Anot dr. De Silvos, Bradley Cooperio veidas yra 91,08% tobulas. Aktorius gavo tokį aukštą įvertinimą dėl savo lūpų formos, smakro ir akių padėties, tačiau to nepakako, kad jis atsidurtų bent 2-oje vietoje. En.wikipedia.org nuotrauka

Pasak plastikos chirurgo, dr. Juliano De Silvos, akių forma, antakių ir lūpų linija, net nosies padėtis turi įtakos veido simetrijai. Ir mes nesąmoningai linkę manyti, kad simetriškų bruožų žmonės yra malonesni akiai. Šiuo atžvilgiu specialistai sukūrė formulę, norėdami pabrėžti žmogaus grožį, rašo ratemds.com.

Specialistų tvirtinimu, „Phi“ kilęs iš senovės graikų tobulumo idėjos, ir kuo žmogus arčiau „Phi“, tuo idealesnis jo veidas. Patikrinkime šią formulę žinomų vyrų atžvilgiu ir palyginkime savo nuomonę su mokslo nuomone.

Robertas Pattinsonas: 92,15 proc.

Plastikos chirurgas Julianas De Silva, kuris savo darbe naudoja šį santykį, sakė, kad pagal formulę Robertas Pattinsonas atrodo beveik nepriekaištingai. Šio aktoriaus veidas patenka į beveik visų „aukso vidurio“ skaičiavimo kategorijų penketuką. Julianas tai sieja su klasikine Roberto veido forma ir žandikaulio linija.

Henry‘is Cavillas: 91,64 proc.

Antrą vietą gražiausių vyrų reitinge, mokslo duomenimis, užima Henry‘is Cavillas. Jo kakta ir lūpos beveik tobulos. Turint tai omenyje, nenuostabu, kad Cavillas tiek metų vaidino Supermeną.

„Jis surinko aukščiausią bendrą balų skaičių dėl savo lūpų ir kaktos, o labai aukštą – už nosies ir lūpų santykį bei akių padėtį“, – sakė dr. De Silva.

Bradley Cooperis: 91,08 proc.

Anot dr. De Silvos, Bradley Cooperio veidas yra 91,08% tobulas. Aktorius gavo tokį aukštą įvertinimą dėl savo lūpų formos, smakro ir akių padėties, tačiau to nepakako, kad jis atsidurtų bent 2-oje vietoje.

Bradas Pittas: 90,51 proc.

90,51 proc. rezultatas yra neįtikėtinai aukštas skaičius, turint omenyje, kad Bradui Pittui jau 58 metai. Toks procentas liudija klasikinį grožį ir gerus genus, leidžiančius aktoriui atrodyti jaunai. Pitto kakta, veido forma ir akių padėtis, pagal šią formulę, buvo įvertinti labai aukštai. O į 5-uką pateko dėl nosies pločio ir ilgio, lūpų ir smakro vietos.

George‘as Clooney: 89,91 proc.

Per pastaruosius kelerius metus George‘as Clooney daug prarado, turint omenyje jo išvaizdą. Kadaise jis gražiausių vyrų reitinge buvo pirmoje vietoje, šiandien – penktas.

„George‘as Clooney dešimtmečius buvo laikomas gražiausiu vyru pasaulyje ir puiku, kad jo statusas buvo įrodytas moksliškai“, tvirtina dr. De Silva.

Hughas Jackmanas: 89,64 proc.

Hughas Jackmanas yra dar vienas aktorius, kuris su amžiumi tik gerėja. Jam skiriama 90 procentų dėl jo nosies pločio ir ilgio bei kaktos ir veido formos. Bendras aktoriaus balas sumažėjo dėl lūpų, nosies pagrindo ir akių padėties.

Davidas Beckhamas: 88,96 proc.

Sunku nepastebėti patrauklios Davido Beckhamo  išvaizdos, o, anot mokslo, jo veidas yra toks pat patrauklus kaip ir anksčiau, nors su amžiumi ir kiek pasikeitęs, todėl ir procentų mažiau skiriama.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą