Galbūt kam nors gali atrodyti, kad jei merginai rodo dėmesį iš karto du vaikinai, vadinasi ji yra daili, graži ir patraukli. Iš tikrųjų šioje situacijoje širdis suskaidoma į dvi dalis. Todėl norint  pasiekti vidinę harmoniją, reikia pasirinkti. Taigi, jei kuriai nors iš jūsų tektų rinktis tarp dviejų vaikinų, pirmiausiai pagalvokite, kokius jausmus kiekvienas iš jų sukelia jumyse ir atidžiai klausykite, ką kužda intuicija ar vidinis balsas.

 

Vaikinai su humoro jausmu visada džiugina ir priverčia kitaip pažvelgti į pasaulį

Taip pat pravartu būtų įvertinti abiejų vaikinų teigiamas savybes. Todėl kai kitą kartą vėl susitiksite su kuriuo nors iš tų dviejų vaikinų, kalbėdama su juo pagalvokite, kas jam labiausiai patinka. Ne visada galima tiksliai pasakyti, kas būtent kelia simpatiją, bet prieš priimant sprendimą labai svarbu sužinoti kuo daugiau apie jį. Taigi, prie kalbėdama su vienu ar kitu vaikinu, užduokite sau šiuos klausimus: Ar jis sugeba jus prajuokinti? Ar jis turi gerą humoro jausmą?

Atminkite, kad visada atrodo patrauklesni tie žmonės, kurie sugeba gražiai, neįžeidžiančiai pajuokauti, papokštauti. Vaikinai, turintys puikų humoro jausmą, visada džiugina ir priverčia kitaip pažvelgti į pasaulį.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kai kalbate su vaikinu – jis jus erzina, vargina, o gal patinka?

Įsidėmėkite – joks vaikinas negali liesti jūsų tam tikrų vietų be jūsų sutikimo. Jei jis nori jus laikyti už juosmens,  už rankos, apkabinti ar net tvirtai pabučiuoti, pagalvokite, ar esate tam pasiruošusi. Todėl prieš leisdama jam pabučiuoti, išmokite tai parodyti signalais ar kūno kalba. Vargu, ar norėtumėte atsidurti nepatogioje padėtyje, todėl jūsų išrinktasis taip pat turi mokėti stebėti jūsų siunčiamus signalus ir kūno kalbą.

Išsiaiškinkite, ar jis domisi kitais žmonėmis. Mat vaikinai, kurie domisi tik savimi, dažnai būna egoistai ir savimylos. Tikriausiai norite susitikinėti su vaikinu, kuris turėtų daug draugų, pomėgių ir savo pasaulėžiūrą?..

Ar jis emocingas? Ar jis nerimauja dėl kitų žmonių? Daugelis vaikinų yra gana emocingi, tačiau jie nenori, kad kas nors apie tai žinotų. Jei vaikinas ramiai išreiškia savo emocijas, vadinasi, kad jis yra subrendęs ir pasitikintis savimi. Ar jis gražiai flirtuoja? Klausimą galite suformuluoti taip: ar jam patinka tik jūsų išvaizda ar kažkas daugiau? Ar jis sako komplimentus tik dėl jūsų išvaizdos, dailaus kūno ar dar dėl ko nors? Ar jis skuba? Vyrai, kurie neskuba, mėgsta mėgautis viskuo, kas vyksta. Jie siekia mėgautis kiekviena akimirka, praleista su mergina. Skubantys vaikinai pradeda susitikinėti su kita mergina greičiau, nei jūs tai suprasite.

Pagalvokite apie jausmus, kuriuos abu vaikinai jums jaučia ar išsakė. Tai ne mažiau svarbu nei tai, kas jums patinka kiekviename iš jų. Galbūt vienas turi puikų savybių rinkinį ir visus jums patinkančius charakterio bruožus, bet kitas verčia jūsų širdį plakti greičiau nuo vienos trumpos jo atsiųstos SMS. Todėl mėgaujantis dviejų vaikinų dėmesiu, pagalvokite ne apie tai, kodėl jums jie patinka, bet apie tai, kaip jaučiatės kartu su jais. Ar jaučiate džiaugsmą, pasitikėjimą savimi? Ar  galva svaigsta iš laimės? Ar jaučiate, kad tapote geresnė? Keli dalykai, apie kuriuos reikia galvoti: kaip jūs jaučiatės, kai jis greta? Ar jis elgiasi taip, tarsi aplinkui daugiau nieko nebūtų? Ar jis tiesiog flirtuoja su daugybe merginų, įskaitant tave? Ar jaučiate poreikį tobulėti? Ar jis sako jums ne įkyrius, bet prasmingus komplimentus? Ar jo skruostai įkaista bendraujant? Ar jaučiatės kaip maža mergaitė? Ar jis su jumis elgiasi kaip su tikra ponia? Ar jaučiatės ypatinga?

 

Jei vaikinas kalba apie buvusią savo merginą – tai blogas ženklas

Taip pat pagalvokite apie neigiamus abiejų vaikinų charakterio bruožus. Galbūt jūs galvojate tik apie teigiamas savybes ir tai, ar drugeliai sklando jūsų pilve vien vieną ar kitą pamačius? Todėl labai svarbu įvertinti neigiamus vaikinų asmenybės bruožus ir tuos jų gyvenimo būdo aspektus, kurie jums netinka ar nepatinka. Jei esate pasiryžusi pasirinkti, turite atsižvelgti į minusus. Todėl labai pravartu būtų apsvarstyti šiuos dalykus: Ar vaikinas stipriai emociniai traukia? Ar jam už nugaros nestovi sunki praeitis? Žinoma, jums gali būti gerai kartu, bet ar esate pasiruošusi visą laiką susidurti su jo praeitimi?

Ar jis bando manipuliuoti ar valdyti jus? Ar jis nori, kad viskas visada vyktų taip, kaip reikia ir ar jis atsisako pripažinti savo neteisybę? Jei taip, tada visa tai gali pasitarnauti kaip egoizmo požymiai ir tai žymiai apsunkins judviejų santykius.

Taip pat pagalvokite, ar jis kada nors jums melavo? Jums reikia vaikino, kuriuo galėtumėte pasitikėti, kuris bus nuoširdus jums, kad ir kokia nemaloni tiesa būtų. Vaikinams, mėgstantiems diskutuoti apie kitus už nugaros ir apkalbėti, kiti nelabai rūpi, vadinasi, geriau nuo jų atsiriboti.

Blogi berniukai gali atrodyti patrauklūs, bet jei jie visą laiką pateks į bėdą, tiesiog nebeliks laiko jums.

Ar jis kalba apie savo buvusią merginą? Jei jis nuolat mini savo buvusią merginą, užsimena apie ką nors ar visą laiką kalba apie ją, tai turėtų būti laikoma blogu ženklu. Tai nereiškia, kad vaikinas blogas – tiesiog, greičiausiai, jis vis tiek myli ją.

Pagalvokite ir apie tai, kaip kiekvienas vaikinas jaučia jus. Jei esate pasiruošusi viskam su abiem, pasirinkimas bus sunkus. Žinoma, neturėtumėte likti su žmogumi, kuris jums tiesiog labiau patinka, bet turite labai gerai pagalvoti, kokia svarbi esate kiekvienam vaikinui ir kas nutiks, jei nustosite susitikinėti su jais. Jei manote, kad vienas ar kitas vaikinas tiesiog gūžtelės pečiais ir iškart susiras naują merginą, vargu ar verta tęsti santykius su tokiu žmogumi. Jei manote, kad vienas iš vaikinų jaučia jums gilesnius jausmus, tai turėtų būti rimtas argumentas renkantis. Ką vaikinas jaučia jums, galima suprasti, kaip jis žiūri į jus, kaip dažnai jis nori praleisti laiką su jumis ir kalbėti apie ateitį kartu.

Bet jei jums reikia tik trumpalaikių santykių ar tiesiog meilės romano, tada santykių perspektyvų galima nepaisyti.

 

Ne visada įmanoma pasirinkti tai, kas mums patinka

Nebijokite paklausti ir savo artimų draugų nuomonės. Jie palaikys jus, patars, kaip elgtis ir padės, kai jums to reikės. Klausykite jų patarimų, bet visada vertinkite juos atsargiai ir kritiškai. Nes priimti sprendimą turėsite jūs. Bet niekada neprašykite, kad padėtų pasirinkti geriausią iš tų dviejų vaikinų. Tiesiog paprašykite padėti išsiaiškinti, kuris jums labiausiai tinka.

Atsakymai į šiuos klausimus padės jums suprasti, su kuo geriau susitikti, o ne su kuriais jūsų draugai norėtų susitikti.

Visada atidžiai klausykite, kas yra atsakoma. Jei jau viską nusprendėte, prašyti draugų patarimo nėra prasmės. Galite net susidaryti sąrašą, kokie yra šie vaikinai ir kuo jie skiriasi.

Tai leis jums suprasti, ko iš tikrųjų norite. Ką jaučiate kiekvienam vaikinui? Taip pat sudarykite sąrašą savybių, kurių norite ir ko nenorite matyti vaikinuose. Sudėkite pliusus ir minusus priešingai nei vaikinų charakterio bruožai ir palyginkite juos su norų sąrašu. Galite užduoti sau šiuos klausimus: kuris iš vaikinų su tavimi elgiasi geriau? Kuris iš jų bus pasirengęs būti šalia sunkiu metu? Su kuriuo iš jų turite daugiau bendro? Ar laukiate susitikimo su kiekvienu iš jų kiekvieną dieną? Kuris iš vaikinų galės rasti bendrą kalbą su draugais ir artimaisiais? Be kurio jūs tiesiogine prasme negalėtumėt gyventi?

Pasitikėkite savo intuicija. Ne visada įmanoma pasirinkti tai, kas mums patinka. Žmogus gimsta turėdamas tam tikrų savybių rinkinį, o senstant visi išsiugdo pageidavimus. Per daug negalvokite apie pasirinkimą. Pasikliaukite savo nuojauta. Bet gal ir nevertėtų mesti monetos į orą, nusprendus, kad erelis reikš vieną vaikiną, o skaičius – antrą. O jei vis dėlto išmetėte, kol moneta yra ore, pagalvokite, kurią pusę norėtumėte pamatyti, kai ji nukris. Tai ir bus atsakymas.

Jei tikrai žinote, kad vienas iš vaikinų jums netinka, bet jis traukia jus, o visai nepatinka antrasis vaikinas, atsipūskite nuo abiejų. Būti laisvam žmogui nėra taip ir blogai. Galų gale tai yra daug geriau nei kančia santykiuose.

Mokykitės iš savo klaidų. Jei su kuo nors draugavote ir santykiai pasibaigė blogai, nebekartokite tų pačių klaidų su kitu žmogumi.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

 

1 KOMENTARAS

  1. Hey there! Do you know if they make any plugins to assist
    with SEO? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good success.
    If you know of any please share. Appreciate it!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą