnams ir Baltiesiems rūmams, tačiau atsakymo nesulaukė. Ir tada jie pasamdė privačius detektyvus, kurie patys ištirtų bylą.

Jie išsiaiškino, kad 1998 metais  rugpjūtį, praėjus 5 mėnesiams po dingimo, du kanadiečiai turistai pastebėjo merginą, kuri atitiko Amy aprašymą. Mergina turėjo tokias pačias tatuiruotes kaip ir Amy, turistai sakė esą tikri, kad tai buvo ta pati mergina.

Detektyvai taip pat išsiaiškino, kad 1999 metais  JAV karinio jūrų laivyno narys apsilankė viešnamyje Kiurasao mieste ir sutiko merginą, kuri prisistatė Amy Lynn Bradley vardu, ir ji maldavo pagalbos. Kareivis niekam apie tai nepranešė, kol neatrado skrajutės apie dingusią Amy Lynn Bradley.

Po šešerių metų viena moteris teigė mačiusi Amy Barbadoso universalinės parduotuvėje. Anot jos, mergina prisistatė Amy iš Virdžinijos.

2005-aisiais Bradley šeima gavo laišką su moters nuotrauka, kur mergina guli ant lovos, labai panaši į Amy. Nuotrauką atsiuntė darbuotojas, priklausantis organizacijai, kuri ieško sekso prekybos aukų.

Moteris nuotraukoje netrukus buvo atpažinta kaip „Jas“ – Karibų jūros prostitutė. Deja, nuotrauka nepadėjo priartinti šeimos prie dukters dingimo paslapties įminimo.

Po 24 metų Amy Lynn Bradley byla vis dar nebaigta, tačiau kiekvienais metais tikėjimas, kad byla kada nors bus išspręsta, blėsta.

Nuotr. Wikipedia, „YouTube“ stopkadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą